[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
DVD Maailm soovitab: "DVD Demystified"
6. august 2003 11:40
Uudise postitas: DVD Maailm  Koduleht: kliki siia0

Jalutades Eesti raamatukaupluste riiulite vahel, tekib tahtmatult küsimus, miks on infotehnoloogia ja multimeedia alaseid raamatuid nõnda vähe, rääkimata vastava eriala eestikeelsest kirjandusest? Peamiselt tuleb piirduda Microsofti toodete reklaamraamatute ja aabitsatega.

Seetõttu ei jäägi muud üle, kui osta kirjandust kas reisil olles või internetikauplustest.
Üks minu viimase aja parimaid ostusid oli investeering 516 leheküljelisse Jim Taylori raamatusse "DVD Demystified". See on raamat, mis peaks olema kohustuslik kirjandus igale DVD-ga rohkem kokku puutuvale inimesele.

Jim Taylorit peetakse DVD-tööstuse juhtivaks eksperdiks, kelle sõnal on kaalu ja kes teab, mida räägib. Raamatu esimene väljatrükk ilmus 1997 aastal, kui DVD tööstus oli alles lapsekingades.

Raamat annab täieliku ülevaate DVD ajaloost, olevikust ja tulevikust. Peatükid annavad vastuse küsimustele, mis teeb DVD nii eriliseks, kuidas kirjutada oma esimest DVD plaati, millest koosneb DVD, kuidas hoida ja puhastada DVD plaati, masstootmisega seotud küsimused, DVD võrdlus teiste meediatega jpm.

"Mis on DVD? See on tulevik. Sõltumata sellest, kes sa oled või millega tegeled, DVD saab osa sinu tulevikust. DVD vahetab välja VHS kassetid, muusika CD plaadid, CD-ROMid ja videomängud CD plaatidel," Jim Taylor.

Hoolimata sellest, et internetist saab vastuseid paljudele raamatus kajastatud küsimustele, on tegemist siiski parima abivahendiga, mida vajadusel riiulist võtta. Raamat on kirjutatud lihtsas inglise keeles ja illustreeritud üle 200 joonise ja pildiga.

Lisaks sellele saab raamatuga kaasa DVD plaadi, millelt leiab hulgaliselt valdkonnaga seotud infot. Videoklipid, õpetused, raamatu täisversioon ja oma DVD mängija heli- ja pildisüsteemi testimiseks vajalikud programmid.

Osta omale see raamat ja ära laena seda kellelegi...


Hind Amazon.com kaubamajas: 34,97$ + postikulud
Raamat Amazon.com kaubamajas ja 58 näidislehekülge

Jim Taylor koduleht ja raamatu tutvustus

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee