DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Star Wars: Episode 1 valib mängijaid< Eelmine | Järgmine >
Vortex
Registreerimata

Postitatud: 18 dets. 2001,23:17 TSITEERI

Proovisin just Star wars: ep.1 The Phantom Menace
1. regiooni DVD-d.
Mängis väga edukalt erinevates Philipsi ja Samsungi multiregionaalsetes mängijates, Sony ns300
ja Kenwood 3050 aga keeldusid plaati tunnistamast
kuigi mõlemad masinad on siiani teisi 1. regiooni filme edukalt mänginud.
Pole küll kuulnud et sel filmil oleks RCE kodeering.
Ehk oskab keegi kommenteerida!?
Back to top
Ainionu Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 19 dets. 2001,01:38 TSITEERI

Esimese regiooni Star Warsi kohta küll andmed puuduvad, kuid nii austraaliast toodud teise ja neljanda regiooni plaat kui soomest tellitud teise regiooni ketas on virisemata astunud korralikult üles kõigis mängijates. Probleem ilmnes vaid ühes Tallinna elektroonika kaupluses, kus üks ümber ehitatud Philips jonnima hakkas.
Back to top
PROFIIL PM 
qrm Offline
Liige

Postitatud: 19 dets. 2001,22:25 TSITEERI

Minul on see Austraalia StarWars'i versioon. Vaatan seda oma Sony 535-ga. Mingeid probleeme ei ole olnud. Aga on üks huvitav tähelepanek. Nimelt on mul olnud siiani 4 erinevat algusmenüüd ja stseenivaliku graafilist moodust, milledel ka igal ühel erinevad taustahelid. Olen seetõttu seda plaati korduvalt uuesti mängijasse pannud ja algusmenüüsse läinud, esimest menüüd, mida algul ainult näidatigi, ei ole aga enam näinud.
Kas ka teised on seda märganud?  :0
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar
Registreerimata

Postitatud: 20 dets. 2001,16:30 TSITEERI

Mulle tundub, et mina olen lugenud kolmest menüüst... Miskipärast mul endal läheb H+ aga ainult ühte neist.

Üldiselt, loe välisarvustusi.
DVDReview teab näiteks:

With the big Special Edition release of 'Star Wars: The Phantom Menace,' Lucasfilm is also delivering some hidden features, which are quite exciting and hard to find if you don’t know where to look.

First of all, as you may have noticed, the first disc features 3 different themes for the menu system, which is randomly selected when you insert the disc in your player. However, you can override the randomizer and select which one you want to see. When the FBI warning appears, press the '2' key on your remote control to activate the Tatooine theme. Press the 'Audio' button to activate the Naboo theme and press the '2' button twice to select the Coruscant menu theme.

Also, on the first disc, go to the 'Options' menu and type '1138' using your remote control. On some player models you will have to press '10+', '1' and wait for the pause as the player accepts the input. Then press '3' and wait for the pause. Finally, press '8'. This will take you to some incredible bloopers from the movie, complete with DVD credits. If that doesn’t work either, simply directly access Title 3 on the disc.

Now insert the second disc of the set, and go to the 'Deleted Scenes and Documentaries' menu screen. Once there, select 'Deleted Scenes Only' and on the page that says 'Complete Podrace Grid Sequence,' highlight the 'Doc Menu' and then press the 'Right' arrow key on your remote control to highlight a small button. Now press 'Enter' and you’ll see a video clip on the making of the Podrace sequence.

Now, in the same 'Deleted Scenes' menu, browse to the 'Extended Podrace Lap 2' page. Once again, highlight 'Doc Menu' and press the 'Right' arrow key to select the button. This will give you access to a featurette covering the extended podrace sequence and elements that have been removed.

Many of the menus on the disc also contain time-outs. This means, if you wait for a while without doing anything, certain events may happen. In the 'TV Spots' menu for example, Darth Sidious will appear saying 'We must accelerate our plans!' In the Animatics menu, Watto will appear after some time, asking you to pick something or get out of the store.
Back to top
Ivar
Registreerimata

Postitatud: 20 dets. 2001,16:33 TSITEERI

Ahsoo, veel -
eile õhtul kirjutasin kokku midagi tolle DVD (Star Wars I)arvustuse taolist... Pilte veel pole, a ehk tekivad sel aastal needki.

Lisasin ka uudistesse omaenda arvamuse DVD-aastast 2001.
Pole välistatud, et viimanegi saab veel  muudetud/täiendatud...
A ma pistsin nad siiski juba üles.

Aadress:
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
Lynx
Registreerimata

Postitatud: 24 dets. 2001,08:18 TSITEERI

Samuti puudub kogemus StarWars I esimese regiooni plaadiga ning seega RCE kodeeringu olemasolu või mitte oleamasolu ei oska kinnitada, kuid lisaks Ainionule et minu ümberehitatud (mitte kohalike tehnikakaupluste abil) Philips mängib teise regiooni plaati ilma igasuguste probleemideta ning seda ka 0-regiooni asetatuna.
Aga jah, siiani ei ole veel sattunud plaadi peale mida ei oleks suutnud mängiks.
Back to top
Lynx Offline
Ekspert

Postitatud: 26 dets. 2001,15:08 TSITEERI

To Vortex
Sattusin lugema RCE kodeeringuga plaatide nimekirja, kuid SW 1 esimese regiooni plaati selles nimekirjas ei ole eraldi välja toodud. Vt. http://www.dvdtalk.com/rce.html
Samuti ei maininud Amazon.com midagi RCE olemasolu kohta - üldjuhul nad maininud selle olemasolu.
Samas ei näe ma ka RCE olemasolus erilist probleemi - küsimus on vaid masina seadistamises  ;)
Back to top
PROFIIL PM 
vortex Offline
Ekspert

Postitatud: 28 dets. 2001,14:50 TSITEERI

Paningi topicu püsti just selle pärast et selle plaadi kohta ei ole mitte kuskil kirjas et oleks RCE või midagi muud sarnast ometi aga osad masinad keelduvad mängimast ja näitavad ainult infoteksti (playback of this disc is prohibited due to regional restrictions) Omrti mängivad samad masinad teisi 1. regiooni filme tublilt.

Muide proovisin ka DENVERI 310/311 mängijaga - mängib probleemideta
NB! DENVERI dvd310/311 uutel versioonide on aktiivne macrovision!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
garf Offline
Liige

Postitatud: 29 dets. 2001,01:50 TSITEERI

On kellegil RCE kogemusi Pioneeri 444 mängijaga? Ise peaks mõne päeva pärast kyll teada saama, kuna tulekul on Final Fantasy plaat..
Back to top
PROFIIL PM 
8 replies since 18 dets. 2001,23:17 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Star Wars: Episode 1 valib mängijaid
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code