[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
"Viimne reliikvia" lõpuks valmis!
12. märts 2004 09:46
Uudise postitas: DVD Maailm  Koduleht: kliki siia4

Kauaoodatud "Viimne reliikvia" on lõpuks ka täna jõudnud hästivarustatud kauplustesse. DVD hind on keskmiselt 350, müügil Tallinnas vähemasti n. Järve Selveri CD100 muusikapoes, Rocca al Mare Prismas.

Lisadena on antud stseenivalik, pildigalerii (16 nudi pilti), treiler, filmi taasesilinastus ja intervjuud peategelastega (paar aastat vana), dokumentaalfilm "Igavene reliikvia" ning proovivõtted koos kommentaaridega. Subtiitrid on eesti, inglise, saksa, vene, soome ja läti keeles. Ning esimene asi mis kurvastas, oli stsenaariumi puudumine.

DVD proges Orbital Vox. Leo Expressi menüüd ja sissejuhatav stseeni-mix on rahuldavalt viisakad. Mida ei saa öelda ümbrise kujunduse kohta. Mis on masendavalt kole.

Vihik on õhuke ja sisaldab üldist juttu, mõne kena pildi ja huvitavat juttu kinostuudio "Tallinnfilm" kunstinõukogu protokollidest filmi tegemise teemadel. Ja siis miskipärast unustatakse stseenide loetelu teha...

Ümbriseks on muidu kaanega plastalus, mille ümber on pandud kriitpaberist vertikaalne "sahtel". Eriline tänu muidugi DVD2002 tiimile, kelle rõve logo EFS'i ja kulka kõrval on ilmselt hoiatuseks pandud?

Kirjutas DVD Foorumis "Liromeno" nimeline kasutaja.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee