DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Kas olem. olevaid DVD mäng.-d on võim. 1080i>1080p< Eelmine | Järgmine >
Raul Oja Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 26 nov. 2006,13:44 TSITEERI

Tere!

Kas keegi on kuulnud sellistest firmwaredest, mis uuendavad dvd mängijaid 1080i-lt 1080p-le. Ma tean seda, et väga paljusid ressiivereid on võimalik sedasi uuendada.

Muudetud Raul Oja on 26 nov. 2006,13:44

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
hannesve Offline
Liige

Postitatud: 28 nov. 2006,10:10 TSITEERI

Minuteada mõnd kallimat mängijat saab nii upgradeda. Näiteks Denon A1XV, samas 3910t ei saa teha 1080p-ks.
Mina muidugi samas ei saa aru, mis selle 1080p mõte üleüldse on, sest HD ja Blue Ray mängijad lasevad minuteada välja 1080i-d ja tavalise ridade arvuga signaalile veel rohkemate ridade lisamine tõenäoliselt 720p-ga võrreldes mingit erilist kvaliteedihüpet ei anna. Ja peale selle on minuteada HDTV formaat originaalis rohkem kui 1080 rida ehk igasugu projektorid ja LCD-d millele on kirjutatud peale "HD-ready" on tegelikult ju niiöelda poolkõva variant.

Või olen millestki valesti aru saanud?
Back to top
PROFIIL PM 
toom Offline
Ekspert

Postitatud: 28 nov. 2006,16:22 TSITEERI

Tsiteerin:
Ja peale selle on minuteada HDTV formaat originaalis rohkem kui 1080 rida ...

Eksid, HDTV standard on 720 või 1080 rida.

Tsiteerin:
... ehk igasugu projektorid ja LCD-d millele on kirjutatud peale "HD-ready" on tegelikult ju niiöelda poolkõva variant.

Või olen millestki valesti aru saanud?

Selle poolkõva "HD-ready" koha pealt on sul omamoodi õigus - suurem osa müügil olevatest LCD ja plasma telekatest on WXGA (1366x768) resolutsiooniga.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
velts Offline
Liige

Postitatud: 31 jan. 2007,09:31 TSITEERI

Milline kõvakettaga salvestav DVD mängija on praegu parim, et ei peaks kahetsema ostu?
Back to top
PROFIIL PM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 31 jan. 2007,23:16 TSITEERI

Tsiteerin: (velts @ 31 jan. 2007,09:31)
Milline kõvakettaga salvestav DVD mängija on praegu parim, et ei peaks kahetsema ostu?
IRW, enam hullemat küsimust ei saagi esitada... mis ühe meelest kuld see teise...
See näiteks pole paha riist minuarust: DVR-940HX-S

Tsiteerin: (Raul Oja @ 26 nov. 2006,13:44)
Tere!

Kas keegi on kuulnud sellistest firmwaredest, mis uuendavad dvd mängijaid 1080i-lt 1080p-le. Ma tean seda, et väga paljusid ressiivereid on võimalik sedasi uuendada.
Ikka on kuuldud (loe: loetud), Xbox 360 nimeline "DVD mängija" sai (vist) juba mõni aeg tagasi 1080p upgrade, tasuks ainult meeles pidada et, tsiteerin: 1080p is the buzzword this holiday season, it's the only reason why the firmware upgrade is being implemented.

Ehk siis minupoolne küsimus teemaalgatajale: WTF sa selle 1080p võimelise playeriga teed siin banaanivabariigis???

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
4 replies since 26 nov. 2006,13:44 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Kas olem. olevaid DVD mäng.-d on võim. 1080i>1080p
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code