[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 Eesti DVD plaadid
Gaudeamus

Plaadi andmed
Subtiitrid:
Heli:
Regioon:
Pilt:
.
Plaadi tutvustus:
Taaskord on võimalus saada osa kolm päeva kestnud üritustest ja Gaudeamuse uhketest emotsioonidest!

Gaudeamuse DVD sisaldab kogu üliõpilaste laulu- ja tantsupeo juubeliürituste paketti. DVD koosneb kahest värvika kujundusega dvd plaadist, milles leidub 4 tunni ja 55 minuti pikkuses videomaterjali.

Sissejuhatav osa viib vaataja hetkeks pingelisele korraldusmeeskonna koosolekule ja külastajale suletuks jäänud üldjuhtide tänuüritusele Haridus- ja Teadusministeeriumis ning akadeemilisele avakontserdile Tartu Ülikooli aulas.

Lisaks saab nautida lõbusat tudengimelu osalejate majutuskeskuses, tehakse pilguheit linnaüritustele, kirikukontserdile ning mälestuskivi avamisele Toomemäel.

Täispikkuses on jäädvustatud Gaudeamuse avatseremoonia ühes leegitsevate tuleskulptuuridega ning 2. juulil Tartu Laululaval toimunud Gaudeamuse laulu- ja tantsupidu 2006.
.
Lisad plaadil:
Üllatusena on plaadile lisatud Leedu tudengite meisterlik filmiklipp „Inside Gaudeamus 2006”, mis meenutab meile, et esinejaile ei ole Gaudeamus ainult üks esinemine vaid see on eluviis - ühes sõpruse, ühtsuse ning rahvusliku uhkuse väljendamisega.
.

 

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee