DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Daewoo DV-700s ???< Eelmine | Järgmine >
kultrex Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 24 nov. 2005,12:36 TSITEERI

Kas kellegil on täpsemat infot või kogemust selle masinaga, plaan osta ühele inimesele jõuludeks, tähtis oleks ,et masin toetab Divx/Xvid süteemi ja SRT-subtiitreid koos täpi-tähtetega, ehk on kellegil veel mingit infot odava DVD-mängija kohta mida kindlasto osta tasub,hinna piir oleks 1000-eeku.
Back to top
PROFIIL PM MSN 
pafnucy112 Offline
Liige

Postitatud: 03 dets. 2005,21:36 TSITEERI

Olen kasutanud mudelit Daewoo DV-700S. Ajab asja ära, tunnistab DivX-i ning subtiitritest formaate sub ja srt. Täpitähed on ka, välja arvatud õ, mida mängib teistmoodi ä-na. Selle hinna eest talutav.
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 05 dets. 2005,08:48 TSITEERI

Tsiteerin: (kultrex @ 24 nov. 2005,12:36)
Kas kellegil on täpsemat infot või kogemust selle masinaga, plaan osta ühele inimesele jõuludeks, tähtis oleks ,et masin toetab Divx/Xvid süteemi ja SRT-subtiitreid koos täpi-tähtetega, ehk on kellegil veel mingit infot odava DVD-mängija kohta mida kindlasto osta tasub,hinna piir oleks 1000-eeku.

Ma soovitaks KINDLASTI enne ostmist oma plaadiga poes järgi proovida, kuidas ta neid subtiitreid mängib.  :cool:
Back to top
PROFIIL PM 
Skorzeny Offline
Liige

Postitatud: 05 dets. 2005,11:36 TSITEERI

Õnnestus üht taolist riista proovida.Sube mängib küll - kui vilm on pandud CD'le - Data CD-na.Suured ,hästi nähtavad,kuigi kollased - a noh,Korea värk ju, :cool:
Kui aga vilmid panna DVD'le - no teha Data DVD - siis ei midagi.
Midagi siukest ei ole varem kohanud, ???

Muudetud Skorzeny on 05 dets. 2005,11:37
Back to top
PROFIIL PM 
kultrex Offline
Liige

Postitatud: 07 dets. 2005,10:03 TSITEERI

Jah jama kui sellega data-DVD,l subtiitreid ei taas esita, inimene kellele ma selle mängija jõuludeks kinkida tahtsin põletab hetkel kõik oma fi**id data-DVD plaatidele.
Back to top
PROFIIL PM MSN 
Skorzeny Offline
Liige

Postitatud: 07 dets. 2005,18:10 TSITEERI

Tsiteerin: (kultrex @ 07 dets. 2005,10:03)
Jah jama kui sellega data-DVD,l subtiitreid ei taas esita, inimene kellele ma selle mängija jõuludeks kinkida tahtsin põletab hetkel kõik oma fi**id data-DVD plaatidele.

Ega muud oska soovitada,kui plaadid poodi kaasa ja proovima.
---
Btw,eile õnnestus tutvuda mingi Panasonic S295'ga;sõber oli ostnud.Hind oli midagi ~1300-1400EEK.Niipalju kui mina tollega tutvuda jõudsin,paistab olevat teine üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega riistu.Tõsi,subitoe jaoks tuli tarkvarauuendus sikutada ja peale panna - ja too link oli poolakeelne - aga pärast töötas kõik O.K.
Võid ju ise asja lähemalt uurida.
Back to top
PROFIIL PM 
Jovis Offline
Liige

Postitatud: 17 aprill 2006,18:21 TSITEERI

---
Btw,eile õnnestus tutvuda mingi Panasonic S295'ga;sõber oli ostnud.Hind oli midagi ~1300-1400EEK.Niipalju kui mina tollega tutvuda jõudsin,paistab olevat teine üks parima hinna ja kvaliteedi suhtega riistu.Tõsi,subitoe jaoks tuli tarkvarauuendus sikutada ja peale panna - ja too link oli poolakeelne - aga pärast töötas kõik O.K.
Võid ju ise asja lähemalt uurida.[/quote]

Nimetage mõned kohad kus seda mudelit müüakse!?

Muudetud Jovis on 17 aprill 2006,18:22
Back to top
PROFIIL PM MSN 
Skorzeny Offline
Liige

Postitatud: 17 aprill 2006,19:08 TSITEERI

Tsiteerin: (Jovis @ 17 aprill 2006,18:21)
---
Võid ju ise asja lähemalt uurida.[/quote]

Nimetage mõned kohad kus seda mudelit müüakse!?

Ntx Järve Keskuses ...
----
Daewoo kohta lisaks oma eelnevale jutule:ka data DVD mängib sube - anlt tahab,et kõik vilmid oleks koos subidega eraldi kaustades, ???
Ikkagi omapärane, :p
Back to top
PROFIIL PM 
7 replies since 24 nov. 2005,12:36 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Daewoo DV-700s ???
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code