DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: DVD Maailm - uuel aastal uue hooga, Kuidas muuta DVD keskkonda paremaks?< Eelmine | Järgmine >
Külaline
Registreerimata

Postitatud: 20 jan. 2003,13:11 TSITEERI

Pikemat aega ei ole uuendatud DVD Maailma keskkonda.
Sellega seosest on palve ja üleskutse kõigile. Kõik ettepanekud ja mõtted, kuidas saaks kodulehte paremaks muuta, palun postitada siis foorumisse.
Alustades HTML koodi optimeerimisest, lõpetades uute rubriikidega.

Nt.
*Iganädalane küsitlus erinevatel DVD-ga seotud teemadel.
*Ingliskeelsete DVD uudiste kajastamine.
*Kas uudiste fondi suurus on OK, st. kas võiks olla suurem?
*Eraldi rubriik Eesti päris oma DVD-dele?
*Kas on mõtet eestikeelste subtiitrite nimekirjal sellisel kujul?
*Soovib keegi mõnda valdkonda enda peale võtta ja iseseisvalt edasi arendada?
*Kas DVD.ee avalehe selline uudiste paigutus on OK?
*Kas kogu vajalik info on kiirelt ja loogiliselt leitav?
*Vajadus "DVD Aabitsa" järele, kus algaja saaks kogu vajamineva info?
*Lihtne DVD plaatide oksjon?
* jne.

Ps. Tasuta lõunasööke ei ole. Ehk kuidas saaks DVD.ee lehe kulusid vähendada ja tulusid suurendada ???

Suur tänu!
Rait
Back to top
Taavo Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 21 jan. 2003,01:31 TSITEERI

Quote (Rait @ 20 jaan. 2003,13:11)
*Kas on mõtet eestikeelste subtiitrite nimekirjal sellisel kujul?

Eks ta selline alguse asi oli, kui plaate vähe oli. Ise olen küll huviga vaadanud, et mis üldse eestikeelsena väljas on. Ainuke asi mis vajaks korrigeerimist on, et filmid tuleks panna tähestiku järjekorda ja topeltsissekanded tuleks eemaldada. See, et sama film on samade parameetritega erinevates regioonides väljas, ei anna minu arvates põhjust teda mitmekordselt sisse kanda, vaid regioonid saab komaga eraldada ühe filmi taha.

Kas seda nimekirja kuidagi automatiseerida ei saa. Näiteks reg.4 eestikeelsed plaadid saab lihtsalt teada MichaelDVD-st, kasutades linki:
http://www.michaeldvd.com.au/Search....leID=76
Back to top
PROFIIL PM 
hannov Offline
Ekspert

Postitatud: 21 jan. 2003,09:27 TSITEERI

Eestikeelsete subtiitritega plaatide nimekirjal on ehk hetkel mõte küll, veidi aja pärast väljub see asi aga kindlasti kontrolli alt.

Eraldi ruubriik eesti päris oma DVD-dele - jess, jess, jess. Vot see oleks asi :p  Leiaks sellise fanaatiku, kellel on vaba juurdepääs poodides leiduvatele plaatideel (eesti oma plaadid ja ka need, milledel maakeelsed ümbrised) ja kes operatiivselt neid nö tutvustab - aga kust sa sellist meest leiad? Tasu eest ehk veel keegi, aga puhtast fanatismist? Soomlastel on selline koht nagu
Kotimaiset DVD elokuvat
Seal muidugi vaid nende enda filmide DVD-d, aga eks neil juba ole selliseid piisaval hulgal. Sait ise muidugi mingi teab mis tase ole - rohkem keskendunud filmide sisule kui DVDde sisule. Aga noh midagi sellist võiks meil kah ju tekkida. (too soomlane, kes seda saiti peab, on minu meelest küll lihtsalt fanaatik, mitte kellegi palgaline).
Back to top
PROFIIL PM 
hannov Offline
Ekspert

Postitatud: 21 jan. 2003,10:55 TSITEERI

Ah jah - veel see plaadiarvustuste pool kah. Kunagi sa, Rait, tegid ju üleskutse arvustuste saatmiseks, mille peale osa tegelasi kisama hakkas, nagu sunnitaks neid vägisi arvustusi kirjutama.

Mu meelest võiks seda asja edendada kasvõi nii, et panna arvustuste alla üles mingi vorm tühjade lahtritega (selliseid vist kuskilt ikka saab?) et keegi, kes tunneb soovi ja vajadus, saaks neid täites arvustuse luua ja dvdmaailma üles saata. Äkki leiduks siis veidi rohkem üritajaid  ???
Back to top
PROFIIL PM 
Archie Offline
Liige

Postitatud: 21 jan. 2003,11:41 TSITEERI

1535. aastal oleks saanud hästi lühikese listi eestikeelsetest raamatutest :-), kuid härrad Wanradt ja Koell kindlasti rõõmustanuks selle ilmumise üle.
Kindlasti on mõtet nii eestikeelsete supakatega kui ka "päris" kohalike DVD-de listide pidamisel, sest tegemist on esialgu veel suhteliselt haruldaste nähtustega. Hiljem võib siis listipidamise Rahvusraamatukogule üle anda :-) See on täiesti õige koht taoliste asjade jaoks.

Eelnev lähtub nö ühiskondlikust mõtteviisist, sest endale läheb märksa enam korda ingliskeelsete tiitrite olemasolu või puudumine.

Leheküljest üldiselt - olen pigem konservatiivne ja ei näe mingit vajadust iga natukese aja tagant kujundust ümber teha ning uusi ideid ehitada.  Peamine ressurss on nagunii foorum, kõik muu võib minu seisukohalt olla või mitte olla.
Back to top
PROFIIL PM 
Ristikas Offline
Ekspert

Postitatud: 26 veeb. 2003,19:33 TSITEERI

Mul käis selline mõte peast läbi et DVD Maailmal võiks olla oma ftp server. Ilmselt hakkavad DVD plaadid varsti samamoodi levima nagu divx-ki. Nagu näitex Starmani ftp-s või mõnes teises. Eks DVD -de kirjutajadki juba odavamas hinnas ja eks neti ühendusedki muutu paremax ja kiiremax. (et neid filme ikka jõuaks ära tirida)
Back to top
PROFIIL PM MSN 
elvis Offline
Ekspert

Postitatud: 27 veeb. 2003,08:45 TSITEERI

Quote (Ristikas @ 26 veeb. 2003,19:33)
Mul käis selline mõte peast läbi et DVD Maailmal võiks olla oma ftp server. Ilmselt hakkavad DVD plaadid varsti samamoodi levima nagu divx-ki. Nagu näitex Starmani ftp-s või mõnes teises. Eks DVD -de kirjutajadki juba odavamas hinnas ja eks neti ühendusedki muutu paremax ja kiiremax. (et neid filme ikka jõuaks ära tirida)

olen vastu. tegemist ju piraaditsemisega ja dvd maailmal vaevalt sellist kuulsust vaja oleks.
Back to top
PROFIIL PM 
Ristikas Offline
Ekspert

Postitatud: 02 märts 2003,18:31 TSITEERI

To Elvis. Kas Starman ja Hot.ee tegelevad piraatlusega? See selleks et omavahel legaalset infot vahetada. Aga kui keegi saadab sinna mõne filmi siis pole ju DVD Maailmal sellega pistmist. Tema teda sinna ei pannud ja pole palunudki et paneks. Kui keegi paneb siis paneb ja kui seal midagi head juhtub olema siis vaeval sa sellest ringiga mööda lähed  :D .
Back to top
PROFIIL PM MSN 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 03 märts 2003,00:12 TSITEERI

Ristikas, mine vaata isonews-i ja mis neist sai. mina dvdmaailmale sellist saatust ei soovi

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
elvis Offline
Ekspert

Postitatud: 03 märts 2003,09:18 TSITEERI

Quote (Ristikas @ 02 märts 2003,18:31)
Kui keegi paneb siis paneb ja kui seal midagi head juhtub olema siis vaeval sa sellest ringiga mööda lähed  :D .

Ma ei pea paljuks head asja osta.
Back to top
PROFIIL PM 
Ristikas Offline
Ekspert

Postitatud: 03 märts 2003,11:11 TSITEERI

Ok annan alla!!! :(  Paha mõte.  Aga ma ei saa aru miks see saatus ei taba siis datanetti ja teisi ftp servereid?
Back to top
PROFIIL PM MSN 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 03 märts 2003,13:07 TSITEERI

Quote (Ristikas @ 03 märts 2003,11:11)
Ok annan alla!!! :(  Paha mõte.  Aga ma ei saa aru miks see saatus ei taba siis datanetti ja teisi ftp servereid?

ütleme nii, et teenusepakkuja adminil on piramist kergem varjata (ka oma tööandja eest) kui hostingu kliendil teenusepakkuja eest

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
11 replies since 20 jan. 2003,13:11 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: DVD Maailm - uuel aastal uue hooga
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code