DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: jälle universaalpulist, Energy Sistem Unniversal™ 5100< Eelmine | Järgmine >
ronin Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 10 mai 2006,11:38 TSITEERI

eile õhtuks oli El Salon Cartofelo poetanud mulle postkasti paberspämmi. viskasin pilgu peale ja leidsin sealt järgmise vidina. hind: 699 kohalikku ühikut. tehtud/mõeldud, ajasin enese kohale ning ostsin ära. lahke näitsik (viisakas ja üldse mitte rumal) oli nõus, et kui ikka kuidagi ei sobi, viin 24 h pärast tagasi. lisaks lõikas ta omakäeliselt kohapeal pakendi lahti, et saaksin manuali uudistada. kõik tundus korras ja kena olevat.
jõudsin siis koju, kraamisin asja lahti, panin patakad sisse ja hakkasin katsetama. põmst on siis tegemist hübriidpuldiga: eelprogrammeeritud (sisestad vajaliku koodi ja pult kohe töökorras) ning lisaks ka õpetatav (sihid originaalpuldiga talle silma ja vilgutad õige käsu sisse).
no ja siis hakkas peale. kõigepealt, minu teleka jaoks ükski kümmekonnast manualis antud koodist ei sobinud. really weird. samsung ju küll piisavalt laiatarbebrand, mudel eelmisest aastast pärit ja üsna standardne tohiks olla. mis siis ikka, kui ei siis ei. sai valitud selline kood, mille preprogammed puldi layout originaaliga kõige rohkem sarnanes ning signaalid sisse piiksutatud. kolm minutit nokitsemist ja valma ta oligi.
järgmine komponent oli pioneeri dvd mängija. pioneeri jaoks on antud täpselt kaks koodi, teine neist sobis. kuid, ohh imet küll, menüünuppude leheküljel ei olnud enter/ok nuppu olemaski, täiesti olid puudu ka elementaarsed asjad nagu display, audio, subtitles ja eject (olen jah laisk ja ära hellitatud). no, mis siis ikka, piiksutasin need kõik lisaks. kombes.
edasi, receiver, vana yamaha 520rds. heh, puldil sihukest asja polegi. aux kõlbas küll. power, source, effect on/off, volume. another kolm minutit õpetust. käib.
kolm muud komponenti (vcr, sat ja cable) jäid minust puutumata. ei tarbi neid niiehknii. v-olla kunagi tulevikus saab sinna miskit aretada.
proovisin ka makrot (smart klahv, kolm tükki). lihtne asi (dvd sisse, dvd sahtel välja, receiver sisse, receiver source=dvd) õnnestus hästi (telekat ei saanud panna, kuna muu kola telekast eemal). samas on 585 piisavalt uimane, et sahtli väljasõidutamist mitte ära tabada, pauside lisamist käsuahelasse ma ei ole veel avastanud.
plussid:
1. hind kindlasti;
2. õpetamine lihtne, kui juba kord proovitud;
3. taustavalgus pimedas toas (kogu paneel läheb kustu ca 2-3 sekundit peale viimast vajutust);
4. vajutus kviteeritakse piiksuga;
5. peale õpetamist toimis kõik;
6. kolm makroklahvi;
7. iga seadme jaoks on kolm 'lehekülge' nuppudega pluss 'shift' funktsioon (kas shift iga lehekülje jaoks eraldi toimib, ei taibanud kontrollida);
8. minu jaoks peamine: kuna koodid õieti ei sobinud, siis sain asja niiviisi seada, et neid allosas olevaid füüsilisi nuppe ei ole vaja kasutada. mis liigub, see kulub, järelikult läheb ka katki. kanalid/volumed kõik lcd peal, yes yes yes.
miinused:
1. tootjakoodid ei toiminud kas täielikult või osaliselt;
2. makrosse on tingimata pause vaja;
3. nupud on tegelikult pisikesed ja vajavad harjumist, täpsemat sihtimist. mul on suhteliselt väikesed käed ja peened sõrmed, aga ikkagi. mu pisikese pliksi sõrmedele on see täiesti paras.
4. perekond vajab ümberõpetamist ja ise kah;
5. manual võiks olla tiba selgem (sissepiiksutatud käskude klahvhaaval kustutamist ei leidnudki üles);
6. mälumahtu ei suutnud tuvastada (manual ütleb, et kui mälu saab täis, siis antakse märku);
7. kui palju puldile 'meelde jääb', kui patareisid on vaja vahetada, on kah hetkel teadmata;
8. arvutiga ühendamise võimalus oleks olnud mugav, aga selles hinnaklassis ilmselt ei maksa loota;
9. täiesti custom layout-i (ehk siis tahaks ise valida, millise lehekülje peal millised nupud ja kus on) tegemise võimalikkus jäi ka ebaselgeks.

kontrollimist vajab veel vastupidavus, eks aeg näitab. kokkuvõtteks leian, et selle raha eest on puutetundliku lcd ekraaniga pulti küll ja veelgi. mingisuguse ettekujutuse 'elusast' puldist saab siit. ekraan on natsa segane, sest kirjadega kaitsekilet ma igaks juhuks maha veel ei võtnud ja pildid on tibake ebateravad kah.
midagi oli veel, aga ei tule hetkel meelde..

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
0 replies since 10 mai 2006,11:38 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: jälle universaalpulist
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code