DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (8) < ... 3 4 5 6 7 [8] >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Yakumo DVD Master DX4< Eelmine | Järgmine >
MozMan Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 29 mai 2005,12:07 TSITEERI

Tsiteerin: (kopamees_ @ 29 mai 2005,09:45)
Tere, olen üritan mitu korda teha DX4-le upgrade, kuid iga kord näitab: UNKNOWN DISK.
Täpsusta kah ikka väheke millist firmware sa talle peale üritad lasta? Selle jutu järgi tundub et viimast ametlikku mis masinas niikuinii juba peal on.

Lühidalt, tõmba siit *.ISO, kõrveta see plaadile (kui ISO faile kõrvetada ei oska vaata 7 lk. minu postitust) ja proovi upgrade ära teha.

Tore oleks hiljem ka tagasisidet saada ja mitte ainult negatiivset stiilis "Mul ikka ei toimi, mis teha?" vaid ka positiivset, juhul kui tänu kellegi õpetusele oma probleemile lahenduse leidsid, anna sellest ka teistele teada, see garanteerib et hilisemad abivajajad saavad adekvaatset infot.

Muudetud MozMan on 29 mai 2005,12:08

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
kopamees_ Offline
Liige

Postitatud: 29 mai 2005,12:58 TSITEERI

Olen proovinud nii *.bin kui ka *.iso faile. Ikka teatab, et "unknown disc".
Versioonidest proovisin PYPS faili kui ka seda (http://www.ixpert.pl/files/sterowniki/195.zip).

Kirjutasin failid CD-RW peale. Kuna kahtlustasin, et viga võib selles olla, siis kirjutasin ka CD-R peale. Vahet polnud.

Seega on probleem endiselt üleval.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
lootus Offline
Liige

Postitatud: 30 mai 2005,19:16 TSITEERI

Küsimus kopamehele, mida need upgreidid, mis seal ixpert.pl üleval on, teevad? Kas tasub mul ka proovida. PYPS-i failidega on mu Yakumo juba tuttav.
Back to top
PROFIIL PM 
kopamees_ Offline
Liige

Postitatud: 31 mai 2005,00:40 TSITEERI

Loe SIIT
Back to top
PROFIIL PM WEB 
lootus Offline
Liige

Postitatud: 31 mai 2005,10:12 TSITEERI

Tsiteerin: (kopamees_ @ 31 mai 2005,00:40)
Loe SIIT

Nagu ma sealt aru sain oleksid uuendused järgmised:
- bigger subtitles and new fonts and icons (laza).
- you can cange the subtitles size from menu
- the big subtitle si white with gray outline (I cannot make it black) on transparent background. The small subtitle si white, no outline, on semitransparent background.
- subtitles displayed from the bottom.
- up to 20 characters in file-browser
- you can see also the subtitles files in file-browser. The subtitles files has new icon for subtitles. Only .srt and .sub allowed. You cannot play subtitles from file-browser.
Paistab, et on sama, mis oli PYPS-i poolt väljalastud firmwarel.
[I][B]
Back to top
PROFIIL PM 
jeca Offline
Liige

Postitatud: 01 juuni 2005,14:37 TSITEERI

kuida teha et sub laiendit ka yakumo mängiks
Back to top
PROFIIL PM 
lootus Offline
Liige

Postitatud: 07 juuni 2005,20:55 TSITEERI

Tsiteerin: (poku @ 11 dets. 2004,00:26)
Paistab, et subtiitrite ära kadumise vastu aitab kõige paremini järgmine trikk: subtiitrifail tuleb panna   plaadile topelt ehk  siis näiteks filminimi.01.srt ja filminimi.02.srt ja kui ära kaob siis vajutad "subtitle" nuppu ning subid on kohe jälle olemas. See variant toimib kindlamini ja väiksema närvikuluga kui "slow" nuppu kasutades.

Nagu ma sellest postitusest aru saan, peaks saama kaks subtiitrifaili peale panna. Kuid kas pleier ei peaks tunnistama ainult ühte neid? Sest filmi(avi)  ja supaka (SRT) fail peavad täpselt ühesugused olema.
Back to top
PROFIIL PM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 07 juuni 2005,23:40 TSITEERI

Tsiteerin: (lootus @ 07 juuni 2005,20:55)
Tsiteerin: (poku @ 11 dets. 2004,00:26)
Paistab, et subtiitrite ära kadumise vastu aitab kõige paremini järgmine trikk: subtiitrifail tuleb panna   plaadile topelt ehk  siis näiteks filminimi.01.srt ja filminimi.02.srt ja kui ära kaob siis vajutad "subtitle" nuppu ning subid on kohe jälle olemas. See variant toimib kindlamini ja väiksema närvikuluga kui "slow" nuppu kasutades.

Nagu ma sellest postitusest aru saan, peaks saama kaks subtiitrifaili peale panna. Kuid kas pleier ei peaks tunnistama ainult ühte neid? Sest filmi(avi)  ja supaka (SRT) fail peavad täpselt ühesugused olema.

Oeh... esiteks, subakad võivad ju olla näiteks:
1. filminimi.AAA.srt
2. filminimi.BBB.srt
3. filminimi.CCC.srt
kuid lõppeks on ka see mõttetu tegevus, subid kaovad ikka ära, põhjustest ja kuidas asja kindlalt lahendada loe siit: DVD FAQ » Miks film arvutis mängib aga DivX playeris mitte?, pööra tähelepanu kolmandale punktile.

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
poku Offline
Liige

Postitatud: 09 juuni 2005,22:13 TSITEERI

Tsiteerin:
kuid lõppeks on ka see mõttetu tegevus, subid kaovad ikka ära, põhjustest ja kuidas asja kindlalt lahendada loe siit: DVD FAQ » Miks film arvutis mängib aga DivX playeris mitte?, pööra tähelepanu kolmandale punktile.
Naljakas lugu küll selle Yakumoga. Iga nõks, mille subtiitrite ärakadumise vastu välja nuputad või teada saad aitab umbes kuuks ajaks või natuke rohkemaks. Hiljem enam see sama nõks subtiitrite kadumise vastu ei aita. Kui tahavad siis kaovad. Avimuxi kasutamine minu aparaadi puhul ei aita juba kah mõnda aega selle vea vastu. Kuidas teistel subidega lood on?
Back to top
PROFIIL PM 
kasutaja Offline
Liige

Postitatud: 17 juuni 2005,01:13 TSITEERI

Tsiteerin: (poku @ 09 juuni 2005,22:13)
Naljakas lugu küll selle Yakumoga. Iga nõks, mille subtiitrite ärakadumise vastu välja nuputad või teada saad aitab umbes kuuks ajaks või natuke rohkemaks. Hiljem enam see sama nõks subtiitrite kadumise vastu ei aita. Kui tahavad siis kaovad. Avimuxi kasutamine minu aparaadi puhul ei aita juba kah mõnda aega selle vea vastu. Kuidas teistel subidega lood on?

Mis moodi kaovad ära.Kas filmi vaatamise ajal või siis kui edasi kerid ja uuesti mängima paned.
ma pole küll enda omaga sellist asja tähelepannud.

PS.kui keegi soovib siis minu Yakumo on endiselt müügis.

Muudetud kasutaja on 17 juuni 2005,01:14
Back to top
PROFIIL PM 
poku Offline
Liige

Postitatud: 17 juuni 2005,18:20 TSITEERI

Igat moodi kaovad ära. Nii kerides kui ka ilma kerimata. Mingi variant on siis masin välja lülitada ja film pooleli olevast kohast käivitada ja siis mõnda aega subidega edasi vaadata, aga iga kord see ei aita kah. Ja lisaks on see Yakumo oma lülitamiste ja laadimistega nii uimane, et tihti lepid juba ilma tõlketa vaatamisega. Valdavalt jama siiski  xvid+ac3 koosluse korral. Paraku on sellised lõviosa normaalsetest filmidest.
Back to top
PROFIIL PM 
kasutaja Offline
Liige

Postitatud: 26 juuni 2005,14:12 TSITEERI

Tsiteerin: (poku @ 17 juuni 2005,18:20)
Igat moodi kaovad ära. Nii kerides kui ka ilma kerimata. Mingi variant on siis masin välja lülitada ja film pooleli olevast kohast käivitada ja siis mõnda aega subidega edasi vaadata, aga iga kord see ei aita kah. Ja lisaks on see Yakumo oma lülitamiste ja laadimistega nii uimane, et tihti lepid juba ilma tõlketa vaatamisega. Valdavalt jama siiski  xvid+ac3 koosluse korral. Paraku on sellised lõviosa normaalsetest filmidest.

vaatasin oma yakumoga paar päeva tagasi mingi filmi mis on 2 juppi kui esimene lõppes ja teine algas läksid supakad ilusti tööle.ka kerides ei kadunud kuhugi ära nagu sinul.
kahjuks ei oska sind aidata.proovi mõni uuem firmware peale lasta.

teema alguse poole mõned kiruvad seda pilli,tundub et mul on korralik pill juhutunud.
Back to top
PROFIIL PM 
aivo_ Offline
Liige

Postitatud: 02 okt. 2005,16:23 TSITEERI

tere. Olen nüüdseks jätnud hüvasti oma yakumo mängiaga. See lagunes lihtsalt ära. Ütles iga plaadi peale NO DISK. Viisin poodi tagasi. Järgmine päev vastati et seda mudelit enam ei tehta ja parandada pole ka võimalik. Ühte kokku töötas see masin siis nati alla aasta. Niisiis anti mulle nüüd uus masin daewoo dv-700s
http://www.daewoo-electronics.co.uk/gb/products/av_dvd_dvdplayer.htm. Muidu päris kompu masin aga, divx subtiitrid veic väiksed ja kollast värvi originaal DVD plaadiga sama lugu. Olen otsinud sellele masinale uut firmwaret aga tulutult isegi originaali pole kuskilt saada et ümber teha.
Kas oskab keegi midagi selle kohta öelda. Tahaks subtiitri asukohta suurust ja värvi muuta.
Back to top
PROFIIL PM 
kasutaja Offline
Liige

Postitatud: 03 okt. 2005,20:05 TSITEERI

minu yakumo on endiselt saadaval,kui kellelgi huvi on.
Back to top
PROFIIL PM 
alec61 Offline
Liige

Postitatud: 05 okt. 2005,20:18 TSITEERI

Vaadake, kuidas see Kasutaja liige on viisakas. Vaga vaga suur klass:

Tsiteerin: (alec61 @ 05 okt. 2005,17:45)
See on liiga kallis kasutatu dvd-mangija eest. Poes on hind 850-890 eek. Ma oleks huvitatud, vaid 600 krooni eest.

800 eek,kui hästi kaupled võid sotti alla saada.
[/QUOTE]

Ei ole olemas kalleid asju,on vaid vähe raha.
Mine osta siis poest,jobu
Back to top
PROFIIL PM 
kasutaja Offline
Liige

Postitatud: 08 okt. 2005,13:19 TSITEERI

Tsiteerin: (alec61 @ 05 okt. 2005,20:18)
Vaadake, kuidas see Kasutaja liige on viisakas. Vaga vaga suur klass:

Tsiteerin: (alec61 @ 05 okt. 2005,17:45)
See on liiga kallis kasutatu dvd-mangija eest. Poes on hind 850-890 eek. Ma oleks huvitatud, vaid 600 krooni eest.

800 eek,kui hästi kaupled võid sotti alla saada.
[/QUOTE]

Ei ole olemas kalleid asju,on vaid vähe raha.
Mine osta siis poest,jobu

juba see tõestab et sa jobu oled kui privaat kirjad teistele lugemiseks pakkud.
Back to top
PROFIIL PM 
alec61 Offline
Liige

Postitatud: 08 okt. 2005,16:56 TSITEERI

Noh, ma otsustasin, et minu privaat kiri muutub avalikuks. Järgmine kord, ole viisakas kui teised on sinuga viisakas.
Back to top
PROFIIL PM 
kopamees_ Offline
Liige

Postitatud: 11 jan. 2006,00:59 TSITEERI

On ka minu Yakumo leidnud tee K-salongi ukseni. Ühel hommikul enam ei suutnud lugeda ühtegi plaati. Paari päeva pärast peaks põhjuse teada saama, milles viga.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
kiku Offline
Liige

Postitatud: 12 jan. 2006,20:20 TSITEERI

Uus vähemalt minu Yakumol töötav packed bitstreami sub ja txt subtiitreid ja mitte masinat kokkujooksutav firmware on leitav siit.
Enne firmware pealepanekut  teha menüüs masinale algsätete taastamine. Peale upgrademist menüüst  MPEG4 subtiitrite sätted kõik uuesti valida, ükskõik mis valikud või sätted enne olid.

Muudetud kiku on 21 veeb. 2006,15:22
Back to top
PROFIIL PM 
magic Offline
Liige

Postitatud: 29 märts 2006,19:13 TSITEERI

omal nüüd  ka see mure, et uuendamisega läks väheke kehvasti :P
Siin sellise murega mitmeid olnud, kuidas olete asja korda saanud?
Otsiks siis kedagi, kes saab kaabliga uue tarkvara peale panna...
Back to top
PROFIIL PM 
159 replies since 06 sept 2004,21:06 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (8) < ... 3 4 5 6 7 [8] >
vasta uus teema

Quick Reply: Yakumo DVD Master DX4
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code