DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (13) < 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Pioneer DV-575A< Eelmine | Järgmine >
Alan B'Stard Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 28 jan. 2005,03:53 TSITEERI

Tsiteerin: (msw @ 27 jan. 2005,18:22)
No jah, mina mõtlesin selle "keelatud" all seda, et igal release grupil on teatud reeglid, mis on ette kirjutatud ja enamasti peetakse neist ka kinni.

Sellisel juhul ei tähenda QPEL ja GNC puudumine otseselt mitte "korralikku" rippi, vaid hoopis tehniliste võimaluste kasutamata jätmist uimaste playerite tõttu. Ehk põhimõtteliselt negatiivne nähtus.
Back to top
PROFIIL PM 
msw Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,07:28 TSITEERI

Tsiteerin: (Alan B'Stard @ 28 jan. 2005,03:53)
Tsiteerin: (msw @ 27 jan. 2005,18:22)
No jah, mina mõtlesin selle "keelatud" all seda, et igal release grupil on teatud reeglid, mis on ette kirjutatud ja enamasti peetakse neist ka kinni.

Sellisel juhul ei tähenda QPEL ja GNC puudumine otseselt mitte "korralikku" rippi, vaid hoopis tehniliste võimaluste kasutamata jätmist uimaste playerite tõttu. Ehk põhimõtteliselt negatiivne nähtus.

Võib ka nii öelda.......lihtsalt tehnika areng ei jõua nii kiiresti järgi. Aga ega need Qpel ja GMC pildis juurde küll midagi ei anna. Korralik rip ei sõltu GMC või Qpeli kasutamisest.

--------------
12. oktoobrist ajateenija
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,10:14 TSITEERI

Tsiteerin: (vortex @ 28 jan. 2005,03:41)
Siit järgmine küsimus- MTz kirjutas:"the firmware for Pioneer 470 starting with v4 is the same for Pioneer 575."
Mul on 1252 v4 DV-470-l peal
Nüüd tahakski teada kas saab seda eestikeelset versiooni ka probleemivabalt 470-le peale panna?

Mis sa selle all mõtled?

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
vortex Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,16:20 TSITEERI

ok, täpsustan:
Tirisin softpedia lehelt firmware 1252 DV-470-le, menüüsse tekkisid juurde mõned DV-575-le omased asjad, nagu näiteks DVD-audio/SACD seaded.
Ehk siis nagu MTz kirjutas on tegemist identse firmwarega mõlemale masinale...
Siit minu küsimus:
Kas saab seda emakeelset versiooni samuti probleemivabalt DV-470 puhul kasutada?
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,20:01 TSITEERI

Tsiteerin: (vortex @ 28 jan. 2005,16:20)

Kui inglisekeelne tööle hakkas, siis hakkab ka eestikeelne. Ainuke vahe on selles, et eestikeelset pole saada kuskilt. Mul on hetkel see veel tegemisel ja ega seda
Mtz'lt loota pole. See, mis on firmware lehel üleval, on ainult öäüõ supakate tugi.

Nii kui jõuan, panen kohe foorumisse eestikeelse menüüga faili üles. Samas saan ma nüüd testida Sony CD-RW-d. Olen sellele kirjutanud firmwaret umbes 40 korda, kuid cd töötab ikkagi korralikult.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Alan B'Stard Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,20:08 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 28 jan. 2005,20:01)
Nii kui jõuan, panen kohe foorumisse eestikeelse menüüga faili üles. Samas saan ma nüüd testida Sony CD-RW-d. Olen sellele kirjutanud firmwaret umbes 40 korda, kuid cd töötab ikkagi korralikult.

Kas see Pioneer natuke kallis seade pole et selle peal katsetada ? Või on sul kolb ja programmator head sõbrad ja käepärast juhuks kui flashimine pekki läheb ?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,20:15 TSITEERI

Tsiteerin: (Alan B'Stard @ 28 jan. 2005,20:08)

Kes seda siis ikka teeb? Loodame, et ei juhtu midagi. Me kõik riskime millegagi kogu aeg... Aga, kui asi korda saab, siis on ju hea.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 28 jan. 2005,22:07 TSITEERI

Tsiteerin: (Alan B'Stard @ 28 jan. 2005,20:08)
Kas see Pioneer natuke kallis seade pole et selle peal katsetada ? Või on sul kolb ja programmator head sõbrad ja käepärast juhuks kui flashimine pekki läheb ?

IRW, meil pioneeriomanikel on reeglina kõigil veel humveed ka istumise all (testime nendega eesti teeolusid), pappi kui muda ja muidu kah ilus elu, mul ntx ajavad 5 inteli 3.46 GHz proset mullivannis RAID-i (jällegi testimise mõttes)... :P

P.S. sorry offtopicu pärast  :D

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,13:19 TSITEERI

Täna siis ka esimene  tagasilöök.
Sai proovitud t..u.hot.ee tiritud filmi Blade III . Kord jookseb kinni pilt ja siis jälle  heli.Päästab ainult korraks kerimine. Kaua oodates läks ka pilt vahel ise lahti. Tooriku viga ei olnud, proovisin mitut korduvkirjutusega plaati.  Arvutis oli asi korras.
Back to top
PROFIIL PM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,13:31 TSITEERI

Tupsu, lase see film läbi GSpot-i ja riputa screenshot siia üles, ehk saab siis asjast veidi sotti.

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,17:24 TSITEERI

Uusi firmwaresud voib julgesti katsetada, sest kui masin pange läheb on  siin mtz õpetus, kuidas pc-st korralik firmware jälle masinasse saab. Muide, kas selle pilliga supakaid teise plaadi pealt ka sisse lugeda saab nagu näiteks hitekeriga?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,18:58 TSITEERI

Tsiteerin: (switch @ 29 jan. 2005,17:24)
Muide, kas selle pilliga supakaid teise plaadi pealt ka sisse lugeda saab nagu näiteks hitekeriga?

Ei saa.

Panen nüüd üles eestikeelse menüüga firmware. Kohe mainin ära, et:
1) ei näita veel ˛ tähte (saab kohe varsti valmis)
2) mõned üksikud laused on tõlkimata
3) Esinevad mõned vaed, mida ei suuda eemaldada. Tavakasutaja vaevalt neid vigu märkab.
4) mõned tõlked ei ole veel kõige paremad. Probleem selles, et kui ma tõlgin ära kuskil On ja Off sõna, siis see kajastub mitmes erinevas kohas. Seega mõnda kohta võib sobida eestikeelne vaste mõnda kohta jällegi mitte kõige paremini. Aga varsti saab probleemid lahendatud.
5) Kui kuskil näete menüüs mõnda inglise keelset sõna, siis see on sellepärast tõlkimata, et ei leia sobivat eestikeelset vastet. Siinakohal aidake mind.

Siinkohal ütlen, et see firmware on kasutusel kindlasti paljudes Pioneeri mudelites, kuna menüü tõlkimisega tui välja igasuguseid huvitavaid asju. Näiteks on selles firmwares olemas täiesti spetsiaalne HDCD menüü, kuid mis ei kajastu 575A-s. Siiis on juttu veel sellest, et toetab igasuguseid (minu jaoks) tundmatuid formaate.

Kes tahab, võib proovida. Firmware midagi igatahes ära ei riku. Tagasiside on väga teretulnud.
Downloadi siit

Muudetud Raul Oja on 29 jan. 2005,20:00

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,19:54 TSITEERI

Tsiteerin: (MozMan @ 29 jan. 2005,13:31)
Tupsu, lase see film läbi GSpot-i ja riputa screenshot siia üles, ehk saab siis asjast veidi sotti.

Panin siia ühe pildi
Aga  ma näen seda programmi esimest korda tegelikult...
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,20:28 TSITEERI

Tsiteerin: (Tupsu @ 29 jan. 2005,13:19)
Täna siis ka esimene  tagasilöök.
Sai proovitud t..u.hot.ee tiritud filmi Blade III . Kord jookseb kinni pilt ja siis jälle  heli.Päästab ainult korraks kerimine. Kaua oodates läks ka pilt vahel ise lahti.

Selle mängija maksimaalne resolutsioon Divx jaoks võib olla 720x576. Kui on suurem, läheb lolliks.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 29 jan. 2005,21:16 TSITEERI

Tupsu, selle pildi järgi peaks mängima küll... aga aga, proovi prem vähe värskemat GSpot 2.52 b01 Build 040915 versiooni, see annab videofailist märksa rohkem infot.

--------------
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 30 jan. 2005,20:28 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 29 jan. 2005,18:58)
Kes tahab, võib proovida. Firmware midagi igatahes ära ei riku. Tagasiside on väga teretulnud.
Downloadi siit

Kes veel ei tea, siis selgus mulle üks huvitav asi. (Oman vana vene telekat ja see näitab divx ja ntsc plaate mustvalgelt)

Kasutusjuhendis on lk 33 öeldud, et kui ma tahan muuta
PAL või NTSC re˛iimi, siis pean esipaneelil vajutama järgnevalt:
Kõigepealt Standby/ON, siis pean all hoidma klahve >> ja >>I. Kuid kuidas ma seda teen, kui >> klahvi ei eksisteerigi P 575A esipaneelil? Uudishimu oli nii suur, et katsetasin kõik variandid läbi ja jõudisn selgusele, et eestikeelses kasutusjuhendis oli viga. All peab hoidma >>I klahvi ja vajutama StandBy/ON.

Tulemus oli järgmine. Vana vene TV hakkas näitama PAL re˛iimis NTSC plaate ja divx'eid värviliselt. Super!!!

Muudetud Raul Oja on 30 jan. 2005,20:29

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 30 jan. 2005,21:05 TSITEERI

Ma ei tea, kas see on hea näitaja, aga Pioneer 575 suudab probleemideta näidata 8 mpix (3,7 mb) jpg pilte. Ma olen lugenud, et enamus mängijad tunnistavad ainult 1 mb pilte. On see tõsi?

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
andersson2 Offline
Liige

Postitatud: 31 jan. 2005,12:00 TSITEERI

Tsiteerin: (Tupsu @ 29 jan. 2005,13:19)
Sai proovitud t..u.hot.ee tiritud filmi Blade III . Kord jookseb kinni pilt ja siis jälle  heli.Päästab ainult korraks kerimine. Kaua oodates läks ka pilt vahel ise lahti. Tooriku viga ei olnud, proovisin mitut korduvkirjutusega plaati.  Arvutis oli asi korras.

Äkki on viga keyframe-des?
Proovi see keyframe-d üle kirjutada Nandub või Virtualdub nimelise tarkvaraga.
Kui ei tea kuidas seda teha, siis võin selgitada...
Back to top
PROFIIL PM 
nostromo Offline
Liige

Postitatud: 31 jan. 2005,18:47 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 30 jan. 2005,21:05)
Ma ei tea, kas see on hea näitaja, aga Pioneer 575 suudab probleemideta näidata 8 mpix (3,7 mb) jpg pilte. Ma olen lugenud, et enamus mängijad tunnistavad ainult 1 mb pilte. On see tõsi?

Raul, võta palun kiiremas korras minuga ühendust:

TEL:    5227316 Risto
e-mail: lv426@hot.ee
MSN:   nexus6@hot.ee

Oleks üks küsimus sulle:)
Back to top
PROFIIL PM 
Cyberlord Offline
Liige

Postitatud: 05 veeb. 2005,16:40 TSITEERI

Tervitus!

Sai sõbrale kah selline masin soetatud ja peab tõdema, et täitsa kobe tükk :cool:
Hetkel pole veel midagi häirivat aparaadi juures kohanud...hitekeriga võrreldes on vahe mägede suurune:)

To Raul:
Kaugel eesti keelne menüü on kui küsida tohib?
Back to top
PROFIIL PM 
253 replies since 12 jan. 2005,18:50 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (13) < 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... >
vasta uus teema

Quick Reply: Pioneer DV-575A
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code