KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Viide vanale foorumile
saabumisajad

Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Plaatide ostukohad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ronin

PostitusPostitatud: Kolm sept 24, 2008 12:56    Teema: saabumisajad Vasta viitega

ezydvd.com.au
tellitud 15.09.08.
postitatud 16.09.08.
käes 22.09.08.
tuli lennupostiga, maksikirjana, ümbrikul linnuke peal 'gift'.
karp pakitud papitüki sisse ja see omakorda paksust papist ümbrikku, plaadikarp kiles.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
CochraneZ

PostitusPostitatud: Laup sept 27, 2008 12:26    Teema: Vasta viitega

Poetan paar sõna Amazon.co.uk-st saabuvate plaatide kohta.
Alguses ei saanud aru, miks osad DVDd UPS-iga kohale tulevad ja osad tavapostiga. Lõpuks taipasin, et kulleriga saadetakse suuremad pakid ja väiksemad kogused DVD-sid postitatakse. Seniste kogemuste kohaselt võivad kulleriga saadetised tulla isegi vähem kui 48 tunni jooksul kodukseni. Meiliga läheb enamasti märksa kauem. Ainult et pole garantiid, et 10+ DVD tellimisel kõik kiirelt kohale jõuavad. Osad saadetised jaotatakse mitmeks ja viimati jõudiski mul suurem osa UPSiga, aga ennem saadetud väiksem osa jõudis kohale hiljem ja postiga.
Tagasi üles
kurikael

PostitusPostitatud: Reede nov 14, 2008 11:45    Teema: Vasta viitega

www.laserdisken.dk

Tellitud: 10.11.2008
Postis:11.11.2008
Teada postkastis 13.11.2008 hilisõhtul
Käes 14.11.2008

Tellitud sai ka aastaid tagasi siinmail jooksnud telesarja Matador (Monopol e.k.) 13 DVD plaadist koosnev box

Maksis 999 DKK+195 DKK kohaletoimetamine (kohaletpimetamise tasu võetakse seal nimelt paki kaalu järgi - minu pakk mahtus vahemikku 1-2 kilo
kuni 250 g saadetis Eestisse maksab 30DKK

Kõik oleks nagu OK ainult... pakki vastu võttes avastasin ma selle pealt Taani Posti kleepsu selle kohta, et paki saatmine Eestisse on maksnud 78DKK ehk tunduvalt vähem kui minu käest küsiti Twisted Evil Crying or Very sad Rolling Eyes

lahe...
Tagasi üles
ronin

PostitusPostitatud: Püh apr 19, 2009 18:21    Teema: bluray-d käes Vasta viitega

blahdvd.com
postitatud 14.04.09.
käes 17.04.09.
boks pakitud sellest nakkuvast lainelisest papist keeratud ümbrikku. kõik igati heas korras ja delivery time hea vaatamata sellele, et minu antud sihtaadress oli tegelikult suht umbmäärane (kõik oli kirjas peale asutuse (tellisin töö juurde) ja maja on meil tegelikult suur).
kurikael

PostitusPostitatud: Nelj mai 28, 2009 19:03    Teema: Vasta viitega

Amazon.de

Tellitud 19.05
Teade postkastis 28.05

Hoopis uudiseks oli aga see ei pakile ei pidanud järgi minema mitte kohalikku postkontorisse vaid mingisse Haabersti kandekeskusse Ehitajate tee 114a

See on Arcticu spordiklubi taga, see suur kolakas kus vanasti ptsat/burgerit müüdi. Külje pealt sisse.
Tagasi üles
Tupsu

PostitusPostitatud: Nelj mai 28, 2009 20:53    Teema: Vasta viitega

Minu amazon.de lehelt tllitud blu-ray plaadid saadeti küll kohaliku postkontori kaudu.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    DVD Foorum -> Plaatide ostukohad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes