[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD UUDISED
Topeltplaadid kaovad müügilt?
10. juuni 2002 17:04
Uudise postitas: Ivar  Koduleht: kliki siia0

Paistab, et 20th Century Foxi eeskuju on nakkav. Too firma on nüüdseks juba mitmed oma topeltplaadid tootmisest eemaldanud ja asendanud need praktiliselt ainult filmi sisaldavate tavadiskidega. Näiteks võiks tuua kasvõi filmid "Cast Away" ja "ID4", peagi on kadumas ka "Fight Club", "Planet of the Apes", "Sound of Music" ja mitmed teised. Uus "From Hell" aga kannab juba ilmudes kirja "Limited Edition", mistõttu ka tolle kobeda topeltketta müügiaeg saab ilmselgelt olema piiratud.

Nüüd aga tundub, et teisedki firmad on Foxist eeskuju võtmas. Igatahes liiguvad jutud, et peagi kaovad müügilt mitmed Columbia/TriStari topeltkettad. Näiteks asenduvat õige pea (27. augustil) ainult filmi sisaldava DVD-ga "Final Fantasy: The Spirits Within", "Close Encounters of the Third Kind" ja "Lawrence of Arabia" (viimane neist küll lisadevaba toppeltkettaga). Disney levifirma Buena Vista kasutab säärast taktikat juba ammu - mitmedki tema klassikalised animalood on aastateks müügilt kadunud. "Lumivalgeke" näiteks, mida enne kümmet aastat vaevalt et enam poelettidelt leiab.

Siit võib teha ainut ühe järelduse - kui filmihuvilisel on plaan oma kogusse mõni spetseditsioon lisada, tuleks seda teha võimalikult kohe, seda enam, et eeltellides see ka reeglina jupi odavam maksma tuleb. Mida aga peaksid tegema need miljonid filmisõbrad, kes alles tulevikus DVD-ga tegelema asuvad?...

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee