[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Robin... the hooded mann
15. oktoober 2001 12:58
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia77

Ilmselt mäletavad paljud kaheksakümnendatest pärit brittide seriaali, mille peategelaseks legendaarne Robin Hood oma kambajõmmide, neiu Marioni ja padupaha Nottinghami sheriffiga. Toda sarja, mis teemale pigem keldiliku salapära ja müstikaga kui lõbusa Robini lustakate seiklustega lähenes, sai tollal isegi päris huviga oodatud-vaadatud. Ja neile, kel aastate tagant seriaal ise enam täpsemalt ehk ei meenugi, tuleb seal kõlanud Clannadi tunnusmuusika siiski päris kindlasti tuttav ette.

Tegelikult oli see üks päris hea seriaal. Vähemalt esimene ots, kus Robiniks veel brünett Michael Praed (teatavasti ilmus peale esimese ekraanihukkumist mängu uus ja blond peakangelane. Kust, ei mäleta, aga telesarjade teed on teatavasti müstilised). Ja just noid esimesi seeriaid saab peagi ka DVD-l näha.

Kas sari veel ka tänapäeval vaadata kannatab, on niisiis peagi igalühel võimalus üle kontrollida - "Robin of Sherwood: Series One" näeb UK-s ilmavalgust 22. oktoobril. Sari ilmub kahel kettal, mis nii eraldi kui koos saadaval saavad olema. Pilt on originaalnegatiividest uuesti masterdatud ja monoheligi parendatud (ka originaalheli saab siiski kettal leiduma). Mõningaid seeriaid saadavad sarja autori Richard Carpenteri ja lavastaja Ian Sharpi kommnetaarid, lisaks pakutakse ka pildimaterjali ja dokumentaallugu. Ka on salvestatud asjaosalistega uued intervjuud ning lisatud varemnägematut videomaterjali.

Seega, tõenäoliselt päris korralik pakk, arvestades aegu, mil too sari ilmavalgust nägi. Kui ainult ümbrised pisutki kenamad oleksid...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee