[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 Eesti DVD plaadid
Minemine

Plaadi andmed
Subtiitrid:
Heli:
Regioon:
Pilt:
.
Plaadi tutvustus:
Tähtis ei ole kohalejõudmine, vaid minemine.

Need pole tavalised reisisaated. Need on saated sellest, mida Jaan näeb ja mõtleb maailma eri paigus. Tahes-tahtmata liiguvad mujal olles mõtted ka kodustele asjadele ja elule üldse. Eks igaüks teab ise mida ta reisile otsima läheb. Jaan otsib ja leiab õnnelikke inimesi, põnevaid mänge ja erilisi elamusi.

I DVD
Egiptus Jordaania

Egiptus
Niiluse laevakruiisi pikkus on umbes 200 kilomeetrit. Alustame Luxorist, lõpp-punkt on Assuan. Saates näete kõike seda, mis Niiluse kallastel paistab.

Egiptus
Abu Simbeli tempel asub Nuubias, Niiluse läänekaldal. Siin on kaks 13. saj eKr kaldakaljusse raiutud templit. Suure templi fassaadi ehivad neli 20 meetri kõrgust Ramses II kuju.

Jordaania
Wadi Rumi kõrbes pidas lahinguid legendaarne inglane Araabia Lawrence. Kõrb on tühi ja lage, kuid ometi tajud väga teravalt kogu seda saladust, mis siin varjul on.

Jordaania
Petra koobaslinn, Surnumeri ja Nebo mägi on selle saate märksõnad. Jordaania on piiblimaa koos Jordani jõe, Soodoma ja Komorra ning kümnete teiste piiblist tuttavate nimedega.

II DVD
Haiti, Labadee, Grand Cayman, Kariibi kruiis, Dubai, India

Kariibi kruiis
Me oleme maailma suurimal kruiisilaeval "Splendor of the Seas". Laevale mahub üle 5000 inimese, kellest reisijaid on 3600.

Haiti, Labadee
Haiti on koht, kuhu Kolumbus esimesena Uues maailmas maabus. Saade räägib Kolumbuse keerulisest elust Ameerika avastamisel.

Kaimanisaared, Jamaica ja India
Kolm maad ühes saates. Grand Cayman on saar, kus elab 46 000 inimest. Jamaica on looduse poolest erakordne. Rahulikel jõgedel saab parvetada, mida teeme meiegi. Indiasse jõuame saate lõpus.

India
Agra linn ja Taj Mahal. Saates kuulete Taj Mahjliga seotud legende.

India usunditest
Nii nagu maailm ja inimesed on aastatuhandetega muutunud, on ka India usundid olnud pidevas muutumises.

Dubai
Kes ei usu, et varsti saab valmis 700 meetri kõrgune pilvelõhkuja või et Dubais on valminud palmikujuline elamurajoon keset ookeani, see peab meie saadet vaatama. Oma silm on kuningas.

Saatejuht Jaan Tätte
Re˛issöör Tiina Park
Operaatorid Maido Madisson, Andres Kull
.
Lisad plaadil:
.

 

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee