DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Samsung P244, Tarkvara uuendus< Eelmine | Järgmine >
romfantrt Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 08 juul 2006,01:49 TSITEERI

Ei ole leidnud sellele saastale uut firmwaret. Kas on ehk keegi tähele pannud, kus võiks seda leida? Igatahes olen oma DVD mängijatega ainult vett ja vilet näinud. Esimene oli Hiteker he940, see vanem versioon. Linkisin tolle saasta oma vennale, kes seda vist siiamaani kasutab. Teine ja kolmas olid mingid Xorod, mis K-Arvutisalongist ostsin (Hiteker ka). Need aga kõik bugised ja ei töötanud. Vahetasin need mõlemad K-Arvutisalongis garantiikorras välja. Neljas oli jälle Hiteker he940 (see uuem õhuavadega mudel), mis oli väga bugine. Aga ei tahtnud enam garantiikorras 3. korda seda saasta välja vahetama minna. Lõhkusin selle suure kolkimisega (vihast muidugi) ära, nii et enam midagi ei teinud (isegi plaat ei käi ringi). Panin selle ära pööningule eest. Ostsin siis suure kiiruga Selle Samsung P244. Aga see järjekordselt on osutunud SAASTAKS!!! Esiteks oli seal ainult venekeelne juhend kaasas. Kauplus ei teadnud midagi. Sain selle kirjavahetusega Samsung Eestiga siiski korda (Saatsid inglise keelse õpetuse pdf failina). Tema pult ei funganud, pidi kogu aeg patareisid väja kiskuma ja tagasi panema: Ja siis pidi seda pulti veel koputama jne. Viisin siis selle puldi Tartus Arwesti Aleksandri tänaval ja sain 7 nädala pärast uue puldi (Otse Inglismaalt). No vähemasti puldi sai tööle! Aga see saast ei mängi ikkagi kõiki filme ja kakub ja hakib ja jookseb hääle ja pildiga võidu (pilt ja hääl ei lähe kokku). Ühe sõnaga pask ja praak. Internetis istub juba 3. septembrist 2004 firmvare 1.0. Ja ei uuendust kusagilt. Kirjutasin selle kohta Samsung Eestile ja nemad ei tea asjast üldse mitte midagi. Muide nende Eesti kodulehel pole isegi selle mudeli kohta infot saada. Google leiab selle ainult Poola lehel (No eksle seal poolakeelsel lehel halle karvu kasvatades) olevat. Igatahes minu kannatus on katkemas, miks mul ei vea ometigi nende DVD mängijatega. Tahaks saada riistapuud ka mis töötaks...
Back to top
PROFIIL PM WEB MSN 
switch Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 08 juul 2006,18:16 TSITEERI

Kogu ikka veidi infot enne kui järgmist mängijat (või mida iganes) ostma lähed. Üks viimatine teemakäsitlus on siinsamas dvd foorumis. Mina ise kasutan Philips DVP3010-t, mis vaid veidi kallim kui xorod ja täpselt samas hinnas kui viidatud samsung ja olen päris rahul. Selle hinna eest mängib vägagi korralikult. Palju kasutajaid, palju teavet ja päris korralik firmware kah olemas  :;):. Vaata siit.
Back to top
PROFIIL PM 
1 replies since 08 juul 2006,01:49 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Samsung P244
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code