[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Promosõrmuse Valitseja
28. oktoober 2001 12:56
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia59

Hm, Jaapani kombed hakkavadki USA-sse jõudma, olen juba mõnda aega oodanud, et see toimuks... Nimelt on Jaapanis kombeks kõvematest kinotükkidest juba esilinastuse aegu DVD välja lasta. Tõsi küll, sellel filmi ennast pole, on vaid treilerid ja promomaterjalid, kuid kahtlemata pakuks säärane lähenemine mujalgi maailmas inimestele huvi.

Seda enam, et DVD ilmumisaja esilinastuspäevale aina lähemale nihkudes on USA-ski tihtipeale ka DVD selleks ajaks juba ka sisu poolest valmis. Lihtsalt pressitakse, pakitakse ja müüki paisatakse ketad siis, kui selleks õige aeg leitakse olevat.

Nüüd aga tundub, et ka USA-s hakkab midagi jaapanilaadset toimuma. Filmistuudio New Line igatahes pakub oma netipoes JVC DVD plaierit, mis pole mitte ainult detsembris esilinastuva "Lord of the Ringsi" kujundusega karbis, vaid komplektis kaasa tuleb ka tolle filmi DVD!

Plaat pole küll midagi erilist, pikkust on pappümbrikus DVD-l kõigest paarikümne minuti jagu. Sinna aega mahub seitsmeteistminutine promodokumentaal, milles nii intervjuusid tegijatega kui pilguheite kostüümidele ja kaadritagustele. Ja lisaks filmiloo teine teaser-treiler mitteanamorfse laiekraanversioonina DD 5.1 heli saatel. Ja 16 tegelaskujude fotot.

Igatahes on huvitav kuulda, mis edasi saama hakkab ja palju tolkiniste tolle kollektsiooniharulduse tõttu endale JVC DVD-pleieri soetama saab...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee