[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Mina - Tarzan, sina - DVD
2. märts 2004 10:41
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia66

Lõpuks ometi jõuab ka USA-s DVD-le tõeline ahvmees - Johnny Weissmüller. Ei vaidle ju keegi vastu, et Saksa soost olümpiavõitja on arvukate asjaosaliste seast just see õige niudevööga dzhunglikuningas. Sai see veendumus isegi põnnipõlves omandatud - tollel kaugel ajal näitas Soome TV nimelt tohutus koguses Tarzani filme.

Niisiis, Warneri "Tarzan Collection" ilmub 8. juunil ja sisaldab kuut Tarzani-lugu. Need on: "Tarzan the Ape Man" (1932), "Tarzan and His Mate" (1934), "Tarzan Escapes!" (1936), "Tarzan Finds A Son!" (1939), "Tarzan's Secret Treasure" (1941) ja "Tarzan's New York Adventure" (1942), seega kuus esimest ning ühtlasi sarja olulisemat ja paremat lugu. Hinnaks on komplektil 60 dollarit. DVD-sid kuulub komplekti 4 - igal kaks filmi, lisaks ketas boonusmaterjalidega.

Kummalisel kombel vaatasin just paari päeva eest põgusalt ühte eelmainitud filmidest. Ja, ausalt - üllatusin. Kuigi spetsefektid on kohati läbipaistvalt kohmakad ja valge mehe üleolekut mainifesteerivad filmid tänapäeva mõistes ülimalt ebakorrektsed, on need nüüdki täiesti vaadatavad. Kusjuures eriti suur üllatus on Jane (mõne aasta eest lahkunud Maureen O'Sullivan võluvas kehastuses) - too mööda puid ja maid ja vett ringi kalpsav tibi annab näolapilt, figuurilt ja provokatiivsetelt kostüümidelt tänapäeva seksikatele starletitele kümme silma ette.

Eks siis suvel näeb, jõuab filmiklassika DVD-le oma algsel kujul või lööb silmakirjalik olevik enne tsensuurikäärid sisse. Kartusteks on igatahes põhjust, sest seda on juhtunud...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee