[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Superhitid saabuvad?
3. veebruar 2002 17:01
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia0

Vaikselt hakkab tekkima tunne, et mitmed palavalt oodatud filmid jõuavad lõpuks aastal 2002 ka DVD-le. Originaalseid "Tähesõdu" küll nende hulgas pole, kuid maikuine "Kloonisõda" ilmuvat veel sel aastal. Teiste filmide osas on aga olukord oluliselt paljulubavam.

Suvel ilmub kauaoodatud "Back To The Future". Juba aprllis ilmub mitmel moel tähelepanuväärne "Dick Tracy". Kes teab, ehk saab juba sel aastal näha ka "Who Framed Roger Rabbit" spetseditsiooni, mis hetkel töös.

Steven Spielbergilt ilmub ni "E.T." (isegi kuuldavasti mitmes variandis) kui "Schindler's List". Ja - üllatus, üllatus! - tundub nii, et Indiana Jonesi lood hakkavad ka lõpuks selgemat DVD-kuju võtma. Igatahes rääkis SS ise filmikooli külastades tudengeile, et ütles ära Lucase kutsest Indy esimesele filmile, mis kunagi kandis nime "The Riders of the Lost Ark" ja nüüd ilmselt kolme sõna jagu pikem, kommentaari salvestada. Teatavasti ei leidu Spielbergi kommentaari ühelgi tema DVD-l. Kuid loodame, et seda saab kompenseerima lisakraam. Igatahes käivad jutud, et legendaarne seikluslugu saab ilmuma topeltplaatidena film aastas.

Seega võib ehk tõesti juhtuda, et enne järgmise koduvideoformaadi saabumist saab kõiki vanu hinnatud filme isegi DVD-l näha...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee