DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (5) < [1] 2 3 4 5 >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Hiteker XDV-950< Eelmine | Järgmine >
kakskalurit Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 10 märts 2005,08:04 TSITEERI

Proovisin mõned päevad kõrvuti 940 ja 950. Mõned asjad mis silma jäid
1. 950 menüü on kiirem ja plaate loeb kiiremini välja
2. 950 oskas DVDpealt subtiitrid kohe välja lugeda (sama plaat 940 subtiireid ei mänginud)
3. kõik proovitud plaadid mängisid ja restarti ei olnud 2 tunnise proovimise jooksul vaja
4. ei ole audio main channel outputi, ainult 5.1 väljundid. Kui menüüst ainult esimesed kõlarid tööle jätta siis töötab ilusti.
6. küljel ei ole õhuavasid.
7. menüüs on korraga rohkem faile näha
8. subtiitrid on hallil taustal, valged, normaalse suurusega ja täpitähtedega.
9. mängib sub, srt ja txt formaati

Üldiselt olen praegu rahul.
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 10 märts 2005,08:59 TSITEERI

Tsiteerin: (kakskalurit @ 10 märts 2005,08:04)
Proovisin mõned päevad kõrvuti 940 ja 950. Mõned asjad mis silma jäid
1. 950 menüü on kiirem ja plaate loeb kiiremini välja
2. 950 oskas DVDpealt subtiitrid kohe välja lugeda (sama plaat 940 subtiireid ei mänginud)
3. kõik proovitud plaadid mängisid ja restarti ei olnud 2 tunnise proovimise jooksul vaja
4. ei ole audio main channel outputi, ainult 5.1 väljundid. Kui menüüst ainult esimesed kõlarid tööle jätta siis töötab ilusti.
6. küljel ei ole õhuavasid.
7. menüüs on korraga rohkem faile näha
8. subtiitrid on hallil taustal, valged, normaalse suurusega ja täpitähtedega.
9. mängib sub, srt ja txt formaati

Üldiselt olen praegu rahul.

Mina olen ka 950-ga rohkem rahul.  :D  Aga siiski kommenteeriks paari punkti.
2. 940 puhul tuleb subtiitrite alla saamiseks minna kõigepealt menüüs subtiitrite failile, vajutada puldid 'Angle' nuppu (ilmub kiri 'Divx subtitle selected') ja siis käivitada film.
7. Kumma menüüs on rohkem faile näha? Ilmselt pead silmas 940 menüüd, sest see näitab ka subtiitrite faile menüüs. 950 ei näita subtiitrite faile menüüs. Pärast 940 kasutamist oli natuke imelik ka see, et kui plaadil on mitu kataloogi (näit. DVD plaadil Divx filmid igaüks oma kataloogis), siis ette tulevas menüüs näitab esimese kataloogi sisu ja pole mingit märki, et plaadil oleks mitu kataloogi. Siiski navigeerimisnuppudega edasi liikudes toob järgmisena välja järgmise kataloogi sisu. Kui ühes kataloogis olnud film ära lõpeb ja mängijat seisma ei pane, siis hakkab mängima järgmist filmi järgmisest kataloogist. 940 mängis järjest ainult ühes kataloogis olevaid faile, järgmisse kataloogi ise edasi ei liikunud.

Ei ole veel jõudnud proovida, kas 950-l saab filmile võtta subtiitrid külge, kui subtiitrite faili nimi on erinev filmi nimest. Praegu võtab automaatselt külge samanimelise subtiitri. Mul muidugi probleemi pole, sest olen kogu aeg subtiitrite faili filmiga sama nimega teinud aga siiski oleks huvitav teada, kas ka teise nimega oskab võtta.
Back to top
PROFIIL PM 
andersson2 Offline
Liige

Postitatud: 10 märts 2005,22:21 TSITEERI

Kas 950 toetab ka väliseid subtiitreid (et eraldi plaadi pealt sisse lugeda)?
Mis protsessor tal on?
QPEL-i tugi?
Back to top
PROFIIL PM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 11 märts 2005,00:37 TSITEERI

Tsiteerin: (andersson2 @ 10 märts 2005,22:21)
1.Kas 950 toetab ka väliseid subtiitreid (et eraldi plaadi pealt sisse lugeda)?
2.Mis protsessor tal on?
3.QPEL-i tugi?

Esimese küsimuse vastus on ei !!!
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 11 märts 2005,08:56 TSITEERI

Tsiteerin: (andersson2 @ 10 märts 2005,22:21)
Kas 950 toetab ka väliseid subtiitreid (et eraldi plaadi pealt sisse lugeda)?
Mis protsessor tal on?
QPEL-i tugi?

Kui inglise keelest aru saad, siis siin on su küsimustele vastused:
Tsiteerin:
This nicely designed silver player will be available at a street price around
150 Euro and supports subtitles by default. Based on the Zoran Vaddis 7, it
also can handle Qpel and GMC in most cases like the strongest players out
there.

Tsiteerin:
Zoran Vaddis
Here's a player on the DVD market for years and as off the Zoran Vaddis 7 chip, they as well incorporated DivX support.
used by big players on the market like Samsung, they made an low entry in the market with a basic version of the 7 series chip.
We should not doubt that Zoran Vaddis 7 is eventually going to make a new chip that supports network and more so it's a player
to watch out for, if they really want a peace of the new market but it will take time and currently Zoran Vaddis is the underdog against
the cheap power of the Mediatek and the expensive options of the Sigma based players.

940 oli ESS Vibrato kiviga, Philips kasutab ka ESS Vibrato kivisid enamasti.
Erinevatest kividest on natuke juttu SIIN
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 11 märts 2005,09:02 TSITEERI

Zorani kohta veel üks PDF dokument
Back to top
PROFIIL PM 
Effex Offline
Liige

Postitatud: 24 märts 2005,16:40 TSITEERI

kallid inimesed aidake toodi täna hiteker 950 ja kohe olen hädas ühendasin televiisoriga scart  kaudu telekas on ka scart kõik oli ok menüü oli ees ja kõik näitas aga laps näppis video settingust midagi ära nüüd on pilt must hääl on . arvata vasti sealt kus on RGB jne võimalused . kuidas saaks asja tagasi muuta mõistus otsas???? ette tänades
Back to top
PROFIIL PM 
msw Offline
Ekspert

Postitatud: 24 märts 2005,17:19 TSITEERI

Tsiteerin: (Effex @ 24 märts 2005,16:40)
kallid inimesed aidake toodi täna hiteker 950 ja kohe olen hädas ühendasin televiisoriga scart  kaudu telekas on ka scart kõik oli ok menüü oli ees ja kõik näitas aga laps näppis video settingust midagi ära nüüd on pilt must hääl on . arvata vasti sealt kus on RGB jne võimalused . kuidas saaks asja tagasi muuta mõistus otsas???? ette tänades

Mul oli kunagi United 4066m-ga sarnane mure. Lahenduseni jõudsin juhuslikult.....nimelt oli puldil üks nupp, mida vajutades tuli pilt tagasi. Otsi....võibolla sinu mängijal sama asi :)

--------------
12. oktoobrist ajateenija
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Effex Offline
Liige

Postitatud: 24 märts 2005,17:31 TSITEERI

Tsiteerin: (msw @ 24 märts 2005,17:19)
Tsiteerin: (Effex @ 24 märts 2005,16:40)

Mul oli kunagi United 4066m-ga sarnane mure. Lahenduseni jõudsin juhuslikult.....nimelt oli puldil üks nupp, mida vajutades tuli pilt tagasi. Otsi....võibolla sinu mängijal sama asi :)

ja mis nupp see olla võib mul on selline kahtlane tunne et laps lülitas sisse YUV või siis selle YPbPr  valiku mis teha annab ?? millejaoks need ültse on ei teagi äkki keegi seletab

Muudetud Effex on 24 märts 2005,17:32
Back to top
PROFIIL PM 
seeru Offline
Liige

Postitatud: 28 märts 2005,13:20 TSITEERI

Vajuta setup nuppu, siis sinise nooleklahviga ühekorra paremale
-siis kaks korda alla, siis üks kord paremale, siis kaks korda alla, siis vajuta OK või enter

praegu peast ütlesin, tegelt peaks kodus järgi vaatama
Back to top
PROFIIL PM 
seeru Offline
Liige

Postitatud: 30 märts 2005,02:26 TSITEERI

MODE nuppu võib ka proovida mitu korda vajutada.
Back to top
PROFIIL PM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 06 aprill 2005,13:20 TSITEERI

Kas keegi on proovinud ka  HE-950 Jan'05 Firmware
Pärit siit lehelt
Back to top
PROFIIL PM 
patka Offline
Liige

Postitatud: 30 aprill 2005,21:46 TSITEERI

oman hiteker xdv-950 ja probleem selles, et vahepeal jookseb poole filmi pealt kinni, nt. mängib mimgi 1h. ja siis näitab nagu saanuks film läbi, teiskordsel proovimisel mängib filmi lõpuni!Ehk oskab keegi aidata, või tasub garantiisse viia
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 04 mai 2005,09:23 TSITEERI

Tsiteerin: (patka @ 30 aprill 2005,21:46)
oman hiteker xdv-950 ja probleem selles, et vahepeal jookseb poole filmi pealt kinni, nt. mängib mimgi 1h. ja siis näitab nagu saanuks film läbi, teiskordsel proovimisel mängib filmi lõpuni!Ehk oskab keegi aidata, või tasub garantiisse viia

Mul on ka paar korda sellist asja juhtunud. Ise arvasin, et viga võis olla natuke kehvas toorikus. Samas viimati üht filmi vaadates juhtus samuti nii ja sel korral küll tooriku viga ei saanud olla. Kui Hiteker poole filmi pealt ära lõpetas, siis ma üritasin umbes samast kohast edasi vaadata aga mõne minuti pärast lõpetas jälle ära ja võttis järgmise filmi. Lõpuks siis avasin korraks plaadisahtli, võtsin plaadi välja, pühkisin paar tolmukübet ära ja panin uuesti plaadi sisse. Seekord sain lõpuni ära vaadata. Ei teagi, milles nüüd asi oli, kas paaris tolmukübemes või mõjus sahtli avamine.
Ega ei oska ka soovitada, kas viia garantiisse või mitte. Kui on viitsimist käia, siis ju võid ka viia.
Back to top
PROFIIL PM 
Myro Offline
Liige

Postitatud: 19 mai 2005,14:15 TSITEERI

Küsimus selline.Oman Hiteker XDV-950 ja probleem selles,et iga filmiga ei tule subtiitrid alla.Kuigi on tehtud nii nagu siin õpetustes on soovitatud.Olen proovinud nii srt. kui ka sub. faile kuid ikka ei tule.Ehk oskab keegi nõu anda.
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 20 mai 2005,09:16 TSITEERI

Tsiteerin: (Myro @ 19 mai 2005,14:15)
Küsimus selline.Oman Hiteker XDV-950 ja probleem selles,et iga filmiga ei tule subtiitrid alla.Kuigi on tehtud nii nagu siin õpetustes on soovitatud.Olen proovinud nii srt. kui ka sub. faile kuid ikka ei tule.Ehk oskab keegi nõu anda.

Oled kindel, et filmi ja subtiitrite nimi on ikka täpselt sama? Mul oli 2 korda ka juhus, et subtiitrid ei tulnud. Selgus, et olin ühes subtiitri faili nimes 2 tähte ära vahetanud ja teisel filmil oli subtiitrite nimes sõnadel punktid vahel aga filmi nimes neid punkte polnud. Ilmselt peavad ka suured-väiksed tähed ka mõlemas nimes samad olema. Rohkem pole probleeme olnud. Subtiitrid on mul alati .sub laiendiga (ka siis, kui on .srt formaadis, nimetan ikka ümber, probleemi sellest ei teki).
Back to top
PROFIIL PM 
Myro Offline
Liige

Postitatud: 20 mai 2005,12:13 TSITEERI

Filmi ja subtiitri nime olen alati pannud ühesuguse.Aga äkki on asi selles,et ma ei kirjuta kunagi laiendi nimetust sinna lõppu.Kuigi Nero näitab,et laiend on enne kirjutamist seal olemas.
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 23 mai 2005,08:56 TSITEERI

Tsiteerin: (Myro @ 20 mai 2005,12:13)
Filmi ja subtiitri nime olen alati pannud ühesuguse.Aga äkki on asi selles,et ma ei kirjuta kunagi laiendi nimetust sinna lõppu.Kuigi Nero näitab,et laiend on enne kirjutamist seal olemas.

Hmm, kuidagi kahtlaselt kõlab. Kui sa laiendit ei kirjuta, siis muidugi ei vii Hiteker neid kokku. Aga kust Nero siis selle laiendi võtab? Natuke selgusetuks jääb asi. Igatahes soovitan sul proovida RW plaadile kirjutada film ja subtiitrid nii, nagu sa praegu teed ja siis nii, et paned ise laiendi. Siis saad teada,kas selles ongi probleem. Failid peaks siis olema nii: filminimi.avi ja filminimi.sub
Back to top
PROFIIL PM 
n3r0 Offline
Liige

Postitatud: 25 mai 2005,22:55 TSITEERI

on see pill kuskil müügis ka veel või juba :roll:
Back to top
PROFIIL PM 
raix Offline
Ekspert

Postitatud: 26 mai 2005,09:09 TSITEERI

Tsiteerin: (n3r0 @ 25 mai 2005,22:55)
on see pill kuskil müügis ka veel või juba :roll:

Poodides polegi nagu näinud aga maaletooja PCT käest peaks küll saama osta.
Back to top
PROFIIL PM 
80 replies since 10 märts 2005,08:04 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (5) < [1] 2 3 4 5 >
vasta uus teema

Quick Reply: Hiteker XDV-950
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code