Party Poker
Party Poker suurim ONLINE pokkerikeskkond, kus on pidevalt üle 50 000 mängija. Alustajatel võimalik mängida mängurahadega, edasijõudnud saavad proovida oma pokkerioskust pärisrahadega. 

.

 Andmed
Nimi: Party Poker
Koduleht: www.partypoker.com
Asutatud: 2001
Audiitor: iTech Labs
Tarkvara: 5.4 MB
Boonuskood: Registreerimisel sisesta "POKER250" ja saad 25$ päris raha! Kehtib kuni 20.05.2010.

TIRI TASUTA TARKVARA SIIT

.

Sissejuhatus

Pokkeri kombinatsioonid

Vikipeedia

 
.
Mänguruum Laud Koduleht

.

Kuidas alustada?
Mine Party Poker kodulehele ja tiri alla väike programm ning paigalda see oma arvutisse. Esmakordsel sisenemisel palutakse ka registreeruda. Selleks on vaja määrata ainult oma kasutajanimi ja parool. Peale edukat sisenemist oled mängukeskkonnas, kus ootavad ees erinevat tüüpi pokkerilauad. Võimalus mängida nii päris raha peale, kui ka tasuta pokkerit ("Play Money" ehk "mängurahadega").

Kuidas mängida raha peale?
Selleks tuleb vajutada mängukeskkonnas nupule "Cashier", misjärel palutakse sisestada oma krediitkaardi number. Sobivad nii VISA kui ka EuroCard krediitkaardid. Minimaalne deposiit on 25$.  Peale andmete sisestamist on kohe võimalik alustada mängimist. Minimaalne panus sõltuvalt mängust on 0,25$.
 

Sissemaksete tegemisel on võimalik kasutada ka Moneybookers.com teenust. Selleks mine Moneybookers.com kodulehel ja registreeri ennast kasutajaks. Peale autoriseerimist on võimalik juba Party Poker süsteemi vahendusel teha soovitud sissemakseid. 

Boonuskoodid?
Esmakordse sissemakse tegemisel, võid kasutada boonuskoodi "
POKER250". Selle kasutamine annab kuni 100$ sissemakse puhul boonusena juurde 20% sissemakstavast summast. Näiteks, kui ostad 50$ eest päris mänguraha, siis saad 20% juurde ehk 10$. Boonuse kättesaamise eeldus on, et oled mänginud vähemalt 125 ringi.

Olen võitnud, kuidas saan oma võidu kätte?
Võidu väljamaksmiseks tuleb samuti minna "Cashier" lehele ja määrata summa, mida soovid tagasi oma krediitkaardile kanda. Summa laekub sinu krediitkaardile 3-4 päeva jooksul.

Kui turvaline on Party Poker?
Tegemist on kõige suurema pokkerikeskkonnaga, mis kuulub Party Gaming gruppi ja on noteeritud börsil.

 

TIRI TASUTA TARKVARA SIIT

pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker, poker, pokker