DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (6) < [1] 2 3 4 5 6 ... >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: philips dvp 5100/02 firmware uuendamine< Eelmine | Järgmine >
sakallol Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 27 veeb. 2006,18:18 TSITEERI

Olen proovinud paari varianti enda dvd-playeri firmware uuendamiseks. Siit ja ka muudest foorumitest olen uurinud, aga samas hakkama pole saanud...enamasti ütleb player "unknown disc".
Keegi, kellel on asi korda läinud võiks teha mulle "puust ta punaseks" selle uuendamise protsessi...samas võiks soovitada, milline saadaolev firmware oleks parim lahendus (originaal philipsi lehelt, mtz, sauroni oma või Umbanda oma)??

oleks tänulik abi eest, enam ei jõua neid foorumeid sirvida ja enam ei taha neid halvasti nähtavaid subtiitreid lugeda

aitäh!
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 27 veeb. 2006,23:22 TSITEERI

Kui ainult subtiitrite kiri sulle muret teeb, siis proovi seda FW-d siin. Võtsin ametliku FW ja vahetasin fondid ära. Rohkem ei teinud midagi. Fonte saad valida kui lähed DivX subtitle font nimelisse valikusse preferences lehel ja seal on sul kaks valikut. Yks on Cyrillic ja teine vist Standard. Menüüsid ei hakanud üle kirjutama. Nende alt peaksid saama valida 2-s eri suuruses kena valge musta randiga fonti. Pärit on need Maiveli parandatud DVP3010 FW-st. Peaks töötama, kuigi ise katsetada ei saanud, kuna oman teistsugust mudelit. Plaat kirjuta 4x kiirusega ja peab olema suletud (disk at once mode) ISO standardis. Jälgi, et upgrade  faili nimes oleksid kõik tähed suured (uppercase).
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 27 veeb. 2006,23:32 TSITEERI

Puust tegin küll aga punaseks ei värvinud:D Paki zip fail lahti ja kirjuta fail DVP5100_02.BIN CD-R plaadile nii nagu eelnevalt seletatud. Igaks juhuks võiksid teha järgmise liigutuse: ava plaadisahtel (sellel ju sahtlit pole, nii et vajuta lihtsalt OPEN nuppu) ja vajuta puldilt 55 numbriklahvidega. Peaks ilmuma selle faili nimi, mida aparaat tahab näha upgrade faili nimena. Juhul kui see ei ole DVP5100_02.BIN, siis nimeta see fail vastavalt ümber. See FW peaks sobima 00, 02, 04 ja 05 lõpuga masinatele. Kui sul on mõni karaokega variant (69, 78 jne), siis ei sobi.
Back to top
PROFIIL PM 
sakallol Offline
Liige

Postitatud: 05 märts 2006,20:07 TSITEERI

Mhmm...teglt on probleem ka selles, et faili nimesid kuvab masin maru lühikeselt...kui saaks ka seda asjaolu parandada, siis oleks player juba väga ok. Samas on packed bitstreamiga probleeme...pilt kergelt jõnksub.
Kas see sinu firmware neid probleeme ka parandab? Kui ei, siis äkki oskad soovitada midagi, mis pakub lahendust. Ja veel...millise originaal firmware versiooni baasil see tehtud on (kas ver.13)?
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 06 märts 2006,18:24 TSITEERI

Pikemad failinimed on juba kõrgem pilotaa˛. Kui tahad DVP5100 FW-dest rohkem teada, siis alusta sellest foorumist ja otsi vähe hilisemaid poste, kus 5100 FW-st rohkem räägitakse. Olen seal kohanud ka moditud FW-sid, mis PEAKS töötama ka 5100_02 (00-04) masinal , ja omama vastavaid omadousi, aga kuna endal teine aparaat, siis ei oska midagi nende kohta öelda. Ehk siis leiad selle mida otsid.
See minu poolt veidi täiendatud FW on tegelikult jah ver. 13, mida pakutakse 5100_00 versiooni all philipsi support saidis. Paberite järgi sobib aga siis eelmainit aparaatidele. Ja ainus asi mida tegin oli see, et vahetasin fondid ära. Seega ei PB, ega pikki failinimesid :(.
Back to top
PROFIIL PM 
sakallol Offline
Liige

Postitatud: 07 märts 2006,21:08 TSITEERI

okei...tänan :)
Back to top
PROFIIL PM 
pafnucy112 Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,09:47 TSITEERI

Proovisin FW, mida Switch oma 27.veebruari postituses soovitas ning see tegi subid loetavamaks küll (tänu!). Endiselt on aga probleemiks Packed Bitstream ehk siis pildi jõnksumine. Proovisin eelpool nimetatud ingliskeelsest foorumist leitud FW (Davori oma, ver 2), mis pidi ka selle probleemi lahendama, aga see võttis minu pillil üldse pildi eest, nii panin siis Switchi moditud FW tagasi. Kas kellelgi on teada Packed Bitstreami probleemi lahendavat FW, mis toimiks korralikult. Pill ikka 5100/02 :cool:
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,11:22 TSITEERI

Ka mina sain tänu Switch'i FW'iga supagad paremaks kuid ikka on nad nagu liiga tuhmid ja neid on raseke lugeda! Kas neid kuidagi loetavamaks saab teha?
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 25 märts 2006,12:56 TSITEERI

Tore kui kasu oli:D . Eks ma ürita seda täiustada. Kahjuks ei saa ise otseselt testida, kuna endal dvp3010. Kui midagi valmis saan, eks siis panen üles.
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,15:02 TSITEERI

Tsiteerin: (switch @ 25 märts 2006,12:56)
Tore kui kasu oli:D . Eks ma ürita seda täiustada. Kahjuks ei saa ise otseselt testida, kuna endal dvp3010. Kui midagi valmis saan, eks siis panen üles.

Oleksin ülimalt tänulik...
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,20:24 TSITEERI

Ega keegi siin pakutavaid FM'e pole proovinud??
http://board.softpedia.com/index.p....p=17896
Back to top
PROFIIL PM 
pafnucy112 Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,20:29 TSITEERI

olen proovinud, Davori versiooni ja veel minget samast foorumist. Minu 5100/02 näitas sellepeale sinist pilti, panin Switchi moditud firmware tagasi. Võib ka sitemini minna, see tähendab, masin võib üldse kinni hanguda. opasno!
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 25 märts 2006,20:43 TSITEERI

Noh nii. Tegin uue versiooni, mis asub siin
Kuna nagu öeldud ma ise seda katsetada ei saa, siis KATSETAGE AINULT KUI KAABEL KÄEPÄRAST!! Muidu tagasiside igati oodatud. Peaks toetama Packed bitstreami ning pikemaid failinimesid browseris. Subtiitrite fondid samad.
Palun riputage eelmise FW subtiitritest pilte kuskile üles. Siis tean ehk paremini mida täpselt muuta.
Muide see Davori variant tundub kah ju päris mõistlik olevat. Äkki läks upgradega midagi valesti? Mitmed inimesed ütlesid, et töötab hästi.
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 25 märts 2006,20:48 TSITEERI

switch kas supakad õnnesus ka loetavamaks saada?
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 25 märts 2006,21:29 TSITEERI

Hetkel sellega ei tegelenud. Peaeesmärk oli PB. See on raskem. Kui on teada, et see hakkas tööle, siis tegelen supakatega edasi selle FW põhjal. Kui ei hakanud, võtan eelmise aluseks. Tahaks enne näha, milles täpselt probleem on. Võta digikaameraga teleka pilt kui subtiitrid näha on ja riputa kuskile üles või saada mulle privaatteatega.
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 26 märts 2006,13:19 TSITEERI

Hetkel pole digikat kahjuks võtta, aga muret teeb see, et tähed paistavad natuke läbi ja siis nad sulavad kohati filmiga ühte.. ja nats suuremad võiksid ka olla...
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 26 märts 2006,23:46 TSITEERI

Nüüd peaksid subtiitrid olema valged ja mitteläbipaistvad. Subtiitreid peaks übritsema must rant. See FW põhineb originaalil ja seega PEAKS selle kasutamine olema suht ohutu. Firmware saab siit. Subtiitrite suurusega on nii, et ise kasutan neidsamu fonte oma 17-tollisel monitoril ja on päris korralikud. Lisaks peaks olema võimalik valida 2 erineva suuruse vahel kui minna general setup ja siis kerida allapoole, et ilmub DivX subtitle font. Valiku Big alt (inglise keelsete menüüde korral) peaks tulema veidi suurem font. Teistes keeltes on see kirillitsa. Selle kohta, kas teooria ka praktikas kinnitust leiab ootaks kommentaare.
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 27 märts 2006,00:58 TSITEERI

NB!! kui keegi tõmbas endale uue FW enne keskööd, siis ärge seda igaks juhuks kasutage vaid tõmmake see uuesti. Tegijal juhtub ja nagu ilmnes oli fail veidi vales formaadis. õige versioon on juba üleval.
Back to top
PROFIIL PM 
GTA Offline
Liige

Postitatud: 27 märts 2006,07:40 TSITEERI

Vot see on hea uudis!!!
a kumma FM põhjal need tehtud on kas 27 veeb. või 25 märts?
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 27 märts 2006,09:17 TSITEERI

Originaali, st 27 veebr.
Back to top
PROFIIL PM 
114 replies since 27 veeb. 2006,18:18 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (6) < [1] 2 3 4 5 6 ... >
vasta uus teema

Quick Reply: philips dvp 5100/02 firmware uuendamine
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code