KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Viide vanale foorumile
Dolby TrueHD vs. DTS-HD Master Audio

Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eerik

PostitusPostitatud: Reede mai 29, 2009 19:36    Teema: Dolby TrueHD vs. DTS-HD Master Audio Vasta viitega

Tundub, et Hollywoodi suurstuudiod on hakanud TrueHD lossless heliformaadist taganema, ning on asunud kasutusele võtma teist lossless heli formaati: DTS-HD MA.

Siiani on DTS-HD formaati kasutanud Universal, Disney, Fox/MGM ja Lions Gate, kuid see nädal on toonud uudiseid veel kahe suurstuudio kohta: Sony ja Warner.

Sony on Blu-ray.com portaali kaudu alustanud küsitlust formaadi valiku osas.
Warner on tegutsenud vaiksemalt. Nende poolt juulis ilmuv Watchmen on ilmselt üks esimestest, mis on varustatud DTS-HD MA helirajaga. Warner muuseas on eelnevalt langenud suurte kaebuste ja sõimu osaliseks, kuna kasutasid paljude väljaannete puhul kadudega Dolby Digital formaati. Nende enda sõnul võtsid nad kaebusi kuulda ning lubasid kõik tulevased välja anded varustada lossless heliga.

Millised on teie arvamused? Kumba formaati eelistate? Kas lossless heli puudumine on mõjutanud teie BD oste?

Minul isiklikult eelistusi kahe formaadi osas pole - peaasi, et on lossless või hoopiski pakkimata PCM heli. Minu tehnika saab hakkama kõikide Blu-ray puhul kasutatavate heliformaatide esitamisega. Samas olen endale kollektsiooni täiendamisel seadnud kriteeriumi, et igal väljaandel peab olema lossless või pakkimata heli. Seetõttu jääb ostmata näiteks Warneri "Casablanca".
Tupsu

PostitusPostitatud: Laup mai 30, 2009 00:18    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on praegu ainus kriteerium eesti subtiitrite olemasolu. Audio pärast ei jää ükski plaat ostmata.

Aga ka nende subtiitrite puhul olen suutnud paar naljakat viga avastada, mis võib siiski kinni olla ka minu mängija softis.

Kui ebayst ostetud LG BD-370 kohale jõuab, teen uued katsetused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes