KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Viide vanale foorumile
Link uuele foorumile

Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Haldus ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eerik

PostitusPostitatud: Püh aug 24, 2008 15:11    Teema: Link uuele foorumile Vasta viitega

Tere,

Ma arvan, et vanas foorumis võiks olla suurelt ja punaselt link uuele foorumile. Mina külastan dvd.ee foorumit vähemalt korra päeavas, aga kuna ma teen seda bookmarkide kaudu siis läks mul mitu päeva aega, enne kui uue foorumi avastasin. Ja sedagi ainult tänu sellele, et mulle räägiti uuest foorumist. Muidu ehk oleksin siiani vanas foorumis. Ma arvan, et on teisigi selliseid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ronin

PostitusPostitatud: Esm aug 25, 2008 13:50    Teema: Vasta viitega

see tuleks lahendada kuidagi teisiti. pole mõtet teha uut foorumit ja vanast kõik spämmirobotid kaasa kolida.
eerik

PostitusPostitatud: Esm aug 25, 2008 13:53    Teema: Vasta viitega

phpBB-d on spämmirobotite eest võimalik lihtsalt kaitsta. Nt: http://www.lithiumstudios.org/phpBB3/viewtopic.php?f=25&t=4
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Haldus ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes