[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
«Nimed marmortahvlil» DVD-plaadina tänasest müügil
29. oktoober 2003 08:54
Uudise postitas: DVD Maailm  Koduleht: kliki siia67

KAKS PEATEGELAST: Priit Võigemast ja Hele Kõre, kel filmis kanda armastajapaari Henn Ahase ja Marta roll. Täna jõuab mängufilm «Nimed marmortahvlil» Eestis müügile DVD-plaadina (tiraaz 5000). Meil esimest korda, ennekõike kuulmispuuetega inimestele mõeldes, on DVD variant varustatud eestikeelsete subtiitritega. DVD-plaadina tuleb mängufilm müügile ka Soomes.

DVD variandis on filmi võimalik vaadata eesti, soome, vene, inglise ja rootsi keeles. DVD sisaldab hulgaliselt lisamaterjale, alates lavastaja Elmo Nüganeni kommentaarist kuni vaegkuuljatele mõeldud eestikeelsete subtiitriteni. Lisaks on DVDl ka pooletunnine dokumentaalfilm mängufilmi «Nimed marmortahvlil» tegemisest, mis on toodetud koostöös ETVga ja mille rezissöör on Anu Aun.

Taska Filmi produtsent Kristian Taska ütles, et DVDde ja VHS kassettide eduka müügi puhul võib arvestada kasumiga. VHS kassetina loodetakse filmi Eesti turul müüa 20 000 koopiat. Kui palju loodab selle projekti pealt teenida Taska Film, ei soovinud ta siiski kommenteerida.

Projekti rahastab levitajafirma V&K Holding.

Kinolevis on mängufilmi «Nimed marmortahvlil» käinud vaatamas ligi 180 000 inimest.

Jaanus Kulli
SL Õhtuleht

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee