KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Viide vanale foorumile
Eureka "Masters of Cinema" väljaanded

Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
eerik

PostitusPostitatud: Nelj mai 21, 2009 15:42    Teema: Eureka "Masters of Cinema" väljaanded Vasta viitega

Masters of Cinema näol on tegemist USAs tegutseva Criterion Collection'i Suurbritannia vastega. Tegeletakse maailmakino väärtfilmide ning olulise kinoklassikaga. Siiani on välja antud vaid üks Blu-ray - "Mad Detective" ilmus eelmise aasta novembris. Peagi, 22. juunil on ilmumas "Tokyo Sonata".

Nimekiri näeb siis hetkel selline välja:
#2 - Mad Detective
#3 - Tokyo Sonata

Väljaandeks #1 saab suure tõenäosusega 1927. aastal valminud ning kolm Oscarit (sh. parim film) võitnud tummfilm "Sunrise", mis oli ka #1 DVD väljaanne. Sellisel juhul oleks "Sunrise" esimene täispikk tummfilm Blu-ray plaadil.

Oma Twitteri konto kaudu on nad märku andnud, et sel aastal jõuab Blu-ray'le veel ka näiteks värske dokumentaalfilm "Soul Power". Paar päeva tagasi Cannes filmifestivali raames toimunud filmiturul omistati ka õigused ühele 1959. aastal valminud klassikule, mille nimi on veel saladuses. Ka see lubatakse veel selle aasta jooksul Blu-ray'l välja anda.

Kuigi nad on Blu-ray formaadiga üsna aeglaselt alustanud loodan siiski, et sel aastal antakse välja veel nii mõnigi väärt klassik.
eerik

PostitusPostitatud: Reede juun 05, 2009 10:47    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
In Sept, a new edition of SUNRISE with a newly-found Czech print of the film, utilising different shots. Both versions in HD on the Blu-ray!

http://twitter.com/mastersofcinema/statuses/2037012018
eerik

PostitusPostitatud: Laup juun 13, 2009 01:37    Teema: Re: Eureka "Masters of Cinema" väljaanded Vasta viitega

eerik kirjutas:
Paar päeva tagasi Cannes filmifestivali raames toimunud filmiturul omistati ka õigused ühele 1959. aastal valminud klassikule, mille nimi on veel saladuses. Ka see lubatakse veel selle aasta jooksul Blu-ray'l välja anda.

Nüüd siis selgus, et tegemist on Georges Franju "La tête contre les murs"-iga, ning see ilmub kas septembris või oktoobris.
eerik

PostitusPostitatud: Püh juun 14, 2009 00:51    Teema: Vasta viitega

http://twitter.com/mastersofcinema/statuses/2158047203 kirjutas:
Packaging pretty much locked down for our forthcoming Blu-ray/DVD combo edition of SUNRISE (out in September) -- see twitbackground!

eerik

PostitusPostitatud: Nelj juun 18, 2009 21:42    Teema: Vasta viitega

16. november
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Blu-ray Disc plaadid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes