[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Avalon
16. september 2003 08:54
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia51

Esimest korda isikliku weebinduse ajaloos on mul siinkohal võimalik raporteerida USA DVD ilmumisest, millekohast infot pole ma veel üheltki maailma DVD-saidilt leidnud ega lugenud. Nimelt - 9. detsembril 2003 ilmub lõppude lõpuks Miramaxilt kauaoodatud "Avalon", poolakeelne jaapani ulmefilm, mis kõikjal maailmas ohtralt kiitust saanud. Linastus see ju ka meie oma Pöffil ja leidis sealgi ilmselt hulga austajaid.

"Ghost in the Shelli" originaal-anime lavastaja Mamoru Oshii esimene mängufilm on tõepoolest vaatamist väärt. Mõnele maitsele ehk küll veidi slaavilikult meditatiivne (ka mulle!) ning ehtsa arvutimängufriigi jaoks naeruväärselt uimaste aktsiooniga, pakub ta siiski piisavalt omapärase elamuse. Nii visuaalia kui sisu on ju täiesti tasemel.

Senini on tolle filmi DVD-l omandamiseks olnud peamiselt kaks teed - Jaapani kallid komplektid või Hong Kongi mitteanamorfne ketas. "Tuntud headuses" Miramax on toda filmi lihtsalt ebaõiglaselt kaua soendanud, sedavõrd, et igasugune lootus kunagi USA DVD-d näha saada jõudis ammuilma ununeda. Nüüd aga ta siiski tuleb!

Kui aga seda üheski DVD-saidis välja pole kuulutatud, kust mina seda siis tean? Lihtne - seda andis oma lehel teada Neil Gaiman, kes filmi tõlget pisut kõbis ja kellele Miramax DVD ilmumisest paari päeva eest teatas. Mnjahh, aasta lõpp on tõepoolest äärmiselt kettarohke...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee