[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Topelt ei kärise
15. september 2003 00:10
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia65

"The Fifth Element" on minu nõrkus. See oli üks kahest esimesest DVD-st, mis kunagi ostetud sai. Ost oli äärmiselt õnnestunud - just see superhea pildiga DVD on suuresti süüdi, et ma tänapäevani lemmikfilme omagi riiulisse lisan.

Anyway, USA-s on tänaseni müügis too kaugete aegade lisavaba ketas, millele on, tõsi küll, lisandunud ka üsna mõttetu "Superbit"-editsioon. Lisamaterjali ei leia kummaltki, üleüldse on lisadega üle ilma kitsas käes - peale Saksa DVD pole ühelgi maal midagi märkimisväärset välja panna.

Nüüd aga on teatavaks saanud, et vähemalt brittide tänavas on pidu tulemas. 24. novembril ilmub Pathélt stiilselt lakoonilise kaanega topelt-DVD. Lisade hulgas on lisaks DTS helile spetsefektimeeste kommentaar (Luc Besson ise loomulikult ei osale), mitu dokumentaali, sealhulgas lood Jean-Claude Mezieres'i kujundusest ja Jean-Paul Gaultier' kostüümidest, treilerid, storyboardid ja muudki. Suht' OK komplekt ja kui ka Pal-süsteemi pilt parem oleks kui varasemad värelevad eksemplarid, oleks tegu päris asise asjaga.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee