DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Dvd-mängija remont, Pioneer DVR-920H< Eelmine | Järgmine >
lare Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 02 jan. 2007,11:27 TSITEERI

Mure järgmine, et umbes poolteist kuud tagasi lõpetas minu hirmkallis dvd-mängija cd-plaatide lugemise. Siis ei viitsinud probleemi veel nii väga süveneda, sest dvd-si luges ilusti. Nüüd vana-aasta viimasel päeval keeldus ka ta enamusi dvd-si lugemast. Küsimus oleks selline, et ehk oskab keegi soovitada mõnda normaalset remonditöökoda, kus oleks asjalikud inimesed ja kes ei soovitaks mul asja prügimäele visata. Minu mõistus ütleb, et viga peaks ju olema ainult lugejas ja see ei tohiks hirmkallis olla.

Muudetud lare on 03 jan. 2007,09:40
Back to top
PROFIIL PM 
Valts Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,11:30 TSITEERI

Kas sa eelnevalt laserit oled proovinud puhastada?
Back to top
PROFIIL PM 
lare Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,11:47 TSITEERI

Ei, kuid arvad, et see aitab. Tegelikult just täna hommikul mõtlesin, et peaks õhtul ostma puhastusplaadi ja proovima sellega, ehk läheb paremaks. Kusjuures imelik on see, et ei loe ta originaale. Dvd-si milledele olen lisanud ise eesti subtiitrid, nendega saab ilusti hakkama.
Back to top
PROFIIL PM 
Valts Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,13:47 TSITEERI

mul kunagi mingi LG panni puhul aitas küll, kuid varsti väsis ikkagi riist ära. Ei julge soovitada puhastusplaati, kuid esialgu võiks suruõhuga kergelt proovida? aga piiritusest hoidu!
Back to top
PROFIIL PM 
lare Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,17:53 TSITEERI

Tnx. Puhastasin dvd-puhastusplaadiga ja hetkel võtab jälle plaadid omaks. Igaks juhuks otsin ka tsheki üles ja vaatan, ehk on veel garantii. Aga jah, ega mul suurt usku sellesse puhastamisse ei olnud, aga nüüd julgen teistelegi soovitada. Ok tänud veelkord.
Back to top
PROFIIL PM 
Valts Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,19:26 TSITEERI

Võta heaks, aga 6-pack oleks rohkem asja ette läinud :cool:
Loodan, et sa  ei võtnud kõige odavamat puhastusplaati, võib ära kraapida veel...

Muudetud Valts on 03 jan. 2007,19:28
Back to top
PROFIIL PM 
lare Offline
Liige

Postitatud: 03 jan. 2007,20:23 TSITEERI

Veel korra teema lõpetuseks. Väga kallis ei olnud see puhastusplaat, aga konsulteerides selle dvd-mängija müüaga jõudsime järeldusele, et parem ikka see masin garantiisse saata, sest nüüd natuke rohkem proovides, ei võta ta siiski osasid plaate vastu, kuigi Sony masin "sööb" neid ilusti. Õnneks on 3 kuud garantiid järel. Eks näis mis remondis öeldakse.
Back to top
PROFIIL PM 
Valts Offline
Liige

Postitatud: 08 veeb. 2007,11:37 TSITEERI

Ahhoi
Kas on uudiseid remondi rindelt?
Back to top
PROFIIL PM 
lare Offline
Liige

Postitatud: 08 veeb. 2007,12:45 TSITEERI

Sellega oli jah natuke naljaks lugu. Garantiisse võeti ilusti vastu, siis remonditi umbes 2 nädalat ja helistati, et korras. Läksin siis suure õhinaga masinale järele ja kohe koju üles panema. Kodus selgus aga selline pisiasi, et mängija oli tunduvalt rohkem katki, kui enne. Plaadisahtel ei avanenud kunagi, kogu programm loopis 1-2 min vahedega erinevaid veateateid, kõvaketast ülesse ei leidnud, ühesõnaga täiesti katki. Ei aidanud ei korduvad väljalülitused, ega ka öö otsa vooluvõrgust välja ühendamine. Hommikul viisin tagasi remonti ja seal mingi mees kohe ütlema, et jah tema remontis ja asi peab töötama. Proovis siis ise ja tõdes et katki, mis katki. Võtsid tagasi ja juba järgmisel päeval helistati, et korras. Nüüd on tõesti eeskujulikult käitunud. Remondist veel niipalju, et ära vahetati kogu see cd-dvd lugemise osa. Mis aga programmi segaseks ajas, siis seda ei oska öelda, sest kui ma selle tagasi sain, oli seal ainult üks tüdruk, kes ei osanud mulle vastata, et mis juhtus ja mida tehti. Nüüd õnneks töötab ja jääme lootma, et veel kaua.
Back to top
PROFIIL PM 
Valts Offline
Liige

Postitatud: 09 veeb. 2007,08:23 TSITEERI

Tänud
ma ka uurin vaikselt, mida võtta.
Back to top
PROFIIL PM 
lare Offline
Liige

Postitatud: 09 veeb. 2007,11:55 TSITEERI

Ehk siis Sinu vastusest sain aru, et otsid endale sobivat mängijat? Julgen vaatamata väikestele segadustele siiski Pioneeri soovitada. Iseasi on muidugi see kõvaketta vajadus. Mina pole peaaegu selle 2a. jooksul  seda kasutanud. Mõned mõtetud muusikavideod, üks Pealtnägija, ja siis veel mingi saade. Seega tekibki küsimus, et kas on vaja sellist roppu raha sinna alla panna. Kuna hetkel kasutan teleka vaatmiseks projektorit, siis oli hädavajalik leida mängija, millel HDMI + tv vastuvõtja. Nüüdseks tõesti oleks ju alternatiiviks Elioni DigiTV, kuid siiani ei suuda Elion tarnida boxi, millel oleks HDMI väljund. Mitte et mul oleks HDMI fetish, asi lihtsalt selles, et kaabli pikkuseks tuleb ligi 10m, siis nagu mina olen aru saanud, suudaksid kõiksugu muud kaablid selle signaali ää kaotada. Kindlasti võin ka eksida ja silmaga ei suudaks scart-HDMI vahet eristada. Nüüd läks vist tsipa teemast välja, aga las ta jääda, me nagunii siin rohkem omavahel suhtleme. :)
Back to top
PROFIIL PM 
10 replies since 02 jan. 2007,11:27 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Dvd-mängija remont
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code