[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Ilmus "Siin me oleme" filmi DVD
26. oktoober 2005 10:49
Uudise postitas: DVD Maailm  Koduleht: kliki siia58

26. oktoobril teatas ETV "Siin me oleme" filmi ilmumisest DVD-l. Tegemist on digitaalselt taastatud muusikalise mängufilmiga, mis valminud Sulev Nõmmiku käe alla.

Lisaks filmile on plaadil dokumentaalsaade "Lia Laats omas mahlas", biograafiad, lõigud filmi taastamisest ja audiokommentaar.

Kenal suvepäeval veereb ühe Muhumaa rahuliku talu õuele väike sapakas, kust ilmub välja kummaline perekond: võimukas proua, tema käpa all olev kokutajast abikaasa ning müstiline punapäine kaunitar, kes teatavad, et tulid tallu puhkust veetma. "Me oleme Tallinnast, me maksame".

Rahulikust puhkusest kujuneb nii suvitajate kui neid võõrustavate muhulaste jaoks välja meeletu ööpäev, kust ei puudu suured tunded, ootamatud pöörded ja vastastikune rammukatsumine.

Re˛issöör Sulev Nõmmiku ning stsenarist Enn Vetemaa ühistöö "Siin me oleme" kuulub Eesti komöödiafilmide tippu. Tänu suurepärasele näitlejaansamblile on "Siin me oleme" juba kolmandat aastakümmet üks populaarsemaid kultusfilme Eestis. Paljud filmist pärinevad naljad ja laulud on saanud vaatajate hulgas klassikaks.

Lisamaterjalid:

- Audiokommentaar
- Dokumentaalsaade "Lia Laats omas mahlas"
- Biograafiad
- Lõigud filmi taastamisest

Keel: Eesti
Subtiitrid: inglise keel, soome keel (film)
Menüüd: eesti keel, inglise keel

Filmi valmimisaasta 1979

Filmi pikkus 67 minutit.

Hind ETV-st tellides 275 krooni.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee