[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Reloaded... not
7. oktoober 2003 08:48
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia10

Oktoobri keskpaiku jõuab Warnerilt DVD-le "Matrixi"-saaga teine osa "Reloaded". Esimene film oli klassika, teine... mitte niivõrd. Aga, ehk ei tasuks enne kolmandat osa nägemist triloogia alguse ja lõputa keskmist tükki väga kritiseerida. Jõuab veel...

Mis aga DVD-sse puutub, siis seda võib kritiseerida küll. Topeltketta arvustusi on juba netis liikvel ja nendest võib teha täiesti üheseltmõistetava järelduse. Ja selleks on - toda DVD-d ei ole mingit mõtet osta!

Film ise on loomulikult igati kvaliteetne. Kuid lisakraam on suures osas äärmiselt mõttetu - labane ja pealiskaudne promodokumentaal, pooletunnine (!) reklaamfilm kuuldavasti keskpärasele arvutimängule, filmiga seotud telefoniaparaadi (!) promoklipid, "Animatrixi" reklaam... Ainus mõistlikuvõitu lisandus on kiirtee katke valmimisest pajatav lugu. Kusjuures, isegi elementaarseid treilereid pole siia DVD-le lisatud...

Tegelikult on aga sisutusel seletus täiesti olemas. Ilmselgelt Peter Jacksonit matkides on edaspidi plaanis hoopis kobedam DVD, täpsemalt isegi boks. Ilmub see kunagi uduses tulevikus peale kolmanda filmi linastumist, sisaldab kuuldavasti kõiki kolme filmi ja hoopis korralikumat lisakraami.

Ühesõnaga - keda huvitab ainult film, head ostmist. Kes aga tahab oma kollektsiooni korralikku DVD-d, peaks ootama. Mina igatahes oma Amazoni tellimuse annuleerin ja asendan selle kuu lõpus ilmuva DreamWorksi uue tütarfirma Go Fish esimese filmiga "Millennium Actress". Mis on, tõele au andes, ka üks hoopis parem film. Kuigi joonistatud.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee