DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Philips DVD 5500s< Eelmine | Järgmine >
RemyM Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 08 märts 2006,13:40 TSITEERI

Oleks huvi teada kas tasub sellist dvd mängijat osta endale või mitte,  pole enne kokkupuutunud  dvd ostuga või mida üldse vaadata ostu puhul ? Mis mängijat soovitate üldse ?
Oluline on et mängiks kõike divx jne .Soovitused kõik teretulnud.
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 09 märts 2006,23:48 TSITEERI

Mina ei tea sellest konkreetsest Philipsist midagi, aga soovitan enne ostu kontrollida, kas tal on olemas SCART ja RGB, kas on olemas time search funktsioon (5100-l see minuteada puudub, idiootsus ruudus), kui vaikne on draiv ja kas pult on normaalne ja ka hämaras kasutatav.
Üldiselt on suht raske poes tundmatut pleierit hinnata, enne tuleb teha kodutöö (internet) ja siis üritada kohapeal ülejäänud küsimustele vastused leida. Kõige parem on, kui õnnestub leppida müüjaga kokku, et saad pleierit kodus proovida ja nt. 24h jooksul tagasi tuua kui peaks ilmnema mõni tõsisem apsakas.

Endal on kodus juba kolm nädalat Panasonic S295 ja olen sellega väga rahul. Vaata mu review-d http://www.videohelp.com/dvdplayers.php?DVDname=panasonic+s295

Üldiselt on minu käest läbi käinud pleieritest parim, julgen soovitada küll.

Wapper
Back to top
PROFIIL PM 
RemyM Offline
Liige

Postitatud: 10 märts 2006,23:31 TSITEERI

Tsiteerin: (Wapper @ 09 märts 2006,23:48)
Mina ei tea sellest konkreetsest Philipsist midagi, aga soovitan enne ostu kontrollida, kas tal on olemas SCART ja RGB, kas on olemas time search funktsioon (5100-l see minuteada puudub, idiootsus ruudus), kui vaikne on draiv ja kas pult on normaalne ja ka hämaras kasutatav.
Üldiselt on suht raske poes tundmatut pleierit hinnata, enne tuleb teha kodutöö (internet) ja siis üritada kohapeal ülejäänud küsimustele vastused leida. Kõige parem on, kui õnnestub leppida müüjaga kokku, et saad pleierit kodus proovida ja nt. 24h jooksul tagasi tuua kui peaks ilmnema mõni tõsisem apsakas.

Endal on kodus juba kolm nädalat Panasonic S295 ja olen sellega väga rahul. Vaata mu review-d http://www.videohelp.com/dvdplayers.php?DVDname=panasonic+s295

Üldiselt on minu käest läbi käinud pleieritest parim, julgen soovitada küll.

Wapper

Tänud soovituse eest,kuid üldiselt ei tea sellist poodi kus lastakse proovida ja siis kui ei meeldi võetakse tagasi. No eks ikka olen üritanud lugeda foorumites arvamusi DVD mängijate kohta,kuid ma ei tea millest silm on nagu jäänd Philipsi peale .Hetkel poes müügil Philips  DVP 3010 ja üks mudel veel DVP  5100,hind 200eek viimasel kallim.Mõlematel tundub olevad samaD põhifunktsioonid peal,samas üle 1500eek ka maksta nagu pole mõtet.Ega vist enne targemaks ei saa kui midagi ei proovi ,siis tuleb välja mida oluliseks pead ja mis puudu  jääb  kuskilt.
Aga see antud link tundub huvitav olema.Tänud

Muudetud RemyM on 10 märts 2006,23:32
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 11 märts 2006,21:42 TSITEERI

Ega neid poode ole jah palju kus võib testimise küsimuses kokkuleppele jõuda, samas tasub alati küsida. Nt. Ülemiste Photopoindis oldi lahkelt nõus andma mulle 24h kodus testimiseks. Oligi abiks, Xoro 4000 saigi tagasi viidud ühe lollaka vea pärast. Teine (vastupidine) näide on Sikupilli On-Off, kus küsisin, kas on võimalik üks pleier korraks teleka taha ühendada et veidi testida. Ei, see ei ole võimalik, neil pole aega sellega jamada. Samuti pole aega tuua abiruumist selle pleieri pult, et saaksin sellele pilku heita. Vat nii, klient on kuningas. Kuid on ka teisi näiteid, Järve Selveri Viva elektroonikas testisime seda sama Panat koos müüjaga üle poole tunni, mul oli kaasas plaat eri videojuppidega ja saime need kõik läbi proovida ja pleieri menüüs tuhnida. Asi toimus muidugi mitte õhtusel tipptunnil, aga siiski tänud neile kannatlikkuse eest. Pleier sai soetatud ja kõik pooled jäid rahule.

Wapper
Back to top
PROFIIL PM 
RemyM Offline
Liige

Postitatud: 11 märts 2006,22:05 TSITEERI

Tsiteerin: (Wapper @ 11 märts 2006,21:42)

Aga kus ostsid oma ja mis hind oli,pole eriti panas. müügil näinud ?
Back to top
PROFIIL PM 
kaliif Offline
Liige

Postitatud: 12 märts 2006,23:08 TSITEERI

My Webpage
KERI LEHE LÕPU POOLE

JA

My Webpage

PHILIPS 5505 (5500) ON VÄGA HEA PLAYER

Muudetud kaliif on 12 märts 2006,23:09
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,09:07 TSITEERI

Tsiteerin: (RemyM @ 11 märts 2006,22:05)
Aga kus ostsid oma ja mis hind oli,pole eriti panas. müügil näinud ?

Ostsin, nagu juba kirjutasin, Järve Selveri Vivas. Olen sama mudelit ka päris mitmel pool näinud, nt. Ülemiste elektroonikapoes. Hind on igal pool enam-vähem 1400.-

Panal on veel teine mudel S49, mis mängib ka DVD-audiot ja omab 5.1 analoogväljundeid, ja võimaldab sättida erinevaid pildiparameetreid. Hind on aga sedavõrd krõbedam, üle 2k igal juhul.

Wapper

Muudetud Wapper on 13 märts 2006,09:08
Back to top
PROFIIL PM 
RemyM Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,12:02 TSITEERI

mis vahe neil on  Panasonic DVDS295ES  ja  Panasonic DVDS295EK ,vaatasin lehelt et andmed nagu samad ? Üks hõbe ,teine musta värvi.Mängivad siis kõike plaate mis meil müügil või nt kui Soomest tuua ?
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,14:57 TSITEERI

Ongi värvi vahe :D
Regioonivabad peaksid kõik olema, kuid tasub poes üle küsida.

Wapper
Back to top
PROFIIL PM 
desert_fox Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,18:24 TSITEERI

Tsiteerin: (RemyM @ 13 märts 2006,12:02)
mis vahe neil on  Panasonic DVDS295ES  ja  Panasonic DVDS295EK ,vaatasin lehelt et andmed nagu samad ? Üks hõbe ,teine musta värvi.Mängivad siis kõike plaate mis meil müügil või nt kui Soomest tuua ?

+/- lehekülg annab erinevad andmed.
ES-l on lisaks progresseeruv skaneerimine, dolby digital ja dts dekooderid
EK-l aga ekraanimenüüd ???
mõlemad sama hinnaga - 1499.
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,19:26 TSITEERI

ROFLAO ühel on dekoodrid, teisel ekraanimenüüd wahahaha :D
Veel kord "dlja praporshikov": S on Silver, K on blacK.

Ka uuem mudel S295EG omab kahte varianti: EG-S ja EG-K
http://www.produkte.panasonic.de/index.asp?pansearch=s295
Aga seda EG-d meil minuteada veel ei müüda.

Wapper
Back to top
PROFIIL PM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 13 märts 2006,21:34 TSITEERI

Tsiteerin: (Wapper @ 11 märts 2006,21:42)
...Teine (vastupidine) näide on Sikupilli On-Off, kus küsisin, kas on võimalik üks pleier korraks teleka taha ühendada et veidi testida. Ei, see ei ole võimalik, neil pole aega sellega jamada. Samuti pole aega tuua abiruumist selle pleieri pult, et saaksin sellele pilku heita. Vat nii, klient on kuningas. .....
Wapper

Selliste müüjate kiireks nullimiseks on päris mitu lahendust. Küsida sellise müüja teenindust, kellel siis on aega kliendiga tegeleda, küsida mõnda vanemmüüjat või muud töö korraldamisega seotud isikut, jne. Kui sellest ei aita, siis igal firmal on ju olemas juhtkond. Saab kas helistades või kirjutades asja korda. Tavaliselt aitab taltsutamiseks isegi müüja nime üle küsimisest ja selle püüdlikult telefoni ülesse kirjutamisest. Klient on alati kuningas. Vahel tuleb seda lihtsalt "alamatele " meelde tuletada  :D
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 13 märts 2006,21:53 TSITEERI

Samsungi garantii ongi vist sellele üles ehitatud, et kas tegemist on feature'ga (norm omadus siis) või nullitakse garantii väiksemagi põhjusega ära. Omal alles oli hiljuti jama, tõsi küll telefoniga, millel kirjade järgi 3a garantiid. Ei viitsinud enam Korea palgal olijatega kakelda ja viisin nurgapealsesse poodi, kus poisid alla kahesaja krooni asja ära tegid.
Mina isiklikult enam ühtegi Samsungi ei osta.
Back to top
PROFIIL PM 
desert_fox Offline
Liige

Postitatud: 13 märts 2006,22:44 TSITEERI

Tsiteerin: (Wapper @ 13 märts 2006,19:26)
ROFLAO ühel on dekoodrid, teisel ekraanimenüüd wahahaha :D
Veel kord "dlja praporshikov": S on Silver, K on blacK.

Ka uuem mudel S295EG omab kahte varianti: EG-S ja EG-K
http://www.produkte.panasonic.de/index.asp?pansearch=s295
Aga seda EG-d meil minuteada veel ei müüda.

Wapper

eeh sind küll
ma lihtsalt konstateerisin fakti, et +/- lehekülg ütleb nii.
on ju siililegi selge, et "ekraanimenüü" ei saa olla ainult ühe mudeli eripära :;):
anyway, tundub et varsti läheb see must (ekraanimenüüdega siis) loosi.
Back to top
PROFIIL PM 
RemyM Offline
Liige

Postitatud: 14 märts 2006,12:41 TSITEERI

Tsiteerin: (desert_fox @ 13 märts 2006,18:24)
[
ES-l on lisaks progresseeruv skaneerimine, dolby digital ja dts dekooderid
EK-l aga ekraanimenüüd ???

Mida siis antud asjad teevad prog skaneerimine,dts dekoodrid ( loevad siis formaati antud cd või dvd- l) ?

Aga antud panasonic tundub seni väga huvipakkuvat

:)

Muudetud RemyM on 14 märts 2006,12:42
Back to top
PROFIIL PM 
Wapper Offline
Liige

Postitatud: 16 märts 2006,10:43 TSITEERI

Viitsi ikka natuke googeldada enne küsimist:
http://reviews.cnet.com/4520-6449_7-5020359-1.html

DD/DTS kohta on ka infot igal pool. Lühidalt öeldes, kui pleieril on DTS dekooder olemas, siis oskab see lugeda DTS digitaalset kuuekanalist heliriba ja teha sellest analoogaudio, mis kõlbab otse kõlarisse lasta. Kahjuks on sellel Panal ainult kaks analog audioväljundit, st. 5.1 heli downmixitakse stereoks. Nii et 5.1 heli nautimiseks pead ikkagi kasutama resiiverit. Kuid on ka 5.1 analoogväljundiga pleiereid, aga need on enamasti kallimad.

Wapper
Back to top
PROFIIL PM 
RemyM Offline
Liige

Postitatud: 16 märts 2006,11:46 TSITEERI

Tänud sulle   Wapper

et üritasid dvd võhikule asja paremini selgeks teha.Mis teha kui pole  enne dvd mängijatega kokku puutunud ja nüüd plaan osta ja kui osta siis juba korralik asi.
Back to top
PROFIIL PM 
16 replies since 08 märts 2006,13:40 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Philips DVD 5500s
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code