KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Viide vanale foorumile
Eestikeelsete subtiiritega BD plaadid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Magnust

PostitusPostitatud: Nelj mai 07, 2009 13:09    Teema: Vasta viitega

Ainionu kirjutas:
Kui vahelehed valmis, jõuavad müügile eestikeelsed:
- Body Of Lies
- RockNRolla
- Yes Man
- V For Vendetta
- Casablanca
- Get Smart
- Matrix 1 ja 3.
Matrixi teine osa tuleb küll ka, aga sellel puuduvad Eesti subtiitrid.

no mingi 6 filmi ootavad ostu siis :)

filmipoes selline film muidu üleval: http://www.filmipood.ee/client/shop/product.asp?wa_id=18241&wa_site_id=1 vahelehe printimsega poleks pidanud kiirustama, vaevalt see vägapalju müüa suudab :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
eerik

PostitusPostitatud: Nelj mai 07, 2009 16:09    Teema: Vasta viitega

Mida need vahelehed endast kujutavad? Ma pole siiani mitte ühelgi FCHE'i DVD'l vahelehti näinud ega ka nendel kahel Blu-ray väljaandel, mida ma oman. Nad võiksid hoopis korralikud karbid kasutusele võtta. Need õhukesed mulle ei meeldi ja vaevalt, et nad väga palju nende pealt säästavad.
Magnust

PostitusPostitatud: Nelj mai 07, 2009 16:58    Teema: Vasta viitega

eerik kirjutas:
Mida need vahelehed endast kujutavad? Ma pole siiani mitte ühelgi FCHE'i DVD'l vahelehti näinud ega ka nendel kahel Blu-ray väljaandel, mida ma oman. Nad võiksid hoopis korralikud karbid kasutusele võtta. Need õhukesed mulle ei meeldi ja vaevalt, et nad väga palju nende pealt säästavad.

ma arvan et ta mõtleb lihtsalt neid eestikeelseid pabereid seal karbil kiletaga.
Tagasi üles
Ainionu

PostitusPostitatud: Reede mai 08, 2009 00:22    Teema: Vasta viitega

eerik kirjutas:

Hea küll... nimetagem neid siis ümbrispaberiteks... etikettideks või millekski muuks. Need eestikeelsed lehekesed, mis karbi ümber kile all trükib Forum Cinemas siin ise.
Muide, väga paljud plaadid ilmuvad juba ka mujal maailmas õhukeses karbis. Minul isiklikult pole selle vastu midagi, mahubki riiulisse rohkem.

Kunagi ka siin mainitud eestikeesete supakatega Da Vinci koodi ilmumine lükkub ilmselt sügisesse, sest suvisel ajal polevat mõtet videoturule üldse panustada, mis ilmselt on ka tõsi. Hoopis kurvem on aga see, et vastupidiselt mujal ilmunud kaheplaadilisele BD versioonile, tuleb Eestis müügile vaid üheplaadiline väljalase.
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Reede mai 08, 2009 11:29    Teema: Vasta viitega

Enda plaate hoian nagunii mapis , seega võiksid need plaadid ka ilma ümbrispaberiteta minu poolest müügil olla ;-P

Suurem probleem on hoopis see, et eestis tuleb film müüki alles siis, kui mujalt juba ostetud.

Samuti puudub selles uues filmipoes igasugune info uute plaatide väljalaskmise aja kohta.

Tsehhide lehe järgi tean, et 6 harri potteri plaat tuleb novembris, millal see meil võiks müüki jõuda, kui nende paberite trükkimine nii meeltu aja võtab ?

Tegelikult kaotavad nad oma uimasusega ka kindlasti osa käibest, mis vähemalt minu puhul teiste EU riikide majanduslanguse turgutamiseks läheb.

Näit. poola 22% käibemaks ;-P

eerik kirjutas:
Magnust kirjutas:
tahaks inglismaalt just, et saaks ingliskeelse karbiga. muidu võiks vist isegi oodata ja loota et siia müügile tuleb, kuid miskipärast kardan et eestikeelne ümbris saab veits odavama välimusega olema.

DVDBeaveri ülevaade kinnitab, et USA reliis on regioonivaba ning sisaldab samuti eestikeelseid subtiitreid!

Võin kinnitada, et prantsuse amazon saatis küll eesti subbakatega plaadi. (õhukeses karbis)

Ainult plaadi ümbrispaberil seda loomulikult kirjas ei ole !
Plaadi ümbris ja kirjad ka plaadile endale trükitud prantsuse keeles.
mozman

PostitusPostitatud: Laup mai 09, 2009 13:18    Teema: Vasta viitega

eerik kirjutas:
Magnust kirjutas:
tahaks inglismaalt just, et saaks ingliskeelse karbiga. muidu võiks vist isegi oodata ja loota et siia müügile tuleb, kuid miskipärast kardan et eestikeelne ümbris saab veits odavama välimusega olema.

DVDBeaveri ülevaade kinnitab, et USA reliis on regioonivaba ning sisaldab samuti eestikeelseid subtiitreid!
Loen mina seda DVD Beaveri ülevaadet eest taha ja tagant ette, kus kuradi kohast te sealt välja loete, et antud plaadil eestikeelsed subtiitrid küljes on??? Confused
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004, 10:01
Tagasi üles
eerik

PostitusPostitatud: Laup mai 09, 2009 14:12    Teema: Vasta viitega

Ilmselt oli varem seal viga, mis nüüd parandatud on. Varem olid sinna märgitud täpselt samad subtiitrid, mis prantsuse väljaandele.
Tupsu

PostitusPostitatud: Püh mai 10, 2009 20:55    Teema: Vasta viitega

Kui keegi soovib poolast eesti subtiitritega plaate osta, siis eri tootjate ja nende plaatidel eesti subtiitrite olemasolu ja ülevaate saab siit lehelt

................................................................................
007 For Your Eyes Only Tootja andmed seda ei kinnita

007 From Russia with Love
Tootja andmed seda ei kinnita

007 Live and Let Die

007 Die Another Day

Ilmselt tõde saab teada ainult prooviostuga.

Viimati muutis seda Tupsu (Esm mai 11, 2009 19:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
eerik

PostitusPostitatud: Esm mai 11, 2009 00:37    Teema: Vasta viitega

+ peagi ilmuvad:
He's Just Not That Into You
Revolutionary Road
Tupsu

PostitusPostitatud: Esm mai 11, 2009 16:35    Teema: Vasta viitega

Nimekirjast vaja eemaldamist
98 + - - Rent http://filmy.sme.sk/product/105423

ebausaldusväärsete plaadikirjeldustega veebipood!

Viimati muutis seda Tupsu (Teis mai 12, 2009 20:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Magnust

PostitusPostitatud: Esm mai 11, 2009 18:30    Teema: Vasta viitega

Tupsu kirjutas:

Samuti ei suuda mingit kinnitust saada, et
56 + - - Hitch
omaks eesti subtiitreid.

stockmanis näiteks müüakse eestikeelsete subtiitritega hitchi.
videoline või sonatiini vms poodidest leiaks ehk ka, seal 21 krooni odavam.
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Esm mai 11, 2009 20:01    Teema: Vasta viitega

Magnust kirjutas:
Tupsu kirjutas:

Samuti ei suuda mingit kinnitust saada, et
56 + - - Hitch
omaks eesti subtiitreid.

stockmanis näiteks müüakse eestikeelsete subtiitritega hitchi.
videoline või sonatiini vms poodidest leiaks ehk ka, seal 21 krooni odavam.

See on siis tore ja homme lähen ostan.

Samas sain inglismaalt täna ilma eesti subtiitriteta, sellest oli tingitud ka küsimus. Samuti ei pakkunud sellele subtiitreid poola väljaandjad.

Tulemas on aga poolas eesti subtiitritega

Fracture
Magnust

PostitusPostitatud: Esm mai 11, 2009 22:52    Teema: Vasta viitega

Tupsu kirjutas:

Samas sain inglismaalt täna ilma eesti subtiitriteta, sellest oli tingitud ka küsimus. Samuti ei pakkunud sellele subtiitreid poola väljaandjad.

videoline'i poode soovitan külastada, seal päris palju filme tegelikult sellisi mida ei poolast ega inglismaalt eestikeelse subtiitriga ei saa aga neil seal ingliskeelse karbiga olemas need täitsa, 379.- film(tiba kirves aga no paar filmi olen neil sealt ostnud :P).
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Teis mai 12, 2009 12:48    Teema: juurde lisada Vasta viitega

Australia

Top Gun

Võin kontrollitult kinnitada, et kõik tulid ilusti eesti keelsete subtiitritega.

Novembris tulemas veel kuues Harry Potter, mis kindlasti ka eestis tulemata ei jää Very Happy

HP and the Half- Blood

....................................................................................
Hoiatuseks!
Film on küll eesti subbakatega, aga probleem on menüüga. Kahes erinevas mängijas ei õnnestunud seda mängima saada. Menüü jääb endiselt ette. Seega ettevaatust ! Full Monty , The
egun

PostitusPostitatud: Teis mai 12, 2009 22:25    Teema: Vasta viitega

oskab keegi öelda, kus Eestis olex Transformers blurayd müügil ,eesti supakatega?
Tagasi üles
eerik

PostitusPostitatud: Teis mai 12, 2009 22:27    Teema: Vasta viitega

egun kirjutas:
oskab keegi öelda, kus Eestis olex Transformers blurayd müügil ,eesti supakatega?

Ilmselt mitte kusagil.
kaaga

PostitusPostitatud: Teis mai 12, 2009 23:57    Teema: Vasta viitega

List uuendatud;
http://bluray.kodu.net/ 144 nimetust

Tupsu ja teised võiksid anda infot või tabelis ise eristada need filmid mis on ostuga kinnituse saanud . Huvi pakuks siis mis keeles cover ja plaat on
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Kolm mai 13, 2009 00:30    Teema: Vasta viitega

kaaga kirjutas:

Tupsu ja teised võiksid anda infot või tabelis ise eristada need filmid mis on ostuga kinnituse saanud . Huvi pakuks siis mis keeles cover ja plaat on

Teen seda lähiajal (paar nädalat veel kannatust ) foorumi postituses.

See list ei tundu mulle eriti "usaldusväärne" , kuna igaüks seda näppida saab (paluks mitte solvuda !)

Käisin täna Videolines (Tuha 5b ) ja neil oli ikka tõesti üsna arvestatav kogus eesti subtiitritega plaate (lisaks ka allahindlus, mida videolaenutustes olevatest poodidest nii palju ei saa ) 20 eri nimetust kindlasti.

Samas on pea igalt poolt peale eesti tulnud siiski ka väljareklaamitust erinevate subtiitritega (ilma eesti keeleta) plaate.

egun kirjutas:

Nii et keegi võiks pigem vastata, kust saab seda plaati kindlalt eesti subbakatega väljapoolt eestit ?

Näiteks ka minu arust muidu tipp topp tsehhi pood arvas, et kogumik ongi siis, kui müüd kolme plaati koos X-Men Trilogie 3BD
Seega sealt tasub osta ainult 2 esimest plaati ja kolmas eestist.

Kahjuks on ka väga paljude uute plaatide juures suund sinnapoole, et kohalikule turule toodetakse ainult kohaliku audio ja subtiitritega plaati. Ilmselt saab selle tootjalt odavamalt, kuna huviliste piirkond on piiratum.

Ka need Austraalia plaadid, mis DVD versioonina olid seal koos eesti subbakatega, on millegipärast Blu Ray versioonis ilma eesti tiitliteta.

Ehk siis lõpuks jääbki vast üsna piiratud arv tootjaid ja usaldusväärse infoga ostukohti.

Tegelikult polekski mulle need eesti subtiitrid eriti määravad, aga esialgu aitab see hästi kollektsiooni mõõdukuse piirides hoida. Ei usu, et aasta lõpuks listis 200 eri nimetust oleks, aga mine sa tea ...
Tagasi üles
Magnust

PostitusPostitatud: Kolm mai 13, 2009 01:49    Teema: Vasta viitega

mingiaeg leidsin google abiga portsu tsehhi netipoode mis eestikeelsete subtiitritega transformersit müüsid, oleks tegelikult isegi huvitatud kuid pole veel poodi leidnud mis seda meile siia eestisse saadaks.
anyone?
Tupsu kirjutas:

Käisin täna Videolines (Tuha 5b ) ja neil oli ikka tõesti üsna arvestatav kogus eesti subtiitritega plaate (lisaks ka allahindlus, mida videolaenutustes olevatest poodidest nii palju ei saa ) 20 eri nimetust kindlasti.

räägi lähemalt mis neil seal tuhas asub, olen ise siiani vaid paari laenutusemoodi asja jõudnud (ülemistes, ühes maksimarketis ja lasnapäel prismas) seal odavam kui 379.- film?
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Kolm mai 13, 2009 09:42    Teema: Vasta viitega

Magnust kirjutas:

räägi lähemalt mis neil seal tuhas asub, olen ise siiani vaid paari laenutusemoodi asja jõudnud (ülemistes, ühes maksimarketis ja lasnapäel prismas) seal odavam kui 379.- film?

Seal on teisel korrusel mingi laomoodi kontor.
Tel numbri sain laenutusest. (Laenutustel on lubatud suuremate ostude puhul teha 5% püsikliendi alet) Filmid vaatasin ka juba laenutuses välja. Nende kodulehel on ka kõigi laenutuste aadressid ja peakontori kaart. http://www.videoline.ee/ http://www.sonatiin.ee/

Koht asub üldse tuha 5 hoovil ja vähemalt välisuksel oli silt, et eraklientidele avatud reedeti.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes