DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (13) < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Pioneer DV-575A< Eelmine | Järgmine >
jaanus01 Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 06 veeb. 2005,11:25 TSITEERI

Kas see firmware 470-le ka sobib? Kui lasta täiendatud firmware peale kas see 470ga siis ka SACD mängib?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 06 veeb. 2005,20:33 TSITEERI

Tsiteerin: (Cyberlord @ 05 veeb. 2005,16:40)
To Raul:
Kaugel eesti keelne menüü on kui küsida tohib?

On juba ammu valmis, kuid ei ole viitsinud asja üles panna, kuna minu mängija on ühe inimese käes ja paar pisi viga on parandamata (mida tavakasutaja ei näe ega tea).

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 07 veeb. 2005,17:19 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 06 veeb. 2005,20:33)

Kohe kohe varsti laseb Pioneer välja firmware 2.10 470 ja 575A jaoks. Ma just kirjutasin Pioneer Europe technicuga ja ta ütles, et parandati palju bugse. Igatahes, kui see versioon välja tuleb, siis palus ta veel, et kirja panna palju ideid, mis võiksid teistmoodi olla ja seega ka neile teada anda.

Uut firmware ootama jäädes,
Raul

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 07 veeb. 2005,17:37 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 07 veeb. 2005,17:19)
Tsiteerin: (Raul Oja @ 06 veeb. 2005,20:33)

... Igatahes, kui see versioon välja tuleb, siis palus ta veel, et kirja panna palju ideid, mis võiksid teistmoodi olla ja seega ka neile teada anda.....

DIVIX filmi kerimine võiks teistmoodi olla. Praegu saab aeglaselt kerida ainult pärast pausi vajutamist. Ka siis saab kerida ainult edasi ja ühe kiirusega. Vanal Hitekeril on see süsteem kuidagi oluliselt paremini lahendatud.
Samas ega see Pioneeri kogu DIVIX filmi edasi ja tagasi kerimine ka hea lahendus pole. Ei näita isegi seda, mitu korda kiiremini asi kerib.
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 07 veeb. 2005,21:05 TSITEERI

Tsiteerin: (Tupsu @ 07 veeb. 2005,17:37)

Nagu ma inimese jutust aru sain, on põhilised vead parandatud just mp3 ja divx mängimise ja browsimisega.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 08 veeb. 2005,20:44 TSITEERI

[quote=Raul Oja,07 veeb. 2005,21:05][/quote]
Kirjutasin täna plaadile ühe filmi ja supakad. Vaadates seda cd'd oma pioneeril, selgus, et supakadi ei läinud filmiga absoluutselt kokku. Supakate tekst oli ligi 3 sekundit dialoogist ees. See ei olnud mängija viga, vaid filmi ja supakate koostaja tegemises. Nüüd selline küsimus. Kas divx vaatajad oleksid huvitatud sellisest võimalusest, et saaks dvd mängija menüüst seadistada, et supakad hakkaksid näiteks 1 sekund varem või 5 sekundit hiljem. Ühesõnaga, oleks selline võimalus seadistada supakad dialoogiga kokku. Supakate delay system??? Oleks sellel asjal mingit iva?

Raul

Muudetud Raul Oja on 08 veeb. 2005,20:45

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Tupsu Offline
Ekspert

Postitatud: 08 veeb. 2005,23:35 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 08 veeb. 2005,20:44)
Tsiteerin: (Raul Oja @ 07 veeb. 2005,21:05)

.... Kas divx vaatajad oleksid huvitatud sellisest võimalusest, et saaks dvd mängija menüüst seadistada, et supakad hakkaksid näiteks 1 sekund varem või 5 sekundit hiljem. Ühesõnaga, oleks selline võimalus seadistada supakad dialoogiga kokku. Supakate delay system??? Oleks sellel asjal mingit iva?

Raul

Erilist iva sellel ju nagu pole. Kui subtiitrid on ikkagi teistsuguse pikkusega filmi jaoks, siis tuleks seda seadistust teha ju mitu korda filmi vaatamise jooksul. Tihti 2 plaadilisele asjale veel leiad subtiitrid esimesele plaadile, aga film lõigatud teise koha pealt ja teisele plaadile ei sobi.
Siin oleks muidugi sellisest süsteemist abi, aga tavaliselt on vahe küll oluliselt pikem, kui 5 sek.

Palju parem oleks ikkagi see, kui saaks subtiitrid eraldi meedialt sisse lugeda ja siis film järgi. Ilmselt Pioneeri mängija puhul see jääbki unistuseks .
Back to top
PROFIIL PM 
bob Offline
Liige

Postitatud: 09 veeb. 2005,02:59 TSITEERI

täna sain subjekti kätte, made in china detsember 2004
mängis suurepäraselt kõike, mis kodus kätte juhtus +, -, dvd+rw, multi-divx
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 09 veeb. 2005,08:55 TSITEERI

Tsiteerin: (Tupsu @ 08 veeb. 2005,23:35)

Igatahes ma katsun Pioneeri mehega rääkida. Võib-olla nemad näevad selles mingit lahendust. Mind väga eile häiris, et supakad olid koge aeg mõned sekundid ees. Eriti hakkas siis häirima, kui dialoog kiiremaks ja tekstitihedamaks muutus. Siis paneks menüüst, et supakad tuleks ekraanile 3 sekundit hiljem ja olekski kõik.

NB! Minu käest on paljud inimesed küsinud kirja teel, et kui nad panevad 470-le 575A firmware, et kas siis 470 hakkab SACD ja DVD-Audiot mängima. Minu vastus sellele on selline. DVD-Audiot võite saada kuulata, aga SACDga on lugu nii, et see ei käi optilise kaudu. Kuna 470 ei ole 5.1 väljundit, siis põhimõtteliselt SACD kuulata ei saa. ON küll loomulikult olemas 2.0 SACD, aga 5.1 SACD ikkagi kuulata ei ole võimalik.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 09 veeb. 2005,11:42 TSITEERI

ahem, hullul kombel huvitaks mind viimase firmware täielik spec ja feature list. siit/sealt nokitud andmed on pehmelt öeldes puudulikud. asjad, mis eriliselt huvitavad:

mp3: vbr mängib või ei? manuali järgi ei
mp3: pikad failinimed vs tag-id.  esimesed on, teised veel mitte?
ogg: miskist versioonist ülespoole olla olemas, heameelega täpsustaks

lisaks:
pildikvaliteet: komponent/progressive olla probleemidega (pilt oluliselt tumedam kui s-video või komposiidi kaudu)
media sobivus: dvd+r/rw toetus? suht juhuse asi? dl toorikud?

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
hannesve Offline
Liige

Postitatud: 09 veeb. 2005,12:47 TSITEERI

Muide, üks probleem 575-ga. SACD korral on track change 3..5 sekundit liiga varane. Ehk siis vajutades järgmist lugu, kõlavad eelmise loo viimased taktid. Seda samas mitte kõikidel plaatidel. Samas, kui antud plaat panna CD layerilt mängima, on kõik ok.
Any comments?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 09 veeb. 2005,18:43 TSITEERI

[quote=ronin,09 veeb. 2005,11:42][/quote]
mp3: vbr mängib või ei? manuali järgi ei - Verbatim 650 MB CD-RW Finalize CD - MP3 VBR - tulemus oli positiivne (laulu nimi oli: 01 - People Need Love.mp3 ehk 21 tähte/tühikut pikk).
mp3: pikad failinimed vs tag-id.  esimesed on, teised veel mitte? Ei ole proovinud. Kui vaja, siis teen ka seda.
ogg: miskist versioonist ülespoole olla olemas, heameelega täpsustaks. Ogg mängib, kuid ei ole katsetanud erinavaid versioone. Kus ma saaksin ogg erinevaid codeceid tõmmata, et proovida.

lisaks:
pildikvaliteet: komponent/progressive olla probleemidega (pilt oluliselt tumedam kui s-video või komposiidi kaudu)
Iga kord, kui upgraded oma fw, siis läheb mängija algseadistustele ekk pilt läheb Auto re˛iimile. Ma olen proovinud mitut DVD-R (copy originaalist) AUTO re˛iimis ja pilt on jube. Kui panna PAL re˛iimile, on tulemus super. Kasutusjuhendis on kirjas kuidas PAL, AUTO JA NTSC re˛iimi vahetada (loe inglise keelset, mitte eesti oma).

media sobivus: dvd+r/rw toetus? suht juhuse asi? dl toorikud? +R igatahes mängib - Verbatim

TO: hannesve
Minul igatahes pole SACD probleeme olnud. Mis seadistusi kasutate menüüs, kui SACD mängib. Võib-olla on lihtsalt plaadi viga.

Muudetud Raul Oja on 09 veeb. 2005,18:53

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Marko Laurits Offline
Liige

Postitatud: 12 veeb. 2005,21:15 TSITEERI

Tere omanikud,

Uurisin selle mängija reviewsid ja manuale. Tundub muidu ok, aga üks tõrvatilk rikub meepoti - zoom on ainult 2x või 4x - vahepealseid variante pole üldse. Kui tahad 2.35:1 filmi 4:3 teleriga vaadates natuke suurendada - ütleme ~16:9 suuruseni - siis selline variant puudub. 2-kordne suurendus on ikka kole palju.

Kas ongi nii või on ehk mõni tarkvarauuendus probleemi lahendanud?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 13 veeb. 2005,15:25 TSITEERI

Kel huvi selle mängija vastu, siis mainin infoks veel nii palju, et kui kirjutada DVD-RW või DVD+RW (proovisin mõlemale) mitmeid erinevaid formaate. Tulemus järgmine. Kui sisestan dvd, siis küsib, et kumba tahan mängida, kas DIVX või mp3/mwa/jpeg. Siinkohal peab mainima, et mängija peab ogg formaati divx'ks. Kui valin ühe nendest, siis teist kuulata ja vaadat ei saa. Kui valisin mp3/wma/jpeg, siis sai samal ajal kuulata mp3-sid või wma ja vaadata taustaks jpg pilte. See on hea variant... Aga kui tahan mp3 üle minna ogg'dele või divx'dele, siis pean dvd-le open/close tegema. See on asja miinus. Loodame, et see viga järgmise fw-ga parandatakse.

DVD-l (iso 9660 + Joilet) olid järgmised kataloogid, kus olid sees ka vastava formaadi failid:

Peajuurikas:
JPG - toetas
MP3 VBR - toetab
OGG 458 Kbs - toetab
WAV - formaadi tugi puudub (isegi ei näidanud kataloogis olevaid faile)
WMA Lossless - formaadi tugi puudub (näitas faile, kuid ei mänginud)
WMA v8 - toetab
WMA v9 - toetab
WMA v9 VBR - toetab
2x divx filmi ja supakad - toetab

Seega tulemus väga hea.

Muudetud Raul Oja on 13 veeb. 2005,17:03

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
wimms Offline
Liige

Postitatud: 13 veeb. 2005,18:26 TSITEERI

Tere mehed,

Mul on selline jobu probleem. Evin DV-470, tegin audio plaadi ogg 450kbps (-q10 500kbps). Enne FW uuendust ei mänginud. Lasin 2.09 mtz v5 peale (575 oma siis), saabus õndsus. Mäletan et mängis minu ogg'i plaati igast asendist.
Nüüd eile panin plaadi peale, ja avastasin, et see ei saada ogg'i heli läbi digitali välja. Receiver lihtsalt arvab et coax sisend on tumm. Mul sama kast ka 5.1 analoogiga ühendatud (siis 2 kanalit ainult), ja dv-470 analoogi väljundis on heli jumalast olemas. Scart'is samuti. Täesti jabur.
Esimese hooga ehmatasin, et coax on peetis, aga kõike muud mängib sealt kaudu nagu noor jumal. Konkreetne mulje on, et niipea kui ogg käima läheb, lajatab 470 oma digitali väljundi kinni, või tekib tal mingi peetus.

Niisiis, kas keegi oskab midagi arvata? Kas keegi on millegi sarnase otsa sattunud - et siis analoogi väljundis on heli, digitaalis aga pole, kusjuures material on tavaline 44.1KHz 16-bit heli. Mingi karvane DRM?

Loomulikult olen absoluutselt kõik settingud mida kruvida annab üle käinud. Kõige tobedam on, et ma mäletan et asi enne mängis ka läbi digitali, aga ma pole enam kindel.
Igal juhul riistvaraline probleem see ei saaks nagu olla - mp3, dvd, divx, ac3 kõike mängib. Ainult ogg'i puhul jukerdab.

Lisaks, märkasin veel sedagi, et aegajalt jääb ka analoogi väljund vait ogg puhul, nagu oleks playeri dekooderi soft pange pand vmt. St. player arvab nagu mängiks lugu, eest display peal sekundid jooksevad, aga vaikus. Puldist "display" vajutades näitab ka nagu seisaks ajacounter paigal. Paned loo seisma, ja lased uuesti käima, mängib nagu poleks midagi olnud.

Ühesõnaga, lõhnab nagu mingi bugi järele.

Muidu on täiesti pööraselt lahe purk.
Back to top
PROFIIL PM 
Marko Laurits Offline
Liige

Postitatud: 13 veeb. 2005,22:00 TSITEERI

Tere veelkord,

Lisaks paar kirja tagasi esitatud zoomi küsimusele veel üks:
Kas DV-470 ja DV-575A väljastavad pilti ja häält sama kvaliteediga, st vahe on featuredes, mitte DA muundurites?

Teistmoodi küsides: kui DVD-audio tugi pole eesmärgiks, siis kas on mingi põhjus, miks eelistada 575 470 asemel?

Tänud ette!
Back to top
PROFIIL PM 
vortex Offline
Ekspert

Postitatud: 14 veeb. 2005,00:12 TSITEERI

Mäletan et esimesest Philipsi MP3 toega DVD-mängijast sai MP3 heli kätte ka ainult analoogväljundist, ehk on selle oggiga sama lugu, et asi vajab lihtsalt natuke arendamist.
Mis puudutab SACD/DVD-Audio mängimist siis vähemalt veel mõni aeg tagasi oli neid formaate võimalik ainult rauas dekodeerida.
pole DV470 ja 575 kaanealuse eluga küll eriti kursis ja ei tea mis neil peale kuulsa Mediateki chipseti veel on kuid eelmisel põlvkonnal ehk DV464 vs. DV565 puhul oli nii et DV565 omas lisaks kõigele muule veel:
1. Pioneer proprietary DVD-Audio decoder chip
2. Sony DSD (Direct Stream Digital) decoder chip for SACD
3. AC3/DTS 5.1 decoder
Nii et nende mudelite puhul oli üsna võimatu DV464 puhtalt firmware upgradega SACD/DVD-Audiot mängima panna

Muudetud vortex on 14 veeb. 2005,00:15
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
wimms Offline
Liige

Postitatud: 14 veeb. 2005,09:30 TSITEERI

Ma pole oma dv-470 veel lahti teinud, aga olen 99% kindel, et see on tapselt sama mis 575, milles on lihtsalt osad DA muundid sisse panemata. Aga ma võtan ta mingi õhtu lahti, 575 sisu on hästi teada, pole raske võrrelda. http://lkv.nm.ru/Pioneer575/
Pole seal mingit spets rauda SACD või DVDA jaoks.

Need pio kastid teevad SACD ja DVD-A mahamangimist softis dekodeerimisega. DA muundi mis neis sees on, toetab ainult PCM signaali, kuni 192kHz. SACD konverditakse PCM signaaliks enne DA muundeid, kui ma ei eksi siis 88.2kHz PCM'ks.
See teeb neist mängijatest väga unikaalsed tükid, sest see PCM signaal on võimalik välja võtta enne DA muundeid, ehk on võimalik SACD ja DVDA signaali digitaalselt kätte saada. Seda on ka tehtud.

Minuteada on ainus füüsiline erinevus 575 ja 470 vahel selles, et 470 on ainult 2 analoogväljundit, ja seega ei saa sellega kuulata 5.1 heli SACD ja DVDA hires layeri pealt. FW'ga 575'ks tehtud 470 hakkab neid ilmselt mängima küll, sest ega tema ei tea et tal DA muundeid pole, aga signaal tuleb välja ainult esikanalitest.

Ise pidasin 575 eest 1k rohkem maksmist mõtetuks, sest ei usu et paari aasta jooksul vajaks SACD või DVDA hires 5.1 kuulamist, mulle piisab spdif kaudu 48kHz peale muundatud voi DTS signaal receiverisse. Paari aasta pärast tuleb niikuinii kasti vahetuse peale mõelda, et HDTV divx kamaga kaasa minna.

ps. Ja mis puutub zoomi, siis nii ongi. Softi asi muidugi. Kui piisavalt hala, eks pioneer teeb ka midagi. Nad paistavad seda toodet poputavat rohkem kui oleks tavaline.
Back to top
PROFIIL PM 
Marko Laurits Offline
Liige

Postitatud: 14 veeb. 2005,09:54 TSITEERI

Ülaltoodud kirjade põhjal palve Raulile:

Sa rääkisid, et Pioneeri arendusinsener küsis Sult soove ja ideid tootearenduseks. Nagu ülalolevast halast järeldada võib, oleks mul suur palve, et Pioneeri dvd-mängijad toetaks ka vahpealseid zoome.

Näiteks konkureeriv Yamaha DVD-S550 zoomib 1/4 x, 1/3 x, 1/2x, 2x, 3x, 4x. Minu jaoks oleks täiesti piisav 4/3 x (Yamaha keeles 1/3 x) suurendus. Siis näeks 2.35:1 filme umbes 16:9 suurusega ning 16:9 filme 4:3 suuruses.

Tänud ette!
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 14 veeb. 2005,10:00 TSITEERI

Tsiteerin: (Marko Laurits @ 14 veeb. 2005,09:54)
Ülaltoodud kirjade põhjal palve Raulile:

Muideks need enamus zoomi variandid on isegi tarkvaras olemas, kuid ole hea mees ja oska need tööle sättida. Olen seda ARM ja 8032 code juba uurinud 3 nädalat. Suhteliselt keeruline lugu on.
Paistab, et see tarkvara on mõeldud uutele Pio mängijatele, aga eks igale erinevale mängijale tehakse erinevad võimalused sama tarkvaraga...

Ja pealegi, sellel tarkvaral on meeletud ressursid....

Muudetud Raul Oja on 14 veeb. 2005,10:02

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
253 replies since 12 jan. 2005,18:50 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (13) < 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... >
vasta uus teema

Quick Reply: Pioneer DV-575A
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code