DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (8) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Yakumo DVD Master DX4< Eelmine | Järgmine >
Jam X Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 08 okt. 2004,09:15 TSITEERI

Mul oli kunagi sarnane olukord filmi läbi arvuti vaadates. Tuli lihtsalt audio koodekid paika panna (visitisti ka üks uus lisada) ning kanalite arv paika sättida. Probleem nagu juba eelnevas seletatud - see kanal, kus jutt käib, ei tule lihtsalt läbi. Päris naljakas oli algul kuid väga raske vaadata, kui häält ikka ei kuule :cool:  Ei saa küll aru, kuidas selle mängijaga asi võimalik on. Äkiste jooksutab vale softi, mis on mõeldud 5.1 väljundiga seadme jaoks ning nüüd kuuled neist kuuest vaid kahte, mis ühendet on... Pakuks välja, et siiski võimalusel digiväljundi kaudu resiiverisse lasta see heli (juhul kui sellise featuuriga aparaat ikka kodus on).
Back to top
PROFIIL PM 
Kolju Murru
Registreerimata

Postitatud: 14 okt. 2004,16:57 TSITEERI

Muretsesin ka endale selle pilli ja kahjuks sama mure, et subtiitrid kaovad poole filmi peal ära. Mina olen nii lahendand, et tõstan GOTO nupuga mingi aja edasi, tulevad tiitrid tagasi, ning siis jälle sinna kus film pooleli jäi. Siis jälle näitab, aga on juhtund, et kaovad varsti jälle ära. Kas keegi siis selle kohta, mingit lahendust pakkuda ka oskab, või ongi nii et paevad kaduma ja tekkima?
Back to top
henno
Registreerimata

Postitatud: 18 okt. 2004,01:21 TSITEERI

[quote=poku,03 okt. 2004,01:27]
Liteon on oma funktsioonide poolest seni enda poolt proovitud aparaatidest parim mida näinud olen... Lisaks veel zoom mis laseb pilti sujuvalt pikemaks ja laiemaks venitada oma suva järgi.
Back to top
henno
Registreerimata

Postitatud: 18 okt. 2004,01:34 TSITEERI

poku, kas liteonil sai ka sujuvalt ka vähemaks zoomida? Nii et overscan tühistus? Vaatan oma DX4-ga 1/2 vähendusega, kui projektor taga on. Pilt on terviklikkum aga vähendus on tsipa liiga järsk resolutsiooni potentsiaali silmas pidades. Muidu olen oma mängijaga väga rahul. Kasutan ametlikku upgrade'i, sellega ei ole tekst veel kordagi ära kadunud. Samuti ei tohi faili nimi ületada 40 tähemärki!DirectSubi programmiga saab enne kõrvetamist teksti keskele ja allapoole nihutada. Mugav!
Back to top
poku Offline
Liige

Postitatud: 18 okt. 2004,11:54 TSITEERI

Tsiteerin:
poku, kas liteonil sai ka sujuvalt ka vähemaks zoomida? Nii et overscan tühistus?

Jah, saab küll.
Back to top
PROFIIL PM 
loverman99 Offline
Liige

Postitatud: 27 okt. 2004,21:41 TSITEERI

mul ka väike mure kes oskab mind aidata?ostsin omale dx 4 aga kuidagi ei saa mina neid subtiitreid käima olen tõmmanud kodukalt programmi alla ja kirjutanud plaadile mitut moodi,aga mängija ütleb et plaat on tühi,aga panen arvutisse seal näitab et plaadil on vajalik info olemas,kes oskab aidata mind selles ja kui oskab siis leleta palun millise failina tuleb plaadile kirjutada ja kuidas siis edasi toimida....appi.appi. teid ette tänades
Back to top
PROFIIL PM 
zorro Offline
Liige

Postitatud: 28 okt. 2004,09:16 TSITEERI

uuemad mudelid pidid juba olema firmware uuendusega. Nendele pillidele ei saagi teha firmare update kuna mängija ütleb "no disk". Proovi panna ühele plaadile avi film ja täpselt sama nimega srt laiendiga subtiiter, siis peaks mängima küll. Filmi käivitumisel käivitub ka subtiiter. Seda srt laiendiga subtiitrifaili menüüs näha ei ole aga kui filmi vaatamisel vajutad subtiitrinuppu siis ilmub ka subtiiter filmile.
Back to top
PROFIIL PM 
Kolju Murru
Registreerimata

Postitatud: 28 okt. 2004,15:16 TSITEERI

Saab küll uuemaid pille ka upgradeda, lihtsalt tuleb neid failinimesid natuke muuta, nagu seal leheküljes kirjas on. Mul igatahes toimib
Back to top
KulbiJuss Offline
Liige

Postitatud: 30 okt. 2004,22:47 TSITEERI

Yakumo DVD Master DX4 - Nüüd on ta vist pees!!! Subtiitrid puudusid ja üritasin ka upgradeda, aga ilmselt ebaõnnestus ja pilt ainult triibuline, ei toimi enam pult ega ükski nupp peale käsitsi väljalülituse. Prükkarisse ka ei tahax visata veel, pole veel kasutanudki.
Ei tea kas õnnestub veel hing sisse puhuda? Mida arvate kallid kaasmaalased...!!! Oskab keegi aidata..!:D
Back to top
PROFIIL PM 
poku Offline
Liige

Postitatud: 06 nov. 2004,22:53 TSITEERI

Tsiteerin: (Guest @ 14 okt. 2004,16:57)
Muretsesin ka endale selle pilli ja kahjuks sama mure, et subtiitrid kaovad poole filmi peal ära. Mina olen nii lahendand, et tõstan GOTO nupuga mingi aja edasi, tulevad tiitrid tagasi, ning siis jälle sinna kus film pooleli jäi. Siis jälle näitab, aga on juhtund, et kaovad varsti jälle ära. Kas keegi siis selle kohta, mingit lahendust pakkuda ka oskab, või ongi nii et paevad kaduma ja tekkima?

Räägi KoljuMurru, mis fw-t saa kasutad, et sul GOTO-ga õnnestub subtiitrid tagasi saada, ise olen proovinud väga paljude fw-ga, aga ikka on ühte moodi kui mingil hetkel subid kaovad siis ei saa neid enam mingi kerimisega ega edasi-tagasi hüppamisega tagasi. Kui kaovad siis jäävad kadunuks kuni faili lõpuni.
Back to top
PROFIIL PM 
Maximilian Offline
Liige

Postitatud: 07 nov. 2004,21:15 TSITEERI

hmm mul ikka sama mure, vahe peal ikka pilt sahiseb  aga viimastel päevadel on pilt koguaeg  selline,  keegi võiks öelda mis viga võib olla ???

--------------
Uurin asja
Back to top
PROFIIL PM 
Kolju Murru
Registreerimata

Postitatud: 08 nov. 2004,14:30 TSITEERI

Subtiitrid saab tagasi, kui kasutada SLOW nuppu. Kuigi vahel võib juhtuda, et plaat jookseb üldse kinni, siis võtad välja paned käima sama koha pealt ja SLOW nupuga tulevad tagasi.
Back to top
MozMan
Registreerimata

Postitatud: 10 nov. 2004,09:04 TSITEERI

Tsiteerin:
henno Postitatud: 06 okt. 2004,11:34
Paari filmi, ei osanud mängija lahti kodeerida. Ühel neist oli DTS audio, teine oli divx5 mingi variant. Esimesel juhul polnud häält, teisel pilti. Proovisin ca 20 plaati läbi. Ülejäänud mängisid suurepäraselt.

Mul oli sama jama, hääl oli, subtiitrid kah, pilti netu ja nii juba kahe novembris tõmmatud filmiga, täna testin kolmandat eks siis näis. Stepni igatahes vastas mu küsimusele DivX 4CC codeci kohta järgmist:
Tsiteerin:
-----Original Message-----
From: Stepni Volk [mailto:volk_stepni@yahoo.co.uk]
Sent: Monday, November 08, 2004 9:54 PM

Hi,

unfortunately codecs are out of reach of today's MTK tools... so I guess you'll have to re-encode the movie... or wait until Yakumo releases a new Firmware with Xvid support.

BTW henno, mida kasutad vaatamaks mis codecid ja mis versioon codecit konkreetse filmi pakkimiseks on kasutatud? GSpot?
Back to top
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 11 nov. 2004,14:58 TSITEERI

Kolmanda filmiga sama kamm, hääl on, supakad tulevad ka alla aga pilti pole, samas vanad (varem tõmmatud) asjad mängivad ilusti... on kellelgi veel sama kamm?

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
poku Offline
Liige

Postitatud: 13 nov. 2004,21:31 TSITEERI

Tsiteerin: (Guest @ 08 nov. 2004,14:30)
Subtiitrid saab tagasi, kui kasutada SLOW nuppu. Kuigi vahel võib juhtuda, et plaat jookseb üldse kinni, siis võtad välja paned käima sama koha pealt ja SLOW nupuga tulevad tagasi.

Tänud! see tõesti toimib. aparaadi väärtus minu silmes igatahes tõusis kõvasti.
Back to top
PROFIIL PM 
daz
Registreerimata

Postitatud: 16 nov. 2004,00:30 TSITEERI

H&B DX3220
Back to top
daz
Registreerimata

Postitatud: 16 nov. 2004,00:31 TSITEERI

Vabandust elmise posti pärast, läks kõps valesti... Selline küsimus oleks siis , et kui finants olukord on sääl 1000 krooni kandis, et kas siis põhimõtteliselt võiks osta DX4?
Back to top
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 17 nov. 2004,09:36 TSITEERI

K-Arvutisalong müüb seda pilli 1050.- eest minuteada, tark on muidugi ette helistada ja uurida millises salongis neil seda on ja millises mitte, tänu odavusele tundub minev kaup olema :)

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
daz
Registreerimata

Postitatud: 17 nov. 2004,23:48 TSITEERI

aga kas keegi oskab öelda, et kas K-arvutisalongis mängija update-imine on võimalik, et kas kellegil on olnd kogemusi?
Back to top
poku Offline
Liige

Postitatud: 19 nov. 2004,15:26 TSITEERI

Minul on sealt K-st ostetud ja updeititud. Kogemused  ja tähelepanekud ei erine siin foorumis eelnevalt kirjutatutest.
Back to top
PROFIIL PM 
159 replies since 06 sept 2004,21:06 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (8) < 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... >
vasta uus teema

Quick Reply: Yakumo DVD Master DX4
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code