DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (11) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Hiteker HE-940< Eelmine | Järgmine >
Toomas
Registreerimata

Postitatud: 09 märts 2004,16:24 TSITEERI

Tuleb see bank61.wtc fail omale kodulehelt tõmmata.Siis võtad Nero lahti ja kõrvetadki omale tooriku peale selle faili.Kuidas ja mis rezhiimis seda teha tuleb,on samuti seal päris põhjalikult kirjeldatud...Uuri asja korralikult.
Back to top
switch Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 09 märts 2004,21:14 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 05 märts 2004,09:32)
TSITEERI (Guest @ 04 märts 2004,22:31)
Keegi kuskil siin foorumis(DVD üldfoorumis - ei mäleta täpselt kus) avastas katse-eksituse meetodil, et kui ühe plaadi peal näidata talle subtriidid ära ja järgmise peal film käivitada(ära seal uuesti subtiitrite folderit näita!) on nagu võluväel subtiitrid all. :D Voalaaa!

Tookord oli tegemist siiski (minu) Philips 737'ga.

Aga päris tore kui selline "featuur" standardiks kujuneb!

Kahe plaadi süsteem töötab ka hitekeri korral, sobivad nii srt kui sub failid. Söödad subtiitri plaadi sisse, vajutad angle, võtad plaadi välja ja paned filmiplaadi sisse, mõnikord peab korraks vajutama subtitle nuppu, et subtiitrid sisse lülitada. Täpitähed aga pidid tulema lähema kuu jooksul.
Lisaks oskab see aparaat näidata ka slideshowd ning selle taustaks mängida samas kataloogis olevat muusikat. Proovisin ainult ühe failiga ja töötas. Trikk seisneb selles, et enne tuleb vajutada nuppu step. Tegelikult on sellise muusikaga slideshow mode isegi mitu, aga mis neil vahet on ei saanudki aru. Juhendis pole ka midagi kirjutatud.
Macrovisionist niipalju, et minul ongi hiteker esialgu videomaki küljes parema variandi puudusel, ja originaal sõrmuste isand (regioon1 muideks) mängis väga ilusasti. Ju siis ei ole macrovisionit mitte
Back to top
PROFIIL PM 
lest68
Registreerimata

Postitatud: 09 märts 2004,21:26 TSITEERI

ma ostsin eile endale samasuguse masina, ja peab tunnistama et pärast mängijaga plaadi vaatamist ei hakka plaat enam arvutis tööle :(

ning ka subtiitrite filmware uuenduse võix kuskilt lehe pealt leida!

kas ma olen ainuke siin sellise probleemiga....vastuseid oodates!!

teie lest68 !!!! :)
Back to top
Tom
Registreerimata

Postitatud: 09 märts 2004,21:48 TSITEERI

Viga on arvutis. HITEKER HE-940 tarkvara on Hitaker-i koduleheküljel.Kõrveta  fail plaadile ja topi masinasse.Edasi jälgi informatsiooni mis on koduleheküljel ja mis puudutab upgrade.
Back to top
Pikk Offline
Ekspert

Postitatud: 09 märts 2004,22:51 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 09 märts 2004,21:26)
ma ostsin eile endale samasuguse masina, ja peab tunnistama et pärast mängijaga plaadi vaatamist ei hakka plaat enam arvutis tööle :(

Mis plaat oli??

Minul tegid sama pulli 2 Princo DVD-RW plaati. Pärast Philipsiga mängimist polnud neid arvuti jaoks enam olemas. Pakuks et tooriku viga.
Platinumidega sellist "nalja" ei juhtunud.
Back to top
PROFIIL PM 
poku
Registreerimata

Postitatud: 10 märts 2004,02:38 TSITEERI

sain selle veebruarikuise beetaversiooniga uuendatud. See pidi subide asukoha ja värvi õigeks muutma. Aga minu masinas on endiselt subid kollased ja mitte musta ääre vaid filmi peal ja endiselt kohati kolmes reas :( . Aga muidu olen ikka asjaga vääga rahul. eriti tore on, et teise plaadi pealt sube sisse lugeda saab. see lahendab mitmed probleemid. ja AC3 heli toimib divx-ga väga hästi.
Back to top
huviline Offline
Liige

Postitatud: 10 märts 2004,08:09 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 10 märts 2004,02:38)
sain selle veebruarikuise beetaversiooniga uuendatud. See pidi subide asukoha ja värvi õigeks muutma. Aga minu masinas on endiselt subid kollased ja mitte musta ääre vaid filmi peal ja endiselt kohati kolmes reas :( . Aga muidu olen ikka asjaga vääga rahul. eriti tore on, et teise plaadi pealt sube sisse lugeda saab. see lahendab mitmed probleemid. ja AC3 heli toimib divx-ga väga hästi.

Kas sul masin ikka lülitas ennast välja peale update?

Eks kui ei läinud, siis tuleb lihtsalt oodata millal see amtelikuks läheb. Upgrade juhendis on kirjas ka, et maaletooja juures saab lasta update teha. Lähed sinna kui asi on ametlikult väljas ja ikka jäävad kollaseks.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
poku
Registreerimata

Postitatud: 10 märts 2004,09:37 TSITEERI

Tundus, et kogu updatemine tehti ära. Mängija teatas,  et "flashing" ja "writing" ja siis lülitas mõne minuti pärast välja. Aga eks tuleb mõni päev veel kanatada kuni ametlik uuendus väljas on.
Back to top
lest68
Registreerimata

Postitatud: 11 märts 2004,13:39 TSITEERI

oskab keegi öelda kust saax täpitähti!!!!

ma olen juba ootamisest tüdinenud!

tirisin kõik vajalikud updated peale aga midagi ei juhtunud

mõtlen juba masina tagasi viimise peale!!! :(

olen meeleheitel palun aidake!!! ???
Back to top
haug 1970
Registreerimata

Postitatud: 11 märts 2004,15:14 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 11 märts 2004,13:39)
oskab keegi öelda kust saax täpitähti!!!!

ma olen juba ootamisest tüdinenud!

tirisin kõik vajalikud updated peale aga midagi ei juhtunud

mõtlen juba masina tagasi viimise peale!!! :(

olen meeleheitel palun aidake!!! ???

kõike ei peagi kohe saama, kannata vähe või tõmba lesta ... ja pill vii kindlasti poodi tagasi, su rumal ja mõttelage nägu jäi müüjatele kindlasti meelde ... ostu tõestamisega probleeme ei peaks tekkima :angry:
Back to top
reebus
Registreerimata

Postitatud: 11 märts 2004,15:24 TSITEERI

Hei,
kuidas mp3-dega lood on, kui näiteks eri folderites asuvad, kuidas neid lapata saab, kui palju infi ühe mp3 kohta näidatakse, kui failinimi ntx 50 sümbolit pikk on?
Back to top
taz999 Offline
Liige

Postitatud: 12 märts 2004,09:47 TSITEERI

foldereid näitab ilusti, failinimedega veic pahasti - jäävad sinna kuskile ~10 märgi piiresse (parandage kui eksin)
Back to top
PROFIIL PM 
iff
Registreerimata

Postitatud: 12 märts 2004,17:23 TSITEERI

Huvitav mis vahe on HITEKER-960 DIVX DVD Player

ja HITEKER 940 nel . Välimuse vahe on pildijärgi aga huvitav mis kivid ja soft sees on et kas on millegi poolest parem kui 940 või on samade võimalustega.
Back to top
tatikas
Registreerimata

Postitatud: 13 märts 2004,13:25 TSITEERI

On keegi aru saanud kuidas see riistapuu mp3 ID3 tage näitab. Mul nimekirjas ainult mingid kahtlased failinimed.
Back to top
papaya
Registreerimata

Postitatud: 13 märts 2004,18:14 TSITEERI

tere kas on kellegil teada mis kuupäeval ametlik filmware uuendus välja tuleb? ???
Back to top
velx
Registreerimata

Postitatud: 13 märts 2004,18:29 TSITEERI

Mainitud oli kuupäeva 10.03.04
http://eug.phpnuke.ee/modules....&sid=53
Kuid hitekeri lehel seda saada pole.
Back to top
velts
Registreerimata

Postitatud: 13 märts 2004,18:40 TSITEERI

Avastasin enda jaoks VIDEO SW nupu (Videoväljundi valimine).
Panin selle RGB peale ja pilt kohe palju parem scardi kaudu.
Soovituseks teistelegi.
Back to top
aka
Registreerimata

Postitatud: 14 märts 2004,12:28 TSITEERI

Millegipärast ei taha mu hiteker plaati ära tunda kui power nuppu vajutada ja siis plaadi sisestada. Ütleb no disk. Plaadi leiab ülesse alles siis kui plaadisahtli korraks lahti ja kinni lasta.
Algul arvasin ,et võibolla teatud plaatidega on nii aga see jama on olnud kõikide plaatidega mida proovinud.
On ka teistel selline probleem?
Back to top
Olemas
Registreerimata

Postitatud: 14 märts 2004,15:01 TSITEERI

On ka sellist asja esinenud. Põhjust ei tea. Kõige suurem on olnud probleem ühe konkreetse DVD-filmiga. Ühe korra kogemata võttis plaadi omaks, aga siis ei saanud lõpuni vaadata ja nüüd näitab kogu aeg "no disc"(selle plaadiga siis). Ja ongi film vaatamata. :(  Ilmselt siis ikkagi mingi plaadi probleem. Samas teiste plaatidega pole seda esinenud.

Nüüd küsimus ka: kuidas näeb masinas olevat firmware versiooni? Igasugu Teist sorti aparaatidele olen leidnud "klahvikombinatsioone" aga sellele mitte.

On kellelgi hea vihje anda? :cool:
Back to top
velts
Registreerimata

Postitatud: 14 märts 2004,17:49 TSITEERI

Huvitav kas DVD filmi subtiitrid on samuti selle pilliga samasugused nagu Divx+*.sub (kollased, väikesed, ja ei paista heledalt taustalt)
Pole siin mul kahjuks hetkel ühtegi subidega DVD ,et katsetada  :(
Back to top
216 replies since 14 veeb. 2004,00:41 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (11) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... >
vasta uus teema

Quick Reply: Hiteker HE-940
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code