DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: DVD mängija ilma PUO-ta< Eelmine | Järgmine >
vtl Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 21 jan. 2007,21:33 TSITEERI

kas keegi oskab nimetada mõnda meil müügilolevat DVD mängijat, mis ignoreeriks PUO-d (UPO, Prohibited User Operations) ehk teisitisõnu, lubaks reklaame, warninguid jms edasi kerida ja ignoreeriks mõnedele 5. regiooni plaatidele peale pandud keele- ja subtiitrivalikulukke.[1]

oluline oleks, et mängijal oleks vähemalt prog. scan komponentväljund ja opt. või coax. heliväljund. divx mängimine on soovitatav, aga mitte väga oluline.

üks mulle teadaolevalt PUO ignoreeriv mängija oli paar aastat tagasi novaluxis koos 50 dvd-ga komplektis müüdud hyundai mängija, aga sellel puudub kahjuks komponentväljund.

[1] reklaame võib ju veel välja kannatada, aga viimasel ajal on moodi läinud sellised (ilmselt vene sihtgrupile mõeldud) plaadid, mis pakuvad menüü keelevalikust kombinatsioone "vene pealelugemisega heli + inglise subtiitid" või "inglise k. heli + vene subtiitrid". inglise heli koos inglise subtiitriteta (või siis üldse ilma) ei saa valida ja mängija keele- ning subtiitrivaliku nupud on PUO-ga keelatud. kusjuures selliseid, balti venekeelse turu jaoks tehtud plaate on mulle poodides üsna palju kätte sattunud.
Back to top
PROFIIL PM 
sniff01 Offline
Ekspert

Postitatud: 22 jan. 2007,11:16 TSITEERI

ei tea mis kohe selline mängija oleks, aga ehk peaksid uurima neid mängijaid, milledele tehakse asjaarmastajate poolt tarkvara. Näituseks vana(hea) LX3900D sai sellise reklaamidest ülehüppamise featuri küll (miski Peli softi versioonist alates).
Back to top
PROFIIL PM 
vtl Offline
Ekspert

Postitatud: 22 jan. 2007,13:55 TSITEERI

Tsiteerin: (sniff01 @ 22 jan. 2007,11:16)
ei tea mis kohe selline mängija oleks, aga ehk peaksid uurima neid mängijaid, milledele tehakse asjaarmastajate poolt tarkvara. Näituseks vana(hea) LX3900D sai sellise reklaamidest ülehüppamise featuri küll (miski Peli softi versioonist alates).

LX39xx peli soft väldib reklaame nõnda, et hüppab pika play nupu vajutuse peale sisuliselt (filmi) peamenüüle, samas kui ikka subtiitrinupud vms. on lukus, siis nad lukku ka jäävad.
pealegi LX39xx ei oma ei prog scan-i ega komponentväljundit. (jah, miski häkitud firmware justkui lubaks scart-i rgb otsa komponenti väljastada, aga kuna see seadistus kaob koos pilli väljalülitamisega, (s.t. meelde ta seda ei jäta), siis pole viitsinud ka scart->3x rca kaablit valmis tinutada.

seega otsin endiselt korralikku playerit.
Back to top
PROFIIL PM 
sniff01 Offline
Ekspert

Postitatud: 22 jan. 2007,20:55 TSITEERI

ega ma ei pidanud silmas et sa selle 39xx poole vaataksid, lihtsalt pidasin silmas seda, et kui originaal ei suvatse toimetada nii nagu sul soov on ehk siis sama riist alternatiivse tarkvaraga suudab seda.
Back to top
PROFIIL PM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 22 jan. 2007,22:42 TSITEERI

Vana hea Pioneer DV-575A peaks selle trikiga hakkama saama küll.

Ühtegi reg. 5 plaati kahjuks proovimiseks käepärast pole, kuid reg. 2&5 plaadid (kohalikud siis) ja mõned reg. 1 plaadid mis enne ei lubanud hoiatusi/reklaame skippida ja vaatamise ajal subtiitreid või keelevalikut muuta, on peale softivahetust "uue elu" saanud.

Hetkel minu masinas peal Raul Oja poolt moditud soft.

EDIT: P.S. loomulikult on pillil progressive scan ja komponentväljund ka olemas, samuti heli poolelt nii optiline kui coax.

Muudetud MozMan on 22 jan. 2007,22:44

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
vtl Offline
Ekspert

Postitatud: 23 jan. 2007,04:57 TSITEERI

Tsiteerin: (sniff01 @ 22 jan. 2007,20:55)
ega ma ei pidanud silmas et sa selle 39xx poole vaataksid, lihtsalt pidasin silmas seda, et kui originaal ei suvatse toimetada nii nagu sul soov on ehk siis sama riist alternatiivse tarkvaraga suudab seda.

ütleme nii, et ma ei lootnudki, et selliseid tehasepille palju liigub, vaid pigem uurisin, millistele pillidele on olemas alternatiivset tarkvara või knowhowd vastavate service funktsioonide kohta.

mis aga reklaamitud LX39xx puutub, siis (juhtumisi on mul üks selline magamistoa-teleka kõrval) just täna vihastasin ennast jällegi selle peli tegelaste käkerdise peale nõnda, et asi lõpes originaalfirmware tagasi panekuga. otsustasin vaadata breznevi komöödiat "jänes kuristiku äärel" - tegelane näitab mulle järjekindlalt ainult läti (või oli see leedu) subtiitreid, olenemata, mis keel valitud on. jõudsin juba maapõhja kiruda 45 krooniseid plaate, kui tekkis rumal mõte minna ja proovida plaati teises toas teise mängija peal - korras muidugi. pärast originaalfirmware taastamist oli philipsi peal ka korras.
Back to top
PROFIIL PM 
sniff01 Offline
Ekspert

Postitatud: 23 jan. 2007,10:59 TSITEERI

Tsiteerin: (vtl @ 23 jan. 2007,04:57)
...- tegelane näitab mulle järjekindlalt ainult läti (või oli see leedu) subtiitreid, olenemata, mis keel valitud on....

vaata 3900 teemat, see jama nende supakatega tuli alates ver 8st (vähemalt mina tuvastasin sedasi). Pane ver 7 peale siis DVD supakad korras, hilisemad Pelid panevad DVD puhul kägu kuigi avide puhul on muidugi igast mugavusi juures.
Ver 7 puhul ei ole xvid packet bitstreami tuge (ainuke miinus vist) ja veel mingit pudi padi võrreldes hilisemaga.

Muudetud sniff01 on 23 jan. 2007,11:04
Back to top
PROFIIL PM 
vtl Offline
Ekspert

Postitatud: 23 jan. 2007,12:19 TSITEERI

Tsiteerin: (sniff01 @ 23 jan. 2007,10:59)
Tsiteerin: (vtl @ 23 jan. 2007,04:57)
...- tegelane näitab mulle järjekindlalt ainult läti (või oli see leedu) subtiitreid, olenemata, mis keel valitud on....

vaata 3900 teemat, see jama nende supakatega tuli alates ver 8st (vähemalt mina tuvastasin sedasi). Pane ver 7 peale siis DVD supakad korras, hilisemad Pelid panevad DVD puhul kägu kuigi avide puhul on muidugi igast mugavusi juures.
Ver 7 puhul ei ole xvid packet bitstreami tuge (ainuke miinus vist) ja veel mingit pudi padi võrreldes hilisemaga.

ver 7-l ei olnud minu mäletamist mööda jällegi reklaami skippimise tuge (võin ka eksida). enivei, varasemate peli firmwaredega kaasnes ka jällegi selline jama, kus ekraani allservas (umbes sealsamas, kus subtiitrid jooksevad) vilkusid aeg-ajalt mingid valged triibud läbi. kerid tagasi ja sama koha peal triipe pole. sama jama oli ka kõige esimese tehasefirmwarega (3.2 vist)...

igatahes mina ei viitsi enam rohkem oma nahal katsetada, millise versiooniga mis vead lisanduvad ja millised ära parandati. ilmselt käib nende firmwarede mudimine mingite eri binaaritükkide kobamisi kokkukleepimise ja hex-editoriga redigeerimise teel ja vendadel ei ole lihtsalt sügavat ülevaadet asja üle.
Back to top
PROFIIL PM 
sniff01 Offline
Ekspert

Postitatud: 23 jan. 2007,13:24 TSITEERI

Tsiteerin: (vtl @ 23 jan. 2007,12:19)
ver 7-l ei olnud minu mäletamist mööda jällegi reklaami skippimise tuge (võin ka eksida). enivei, varasemate peli firmwaredega kaasnes ka jällegi selline jama, kus ekraani allservas (umbes sealsamas, kus subtiitrid jooksevad) vilkusid aeg-ajalt mingid valged triibud läbi. kerid tagasi ja sama koha peal triipe pole. sama jama oli ka kõige esimese tehasefirmwarega (3.2 vist)...

reklaamide kohapealt võib sul õigus olla, aga triipe ma küll täheldanud ei ole.
Ise selle ver 7ga rahul, DVD-d toimivad oma hiilguses ja avisid näitab kah.
Back to top
PROFIIL PM 
leib Offline
Ekspert

Postitatud: 23 jan. 2007,22:43 TSITEERI

Tsiteerin: (vtl @ 22 jan. 2007,13:55)
pealegi LX39xx ei oma ei prog scan-i ega komponentväljundit. (jah, miski häkitud firmware justkui lubaks scart-i rgb otsa komponenti väljastada, aga kuna see seadistus kaob koos pilli väljalülitamisega, (s.t. meelde ta seda ei jäta), siis pole viitsinud ka scart->3x rca kaablit valmis tinutada.

http://newage.mpeg4-players.info/mt1389/firmwares/philips/lx3900sa/lx3900sa.html
http://newage.mpeg4-players.info/mt1389....3_1.rar
see jätab prog-scanni ja komponendi meelde.
Back to top
PROFIIL PM 
vtl Offline
Ekspert

Postitatud: 27 jan. 2007,08:22 TSITEERI

pioneer dv-575 lahendas probleemi ja toimib nagu oodatud.
tänud kõikidele vastajatele.
Back to top
PROFIIL PM 
10 replies since 21 jan. 2007,21:33 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: DVD mängija ilma PUO-ta
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code