DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (10) < ... 5 6 7 8 9 [10] >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: philips dvp 3010/02, kes sellest midagi teab< Eelmine | Järgmine >
friik Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 28 juuni 2006,19:59 TSITEERI

Tõmbasin SW6 ära, aga proovida saan alles homme.
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 28 juuni 2006,21:48 TSITEERI

Tsiteerin: (deppar @ 23 mai 2006,14:43)
üks tobe küsimus vahele:
Kuidas pleier file browseris subtiitri faili panna näitama?
Praegu näitab ainult .avi faili nimesid ja võtab subtiitri ise külge kui see sama nimega on.
Millegipärast sööb ainult .srt subtiitreid kuigi manualis kirjas, et .sub ka toetatud.  :(

Tuleb faililaiendi filtrit muuta, mida ma aga teha ei oska, kuigi on tehtud. Näiteks sw5 näitab osasid faile lisaks. Näitama panemisest aga pole üksi kasu. Peab ka tarkvara muutma, et osutatud faili subtiitriks võtaks. See on aga päris keeruline. Seda pole ka kuskil näinud, et tehtud oleks. Seesama sw5 oskab mõningatel juhtudel võtta subtiitriks faili, mille nimi päris täpselt filmi nimega ei kattu. Siin on jälle muudetud filtrit.
Minu 3010 mängib ka sub faile. Tuleks aga kontrollida, et sub oleks ikka microDVD sub.

Muudetud switch on 28 juuni 2006,21:51
Back to top
PROFIIL PM 
deppar Offline
Liige

Postitatud: 29 juuni 2006,22:40 TSITEERI

Tsiteerin: (switch @ 28 juuni 2006,21:48)
Tuleks aga kontrollida, et sub oleks ikka microDVD sub.

Sinna võib-olla ongi koer maetud, nagu ma eespool kirjutasin, tunnistab pleier aeg-ajalt ka .sub laiendiga supakaid. Oma DVP630 harjunud, et kui fail .srt või .sub siis sobib praktiliselt alati.
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 29 juuni 2006,23:41 TSITEERI

Nüüd siis SW6 tulemused:
* SCART TÖÖTAB - ei vilguta ja juhib korralikult telekat :p
* mängib AVI-sid sujuvamalt, kui ülejäänud senised versioonid - üks avi, mille algus alati tugevalt jõnksutas, mängib nüüd probleemideta
* avi+ac3 kerimine töötab, s.t. sub ilmub pärast kiiremat kerimist ekraanile
* avi viimase subtiitri näitamise viga ON OLEMAS, s.t. viimast subtiitrit ei näidata üldse (esmamulje)
* dts töötab (allpool üks erand)
* puudub MPEG faili 2 Gb piirang
* DVD menüüsid näitab korralikult - SW5-ga ei näinud mõnikord mida valisid menüüst, s.t. tuli toimida pimesi.
* enam ei ole automaatpoolitust, mis SW5-s keeras ainult käkki, s.t. kaotas järgnevaid ridasid, kui mõne(d) tähe(d) uuele reale pani.

Nüüd ühest omapärast avi-de puhul. Subtiitreid ei lülitata automaatselt sisse, vaid tuleb vajutada puldilt SUBTITLE nuppu, siis hakkab näitama.

Dts-iga on sellised lood, et muidu töötab, aga paari plaadiga, kus oli 6.1 heli, oli alguses vaikus. Probleemi lahendas, kui heli panna korraks dolby peale ja siis tagasi dts. Tavalise 5.1 kanaliga dts-iga probleeme ei olnud. 6.1 dts puhul jäi diski peatades menüüpilt ekraanile :) Ütleme nii, et 6.1 dts on vähelevinud ja vea tekkimisel saab sellest üle korraks dolbyle lülitades.

Viimase subtiitri näitamise veast niipalju, et võib-olla mõnikord näidatakse seda ja võib-olla sõltub see formaadist. Praegu sellest veel sotti ei saanud. Eeldab suuremat testimist. Vähemalt tagasi kerides ei lähe pleier peast segi.

MPG faile mängib nüüd igas suuruses. Enne ei osanud aega arvutada ja lõpetas poole pealt näitamise, kui faili suurus oli üle 2 Gb. 16:9 MPEG faili fw letterboxida ikka veel ei oska, s.t. tuleb ise telekast mustad ribad käsitsi peale lülitada, kui pilt on 16:9 suhtega.

Konteineritest niipalju, et fw peaks mängima DivX6 (DMF) konteinerit, mis sisaldab menüüsid, subtiitreid, erinevaid helisid jms. Katsetamisvõimalus puudub.

SW5 ainukesteks eelisteks jäid ainult subtiitrite automaatne sisselülitamine, viimase subtiitri näitamine ja see, et puldi nupud on dvd reklaamide ajal lukust lahti. Muus osas on minu arvates SW6 parem. Eriti kui arvestada scardi töötamist.

Muudetud friik on 29 juuni 2006,23:59
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 29 juuni 2006,23:52 TSITEERI

Tsiteerin: (deppar @ 29 juuni 2006,22:40)
Sinna võib-olla ongi koer maetud, nagu ma eespool kirjutasin, tunnistab pleier aeg-ajalt ka .sub laiendiga supakaid. Oma DVP630 harjunud, et kui fail .srt või .sub siis sobib praktiliselt alati.

Arvatavasti ongi sul sub failis näiteks srt või mõne muu formaadi sisu. Sub sisu on selline:
{alguskaader}{lõppkaader}tekst
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 30 juuni 2006,00:51 TSITEERI

Tänud friigile testimise eest! Tundub, et see variant on igatpidi ontlik ja asendab pea täielikult SW2 varianti, mis oli tehtud originaali põhjal.
Testisin ka divx6 konteinerit. Huvilised saavad ise testklipi tõmmata siit . divx laindiga faile tunneb kenasti ära, peamenüüd näitab ka, aga nüüd tuleb jama. Nimelt peamenüüs ükski mängimise/noole/OK klahv ei tööta, õigemini näitab keelumärki. Seega videot ennast on võimatu vaadata. Meenutab DVD reklaamidega tekkivat olukorda. Stop nupp siiski töötab, nii et saab klipi kinni panna.  Seega Divx6 nagu mängib, aga tegelikult ei mängi. Eelnevad FW-d kaasa arvatud originaal mängivad faili ilma peamenüüta, aga subtiitreid ja erinevaid helikanaleid saab vahetada subtitle ja audio nupuga. Seega saab klipi vähemalt ära vaadata.
Siiani pole veel ühtegi päris filmi divx6 konteineris silma hakanud, nii et tegelikult pole see suur häda, nagu ka subtiitrite sisselülimise vajadus.
Oleks huvitav teada, kas see tuleb firmware modifitseerimisest või on juba originaalil selline sitikas sisse lipsanud.
PS. Tegin samamoodi ka DVP5100 FW. Kui kellelgi selline masin kodus ja katsetada julgeb, siis oleks huvitet sellest kuidas mängib.

Muudetud switch on 30 juuni 2006,00:55
Back to top
PROFIIL PM 
november Offline
Liige

Postitatud: 30 juuni 2006,11:48 TSITEERI

Mul tekkis nüüd säärane küsimus: kas SW3 (moditud fontidega orig.) on mõtet SW6 vastu värskendada, eriti kui mul kaablit ei ole ja ei tule?
Tähendab, kas fondid on samad, millega te siin tükka aega jebisite; erinevate vormingute toetus on sama (v.a PB ja Nero Digital ja ogg nagu aru saan)?
Või ootaks edaspidiseid täiendusi  :)
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 30 juuni 2006,13:02 TSITEERI

Switch, minu arvates asendab SW6 täielikult SW3-e, sest orig.fw-s on avi viimase subtiitri näitamise viga ja ac3-ga kerimise viga sees. SW6-l pole ühtegi viga juures, mida SW3-l juba ei eksisteeriks, kui see divx konteiner kõrvale jätta. Ning SW6 lisab PB toe.

Võiks nüüd vast juba välja tuua SW6 olulised eelised võrreldes orig.fw-ga:
* eesti keel
* suured eesti tähestikuga fondid
* packed bitstream tugi
* pikad failinimed
* ilusam failibrauser

Areng missugune :p Muidugi saaks veel nokitseda ikoonide ja menüüvalikute piltide kallal. Mingis versioonis olen näinud kobedamaid pildikesi, aga hetkel ei meenu millises. Pole ka nii oluline uuendus.

November, minul ka kaablit pole ja olen kõik katsetused julmalt teinud.  Mulle on see katsetamine rohkem hobi. :) Eelnevalt olen varasemalt Switch'i usutlenud, et kas ikka saab plaadilt esialgse tagasi panna, aga viimasel ajal on piisanud sellest, kui ta ütleb, et temal töötab :;): Loomulikult on SW6 parem kui SW3, sest lisab packed bitstream toe, mängib avisid sujuvamalt (vähem jõnksutamisi), kerib ac3-ga avisid korralikult ja mpeg failide 2 Gb piirangu kadumine (mida paljudel vaja ei lähe, kuid samm täiuslikkuse poole). Ma ei oska öelda, kas sul asi õnnestub, aga minul hakkas pärast plaadilt uuendamist asi tööle. Vabalt võib liikuda pleieritest ka erinevaid versioone ringi, nagu 5100 puhul. Pole küll siiani kuulda olnud.

Muudetud friik on 30 juuni 2006,15:04
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 30 juuni 2006,15:46 TSITEERI

Jah muidugi, SW3-e asendab ikka. Minu viga. SW3 oli tehtud originaali (V25) baasil, kus visuaalne osa vaid muudetud.
Novembrile vastuseks et kõik muu ikka sama, ainult, et PB-d mängib (nero digitali ja ogg-i ei mängi ka SW3). Aga kas vahetada tasub, pead  ise otsustama. Nero digitali (ja PB) mängib SW5, mis aga vilgutab SCARTi. Ogg-i mängib kunagi tehtud aga sinnapaika jäänud SW4beta. Seda hetkel üleval ei ole. Kuidas neid häid omadusi ühte FW-sse kokku tõsta, peab veel uurima. Seega tundub, et võib SW6 beta seisusest välja tõsta kui hetkel köige mõistlikuma FW. SW3 jätan igaks juhuks kah üles, kui peaaegu originaali.  
Areng on olnud tõesti üsnagi muljetavaldav. Seda väga suures osas tänu friigi initsiatiivile, kes on suure osa muudatuste initsiaator ja ka praegu kasutuses olevate fontide autor.
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 30 juuni 2006,17:48 TSITEERI

Ära nüüd mind kiida, sina oled suure töö tegija, kes on erinevad katsed läbi viinud esmalt riskides oma pleieriga. Mina lihtsalt hoian silmad lahti ja annan teada, kui midagi uut ja huvitavat kusagilt leiab. Sinu tõlkeprojekt on tänuväärt tegevus. Silm puhkab kohe, kui pleier eesti keelt kõneleb. Kui sa poleks võtnud vaevaks asjaga tegelema hakata, siis oleksime kõik sealmaal, kus ennegi  :;): Mujal pole nii täiusliku fw-ni jõutud, kui seda on SW6.

SW6-st rääkides avastasin, et on sõbralikum ka vana divx3 suhtes. Ja viimast subtiitrit näitas koos väikeste vigadega, kui pikemalt avi-t vaadata. Teksti lõpus olid suvalised märgid. Kui kohe lõppu kerida, siis ei näita. Eks katsetab veel.
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 30 juuni 2006,23:39 TSITEERI

mmm.. nojah, pole kahjuks seda punastavat emotikoni...  :;):
Kokkuvotteks siis veelkord lingid:
SW3 - visuaalselt parandatud eestikeelsete menüüde ja korralike subtiitrifontidega originaal FW (ver25). EI mängi packed bitstreami ega Nero Digitali. DIVX6-t mängib ilma menüü osata.
SW5 - Umbanda 5 RC1 FW RISC osaga SW3, mis mängib nii Nero Digitali kui ka PB ja DIVX6 aga vilgutab SCART-i
SW6 - DVP5140 RISC osaga SW3, mis mängib packed bitstreami, tundub, et on muidu ka täiustatud FW (vt friigi kommentaare). EI mängi Nero Digitali. Samas SCART ja DTS töötab korralikult. Esmajärjekorras siis soovitaks SW6 peale panna, kui Nero Digitali või DIVX6 täisvormingu näitamist vaja pole.
Back to top
PROFIIL PM 
moder Offline
Liige

Postitatud: 05 juul 2006,14:13 TSITEERI

Tsiteerin: (friik @ 29 juuni 2006,23:41)
Nüüd ühest omapärast avi-de puhul. Subtiitreid ei lülitata automaatselt sisse, vaid tuleb vajutada puldilt SUBTITLE nuppu, siis hakkab näitama.

SW5 ainukesteks eelisteks jäid ainult subtiitrite automaatne sisselülitamine, viimase subtiitri näitamine ja see, et puldi nupud on dvd reklaamide ajal lukust lahti. Muus osas on minu arvates SW6 parem. Eriti kui arvestada scardi töötamist.

Kõigepealt tunnustus tegijatele!
SW6 mul subtiitreid näitama avidel ei hakanud, isegi vajutades puldil SUBTITLE näitas ainult keelumärki. Siiralt kahju...SW5 näitab küll.
Panin SW5 tagasi, sest itaaliakeelsest filmist paraku aru ei saa ilma subtiitriteta. Siin on ainult see SCARDI jama...
Any ideas?
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 05 juul 2006,15:05 TSITEERI

Kas sa proovisid mitme erineva failiga? Üheks probleemiks võib olla, et subtiitrifaili sisu ja faili laiend ei lähe kokku.

Kui subtiitrifaili sisu on sarnane järgnevaga:
Tsiteerin:
{12345}{23456}TEKST
siis peab faili laiend olema .sub.

Kui sisu on sarnane järgnevaga:
Tsiteerin:
1
00:01:02,345 --> 00:02:34,567
TEKST
siis peab faili laiend olema .srt.

Kui laiendiks on lihtsalt .txt, siis ei tunta seda üldse. Kui subtiitrifaili ära ei tunta, siis näidatakse SUBTITLE nupule vajutamisel keelumärki.

SW5-l on selline omadus, et sõltumata laiendist tuvastab faili sisu, kuid SW3 ja SW6 tahavad, et kõik oleks korrektselt kirjeldatud. Ja subtiitrifaili nimi peab olema kuni faililaiendini täpselt sama, mis avil, kaasa arvatud suur- ja väiketähed. SW5 võib faili haakida ka külge, kui nimed täpselt ei klapi. Selles suhtes on SW5 parem.
Back to top
PROFIIL PM 
question Offline
Liige

Postitatud: 11 okt. 2006,21:10 TSITEERI

See küll ei puutu sellesse teemasse aga küsin,kas DVP3010_02 SW6  ka DVP 5100_02 peal ka töötab?
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 11 okt. 2006,22:41 TSITEERI

Arvatavasti mitte.
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 18 okt. 2006,22:37 TSITEERI

Tsiteerin: (question @ 11 okt. 2006,21:10)
See küll ei puutu sellesse teemasse aga küsin,kas DVP3010_02 SW6  ka DVP 5100_02 peal ka töötab?

KINDLASTI MITTE! Aga tegin ju 5100-le analoogse FW 5100SW4beta (kasutasin 5140 RISC-i), mis TÕENÄOLISELT töötab. Keegi pole aga siiamaani seda proovinud, või pole vähemalt mulle ega foorumis mingilgi viisil sellest teada andnud. Kui julged, siis proovi järele. Endal mul kahjuks selle proovimise võimalust ei ole.
Back to top
PROFIIL PM 
november Offline
Liige

Postitatud: 22 juuni 2007,00:06 TSITEERI

Lihtsalt huvi pärast: kas vahepeal on midagi 3010-ga toimetatud ka? Või on uued mudelid juba nii kähku vanad välja vahetand?
Muidu kõik viimase peal, aga reklaamidest ja hoiatustest DVD-l viimane uuendus küll lahti ei saand.
Back to top
PROFIIL PM 
november Offline
Liige

Postitatud: 23 august 2007,02:18 TSITEERI

ee...tõstan teemat, rohkem seda ei tee ja kui keegi ei vasta sean sammud poodi kui ajast mahajäänu
oo haadee ja bluurei..
Back to top
PROFIIL PM 
moder Offline
Liige

Postitatud: 11 okt. 2007,15:24 TSITEERI

2007 aasta viinakuu hakul tabas minu dvp 3010/02 mängijat vaimne seniilsus. Sümptomiteks on pidev sahtli kinni - lahti jooksutamine. Nagu kuri koer, ainult ei urise... Sai kõhust uuritud, et mis viga võiks olla. Seal nagu pinged paigas ja kontaktid korras. Arvata võib, et softi pool on kuidagi pihta saanud. Samas, kui hakata uuendama ja poole peal viskab sahtli lahti, siis on asjaga nagunii ühelpool. Või on kellelgi mingit head ideed? Kuna 2. aasta garantii sai läbi aprillis, siis panin ta hetkel teenitud vanadusepuhkusele karpi.
Back to top
PROFIIL PM 
198 replies since 05 aprill 2005,09:12 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (10) < ... 5 6 7 8 9 [10] >
vasta uus teema

Quick Reply: philips dvp 3010/02
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code