[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 Eesti DVD plaadid
Ristumine peateega

Plaadi andmed
Subtiitrid: inglise, vene, itaalia, soome, läti, leedu
Heli:
Regioon:
Pilt:
.
Plaadi tutvustus:
Laura ja Roland on hääletades teel teise linna. Kolmanda autoga jõuavad nad ristmikule, kust nad enam edasi ei saa. Neid lihtsalt ei võeta peale. Laura eestvedamisel hakatakse liikuma mööda kitsast metsateed, et öömaja leida. Oma väikeses metsamajakeses elab Osvald, kes näikse kedagi ootavat. Osvald on mees, kellel on foto maailma kauneimast naisest. See naine on päevitunud, tal on sünnimärk ja ta kannab kaelas peenikest kuldketti. Osvaldil on veel 4 miljardit dollarit. Ta sai oma varanduse kuldkalakeselt, kes elab maja taga jões. Roland ja Laura astuvad sisse. Osvald ongi oodanud Laurat. Ta on kindel, et rahast tulev jõud tõi temani tüdruku ajakirjakaanelt. Kuid asi ei möödu sekeldusteta. Laural on kaasas armastatud noormees, kellega Osvald ei ole arvestanud. Osvald pakub Rolandile raha. Osvald pakub Rolandile miljard dollarit Laura armastuse eest. Algab mäng tegelaste mõistuse ja tunnete proovilepanekuga. Selle käigus müüakse ja ostetakse armastust (seda vaimset). Tehakse mõistetamatuid kokkuleppeid. Usutakse usutamatut. Ei nähta kõige lihtsamat. "Ristumine peateega" on teravmeelse dialoogi ja ettearvamatu sündmuste käiguga lugu sellest, kuidas raha mõjutab meie mõtlemist, tundeid ja eesmärke. Raha võib sünnitada ja hävitada sõprust. Kas ta suudab seda ka armastusega?

“Ristumine peateega”
on teravmeelse dialoogi ja ettearvamatu sündmuste käiguga lugu sellest, kuidas raha mõjutab meie mõtlemist, tundeid ja eesmärke.

Film põhineb Jaan Tätte näitemängul ”Ristumine peateega ehk muinasjutt kuldsest kalakesest”-Eesti Näitemänguagentuuri näidendivõistluse parim näidend 1997.

Muusika autor: Jukka Linkola.

Film on pühendatud Aleksandr Knja˛inski mängufilmi “Stalker” operatori mälestusele. Lavastaja: Arko okk. (“Tulivesi”,”Minu Leninid” ja “Lurjus”).
.
Lisad plaadil:
.

 

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee