[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
"Blade 2" - Teine tera
26. juuni 2002 19:29
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia51

Aastal 1998 oli "Blade", vähetuntud koomiksil põhinev lugu vampiire hävitavast neegrist, kinodes tõeline üllatushitt. Hästi läks lool ka DVD-l - sellest sai oma aja müüdumaid plaate. Kusjuures õigusega, sest New Line'i "Plaatinaeditsioon" on tõeliselt asine ketas, mis kannatab võrdluse välja tänapäevalgi.

Oli selge, et säärane ootamatu edu ei saa jääda järjeta. Ja järg tuligi, kusjuures päris kobe seegi - järjekordne Prahas filmitud aktsioonitükk on isegi ootamatult visuaalne, verine ja stiilne.

Jah, kaks siinmainitud filmi on tõepoolest eriti hea illustratsioon, kuivõrd uutele rööbastele selline väike filmike nagu "The Matrix" kogu Hollywoodi aktsiooni tegelikult keeras.

Nüüd siis on teada ka kassaedult originaalist edukamagi "Blade 2" tulevase topelt-DVD teave.

Esimeselt kettalt leiab 16:9 mastaabis filmi enda nii DS, DD5.1 kui DTS helidega, lavastaja Guillermo Del Toro ja käsikirjutaja David Goyeri kommentaari, produtsent Peter Frankfurti ja Wesley Snipesi kommentaari ning isoleeritud muusikariba.

Teise ketta lisadest leiab hulga tavapärast lisakraami, mille seas on lisaks mitmele dokfilmile ja jääkstseenidele ka käsikiri ning Cypress Hilli ja Rony Size'i muusikavideo. Tõotab tulla igatahes asine DVD ja kuigi tegelikult eelistaksin ma kogu kraami ühel kettal leidumist, ei jää seepärast too DVD veel ostmata-vaatamata.

Ilmub see topeltketas 30. augustil (mitte esialgselt teatatud 3. septembril), soovitavaks müügihinnaks on $29.95. Kes aga Del Toro tegudega varem tutvuda tahab, võiks minna kinno või pidada silmas juba juunis ilmuvat kummituslugu "Devil's Backbone". Kuigi aktsiooni on tolles loos vähem, on meeleolu ja atmosfäär seda võimsam. Igatahes tuleb tõdeda, et Del Toro ja "Bladeski" osalenud Ron Perlmani tulevane film "Hellboy", mis juhtumisi põhineb ka mu lemmikkoomiksil, saab ilmselgelt olema midagi eriti-eriti head...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee