DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (11) < ... 6 7 8 9 10 [11] >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Hiteker HE-940< Eelmine | Järgmine >
raix Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 01 märts 2005,09:03 TSITEERI

Tsiteerin: (kaupz @ 01 märts 2005,08:26)
see hall taust on siis raudvaras kinni?
softist ei sõltu?

Ei oska nii täpselt öelda aga need Hitekerid olid erinevate kividega küll. Uuem HE-940 oli vist ESS Vibratto kiviga, sama kiviga peaks olema ka Philipsi vähemalt osad mängijad, millel on subtiitritel hall taust. Samas ühel tuttaval on Philips 737, millel alguses ei olnud subtiitritel halli tausta aga nüüd sai mingi firmware, millega on subtiitrid hallil taustal. Selle järgi võib arvata, et rauas siiski asi pole.
Back to top
PROFIIL PM 
kaupz Offline
Liige

Postitatud: 01 märts 2005,14:32 TSITEERI

hitekeri enda softiga kuskil näha ei ole softi numbrit?
et kas see halli taustaga 940 on siis mingi muu soft kui see mis kodulehel üleval "kõige värskem" ?

updatemiseks piisab cd-rw plaadist?
või on kellelgi probleeme olnud?
ise olen korra või kaks rw plaadiga siiani hakkama saanud.
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 01 märts 2005,15:22 TSITEERI

Minu teada on Hitekeri kodukal olev 940 firmware viimane vanemale versioonile tehtud update. Uuemale 940-le polegi mingit uuendust tulnud (ja karta on, et ei tule ka). ???
Back to top
PROFIIL PM 
kaupz Offline
Liige

Postitatud: 01 märts 2005,21:34 TSITEERI

niiiiih. soft peal ja töööötab.
algul ei olnud häält aga meenüüs audio all oli spanish või miski ja kui panin analog siis kostus ka telerit heli.
subtiitrid on täppide ja katustega nii kuis peab ja kollased.
võiks jah tiba suuremad olla, aga asi seegi et täpid on :)

edit:  üks asi veel, aparaadi pealsed nupud ei toimi jah nüüd peale on/off   ja  L/R nupu millel on nüüd open/close funktsioon

Muudetud kaupz on 01 märts 2005,21:51
Back to top
PROFIIL PM 
seeru Offline
Liige

Postitatud: 08 märts 2005,13:07 TSITEERI

Väliselt sai vanemal ja uuemal hiteker he-940 vahet teha vaadates korpust külgedelt. Uuemal versioonil on seal jahutusavad, vanemal mitte. Muud välist vahet ei ole.
Seest on erinevate kividega.
Back to top
PROFIIL PM 
romfantrt Offline
Liige

Postitatud: 08 märts 2005,17:10 TSITEERI

Oman mõlemat Hitekeri vanemat ja uuemat, seega tean uuel on peale õhuavade ka veel taga rohkem vaäljundeid(kui ma ei eksi siis kolme värvi edastamiseks rca-d
Back to top
PROFIIL PM WEB MSN 
vollapoik Offline
Liige

Postitatud: 29 märts 2005,12:17 TSITEERI

Mul on see uuem versioon Hiteker 940, kus olid kohe ostes täpitähed. Töötas väga hästi, nüüdseks on ta mul alla aasta olnud.
Ja ükspäev siis tekkis mu aparaati tehisintellekt, ise avab luugi, ise valib järgmise laulu, ise lõpetab, puldi klahvid ei reageeri, tabloole ilmuvad kaheksad, muidu nagu töötab. Ei tea, kas on saanud mingi särtsu sinna sisse näiteks voolu all jutmete ühendamisel? Võibolla tuleks proovida tarkvaraga installiga jännata või ikkagi garantiisse viia? Samas kui midagi nässu keeran, ei loe enam ka garantii.

+ küsimus: Kuulsin, et nii DVD-Audio kui ka SACD ühed väärt asjad on - ega Hiteker neist midagi ei toeta?

Muudetud vollapoik on 29 märts 2005,13:13
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 30 märts 2005,09:24 TSITEERI

Tsiteerin: (vollapoik @ 29 märts 2005,12:17)
Mul on see uuem versioon Hiteker 940, kus olid kohe ostes täpitähed. Töötas väga hästi, nüüdseks on ta mul alla aasta olnud.
Ja ükspäev siis tekkis mu aparaati tehisintellekt, ise avab luugi, ise valib järgmise laulu, ise lõpetab, puldi klahvid ei reageeri, tabloole ilmuvad kaheksad, muidu nagu töötab. Ei tea, kas on saanud mingi särtsu sinna sisse näiteks voolu all jutmete ühendamisel? Võibolla tuleks proovida tarkvaraga installiga jännata või ikkagi garantiisse viia? Samas kui midagi nässu keeran, ei loe enam ka garantii.

+ küsimus: Kuulsin, et nii DVD-Audio kui ka SACD ühed väärt asjad on - ega Hiteker neist midagi ei toeta?

Kindlasti vii garantiisse!
Hitekeril on ju esimesel garantii aastal vahetamise reegel. Ja kuna 940-sid enam sisse ei tooda, siis saad tõenäoliselt vastu XDV-950, mis on ikka parem mängija  :cool:
Back to top
PROFIIL PM 
jann8 Offline
Liige

Postitatud: 06 aprill 2005,08:56 TSITEERI

Tänud kõigile,kes andsid nõu kuidas vanemale he-940-le täpitähti saada.Sigmatek x-300 le mõeldud uuendus töötab
normaalselt(viimane versioon v-3).Ainult muudab masina nime ära(mis ongi hea,enam ei vahi petturi nimi vastu ekraanilt) ja aparaadi nupud ei funka õieti kuid neid pole ka vaja.Kiri muutub jah kollaseks,kuid see on parem kui valge ilma tumeda ribata.
Puldiga probleeme pole.Sellelt lehelt sain selle vajaliku asja
http://www.sigmatekcomputer.com/firmware.php?p=x300
Tõmba .ISO fail alla,kõrveta isona plaadile,ühesõnaga toimi samuti nagu hitekeri kodukal õpetatud uuendust tegema.
Loomulikult on see tegevus omal vastutusel,kuid mul töötab.
Kui maaletooja ei aita siis tuleb end ise aidata.Ka mulle lubati aasta tagasi kuu aja pärast täpitähti.Maaletooja peaks tootjale selgeks tegema mis tähendab lubada ja mitte täita oma lubadust.Tehke omad järeldused enne kui tõttate ostma hitekeri asju.Igakord ei leita ise lahendust.
Back to top
PROFIIL PM 
jann8 Offline
Liige

Postitatud: 06 aprill 2005,11:21 TSITEERI

Veel üks tähelepanek...
Kui telekas toetab NTSC süsteemi siis soovitan lülitada oma 940 selle peale.Mul läksid subtiitrid suuremaks ja kolisid alla mustale ribale,mis on tõesti hea üllatus.Saaks nüüd veel fonti muuta...Aga see vist on juba liig mis liig.
Samuti mängib mu pill nüüd peale sigmateki uuendust ka neid väheseid plaate mis enne ei töötand või valgusid laiali.
Mulle tundub et nüüd vist teeb see "confitud" vana pill uuele 950 le silmad ette või mis?
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 06 aprill 2005,11:43 TSITEERI

Tsiteerin: (jann8 @ 06 aprill 2005,11:21)
Veel üks tähelepanek...
Kui telekas toetab NTSC süsteemi siis soovitan lülitada oma 940 selle peale.Mul läksid subtiitrid suuremaks ja kolisid alla mustale ribale,mis on tõesti hea üllatus.Saaks nüüd veel fonti muuta...Aga see vist on juba liig mis liig.
Samuti mängib mu pill nüüd peale sigmateki uuendust ka neid väheseid plaate mis enne ei töötand või valgusid laiali.
Mulle tundub et nüüd vist teeb see "confitud" vana pill uuele 950 le silmad ette või mis?

:D Ma hästi ei usu. 950 peaks ikka parem olema. Subtiitrid on suured ja all ääres ka niisama, ei pea NTSC peale ümber lülitama. Seni on kõiki uuemaid filme ka mänginud probleemideta.
Back to top
PROFIIL PM 
seeru Offline
Liige

Postitatud: 06 aprill 2005,13:48 TSITEERI

950-el veel see hea omadus, et toetab ka .txt laiendiga subtiitreid ja subid on selgemini nähtavad. QPEL koodekit toetab ilusti.

940-l jällegi sai subtiitreid võtta ka teise plaadi pealt enne filmi vaatamist, 950-l eisaa.

Aga üldiselt 950 on parem kui 940 (mul on mõlemad olnud).
940 läks nässu ja garantiikorras anti 950 vastu.
Disainilt meeldis 940 siiski rohkem.
Back to top
PROFIIL PM 
huviline Offline
Liige

Postitatud: 02 juuni 2005,10:57 TSITEERI

Tsiteerin: (jann8 @ 06 aprill 2005,08:56)
Kui maaletooja ei aita siis tuleb end ise aidata.Ka mulle lubati aasta tagasi kuu aja pärast täpitähti.Maaletooja peaks tootjale selgeks tegema mis tähendab lubada ja mitte täita oma lubadust.Tehke omad järeldused enne kui tõttate ostma hitekeri asju.Igakord ei leita ise lahendust.

Vabandan, et juba vana teemat surgin aga tahaks paar sõna sekka öelda:

Kahjuks on nii, et maaletoojale anti lubadus tootja poolt ja maaletooja võibolla liiga hea usuliselt andis selle lubaduse kohe ka klientidele edasi. Oleks meie võimsuses softi teha kallid kodanikud, siis me oleks selle ammu teinud!
Omaltpoolt oleme aidanud niipalju, et lõviosa rikkis või "salapäraselt" tuksi läinud he-940 mudelitest on asendatud 950 mudelite vastu ilma kobinata. See on kaudne abistamine aga siiski...
Tootjale selgeks teha midagi on võimatu - uskuge me oleme seda üritanud ja mitte vähe! Kahjuks on Eesti turg ja kogused tootja jaoks nii tühised, et meie heaks ei viitsi nad midagi teha.

Meeldivat suve,

Gert Grünberg
PCT Arvutid AS
Müügijuht

Muudetud huviline on 02 juuni 2005,10:58
Back to top
PROFIIL PM WEB 
stosoorok Offline
Liige

Postitatud: 09 okt. 2005,23:45 TSITEERI

oskab äkki keegi öelda sellele mudelile universaalpuldi jaoks koodi? netist leitud 0672 ja 0686 ei sobi igatahes!  :(

Muudetud stosoorok on 09 okt. 2005,23:49
Back to top
PROFIIL PM 
kaupz Offline
Liige

Postitatud: 21 okt. 2005,09:09 TSITEERI

kuidas siis on. kas on ehk näha kuskil miskit järgmist softi sama kiviga aparaadi jaoks(ehk sobib ka he940 jaoks)?

sigmateki oma on suht koht, aga no võiks suuremad subtiitrid olla.
Back to top
PROFIIL PM 
krabistaja Offline
Liige

Postitatud: 14 märts 2006,14:55 TSITEERI

Palun abi: Kuidas panna see aparaat järjest faile mängima. Näiteks kui ma olen 10 erinevat filmi plaadile kirjutanud, et ta siis nad järjest ka maha mängiks? Kas saab üldse kuidagi?
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 15 märts 2006,08:43 TSITEERI

Tsiteerin: (krabistaja @ 14 märts 2006,14:55)
Palun abi: Kuidas panna see aparaat järjest faile mängima. Näiteks kui ma olen 10 erinevat filmi plaadile kirjutanud, et ta siis nad järjest ka maha mängiks? Kas saab üldse kuidagi?

Minu teada Hiteker HE-940 seda ei teinud ja ei tea ka nippi, mis ta seda tegema paneks  :(
Back to top
PROFIIL PM 
216 replies since 14 veeb. 2004,00:41 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (11) < ... 6 7 8 9 10 [11] >
vasta uus teema

Quick Reply: Hiteker HE-940
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code