DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (2) < 1 [2] >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: DVD Pacific andmebaas lekkinud?< Eelmine | Järgmine >
Inq Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 04 okt. 2004,13:46 TSITEERI

Mul nii hästi ei läinud, need 13 sendised broneeringud:
LITTLE BANDITO GOURME \TARPON SPRIN\ US
EARLINE REEVES \PALMDALE\ US
on siiamaani peal, pangale sai meil saadetud, vastus oli, et blablabla ei mäletagi enam. Tühja sest mõtlesin. Nüüd siis 28 septembril piiri tagant naastes avastasin sellise toreda asja:

23/09/04 00:00 16.99USD kaart xxxx xxxx xxxx xxxx PHPANDPERL.COM/HASBROUCK HGH/USA #348322

ja nagu naksti oligi 16.99 USD läind. Panka pöördudes sulgesin kaardi ja lubati teha firmasse tagasinõude avaldus. Krt teab millega see lõpeb, eks paistab, anyway kaart sai suletud. Oste olen teinud....oh jumal seda enam teab kui paljudest poodidest alates Amazonidest ja lõpetades DVDPacific`ga.
Sellele vaatamata, tegin täna U-kaardi ja ikkagi võtsin DVD Pacificust 1,5 kilo eest kama  :p

--------------
"Opinions are like assholes - everybody has one"
-Clint Eastwood-
Back to top
PROFIIL PM 
TP
Registreerimata

Postitatud: 05 okt. 2004,09:13 TSITEERI

Endalgi oli kaardi number lennus ja mingi suvaline netipood kõrvaldas arvelt 39.99USD, mispeale sai tagasinõude avaldus panka antud. Õnneks pank lahendas asja kiirelt ja korralikult.
Nagu Ivargi kasutan aga Pacificut rahuga edasi. Nüüd küll ainult U-kaardiga, endal rahulikum olla.
Teenindus kiire ja korralik, pakendamine ka tollisõbralik. Kirjadele vastavad koheselt ja jooksevad nahast välja et rahule jääksid. Hetkel ei paku küll ükski teine pood konkurentsi.
Back to top
Ash
Registreerimata

Postitatud: 06 okt. 2004,09:15 TSITEERI

Täna avastasin enda kontolt $16.99 PHPANDPERL.COM broneeringu. See on nüüd siis juba teine kord kui kaart fraudi tõttu kinni läheb.
Back to top
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 06 okt. 2004,09:34 TSITEERI

On see uus kaart? See tähendab, kas eelmine jama oli too suvine Pacificu värk ja kaart on pärit kusagilt augustist-septembrist? Kui, siis on see suhteliselt kehv uudis...

Mul oli kunagi ammu-ammu ühe UK netipoega tobe juhus - selle maa netikultuur lonkas ikka pikka aega kõiki jalgu. Nimelt oli neil mingisugune viivitus, mistpeale saadeti klientidele liht-e-mail sarnase sisuga - "kulla klient see ja see, kelle krediitkaardi number on too ja too, kurvastusega teatame teile, et..."
Ühesõnaga, täielik ajukääbuslus.  Õnneks ei järgnenud sellele mingeid kaardikataklüsme, see on ka lähim, kuhu ma varasemas elus kaardipettustele jõudnud olen. Ja ma väga loodan, et selle aasta saldoks jäävadki kolm minevikku vajunud 13-sendi-broneeringut.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ants
Registreerimata

Postitatud: 06 okt. 2004,15:18 TSITEERI

To TP ja Inq:
kui suure varuga te oma U-kaardi tegite? Proovisin ka augustis just lekke pärast U-kaardiga, aga ei õnnestunud (U-kaardi limiit ca 50-60 kr ostusummast suurem). Tegin siis ostu päris kaardiga, õnneks (ptüi-ptüi-ptüi) mingeid komplikatsioone senimaani pole olnud.
Back to top
Inq Offline
Ekspert

Postitatud: 06 okt. 2004,15:23 TSITEERI

Kaupa oli ca 100 USD väärtuses, U kaardi tegin 1500 EEK. Töötas.

--------------
"Opinions are like assholes - everybody has one"
-Clint Eastwood-
Back to top
PROFIIL PM 
TP
Registreerimata

Postitatud: 07 okt. 2004,09:11 TSITEERI

Limiit on olnud nii 1000 kui ka 1500 EEK. Kui lennus kaart sai kinni pandud ja U-kaardi andmed sisestatud, siis varasemast ootas üks tellimus täitmist, tükk aega ootasin. Saatsin kirja, milles probleem. Tuli välja, et nende vanadele tellimustele automaatselt uusi makseandmeid ei panda ja üritati mitu korda suletud kaardi andmetega makset teostada. Peale kirja kirjutamist pandi pakk koheselt teele.
Back to top
Ash
Registreerimata

Postitatud: 11 okt. 2004,04:46 TSITEERI

Tsiteerin: (Ivar @ 06 okt. 2004,09:34)
On see uus kaart? See tähendab, kas eelmine jama oli too suvine Pacificu värk ja kaart on pärit kusagilt augustist-septembrist? Kui, siis on see suhteliselt kehv uudis...

Ei, eelmine intsident toimus aastaid tagasi ja seal oli lekitajaks üks Hollandis asuv cd-pood. Aga Hansapanga-rakis vaatab nüüd 10. kuupäeval, et kui sinu VISA-kaardiga seotud kontol pole piisavalt vahendeid, siis minnakse pohuilt ja võetakse puuduv summa sinu teiselt kontolt, kui sul neid rohkem on. See oli küll sitt üllatus. Varem läks VISA konto lihtsalt miinusesse. PHPANDPERL.COM-ile pätsatud raha lubati mulle tagasi kanda 45 päeva jooksul. Seekord oli see summa tühine paarsada eeku, aga oleks võinud vabalt olla paarkümmend tuhhi ja siis oleks selle summa eraldamine rahakontolt juba tunda andnud. Enivei, uutest kohtadest ostmisel hakkan nüüd kasutama ainult U-kaarti.
Back to top
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 13 nov. 2004,12:19 TSITEERI

sedaet, kontrollige oma pangandust.. kuna mu kaart lõpeb novembris, siis ei pidanud vajalikuks teabmis abinõusid tarvitusele võtta. niisama täna vaatasin internetipanka ning kassanäe, uus kiri kallilt sõbralt CardInfo-lt. kirjutab mulle, et tahaks mu käest 3657 eek saada.. et miski gameday arve olla sellise summaga. kirjutasin pangale viisaka kirja, lubati kontrollida ja nullida. õnneks on uus kaart valmis (täitsa süütu teine alles). vaat niisugused lood

edit: btw, ma pole abs mitte midagi vahepeal ostnud

Muudetud ronin on 13 nov. 2004,12:20

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
friik
Registreerimata

Postitatud: 13 nov. 2004,14:41 TSITEERI

nojah, ajate siin paari krooni soodukat taga ja lõpuks lähevad need plaadid tunduvalt kallimaks maksma. Kvaliteetpoodidega, nagu näiteks Amazon, seda muret ei oleks.
Back to top
Lynx Offline
Ekspert

Postitatud: 13 nov. 2004,21:20 TSITEERI

Tsiteerin: (Guest @ 13 nov. 2004,14:41)
nojah, ajate siin paari krooni soodukat taga ja lõpuks lähevad need plaadid tunduvalt kallimaks maksma. Kvaliteetpoodidega, nagu näiteks Amazon, seda muret ei oleks.

võib juhtuda ka Amazoniga. Arvatavasti vaid rohkem pingutust või õnne vaja. Tegelikult u. kaks aastat tagasi juhtuski, kuid õnneks ei sisaldanud lekkinud info hulgas krediitkaartide numbereid vaid nimesid ja aadresse.
Ainus võimalus suhteliselt kindel olla on et andmed kaduma ei lähe on siis, kui kauplus kaartide andmeid enda juures ei säilita nagu seda teevad nt. dv-depot ning ka ezydvd. Siis on kaardi numbrid niiöelda kättesaadavad vaid lühikese perioodi jooksul.

Muudetud Lynx on 13 nov. 2004,21:22
Back to top
PROFIIL PM 
friik
Registreerimata

Postitatud: 14 nov. 2004,12:35 TSITEERI

Tsiteerin: (Lynx @ 13 nov. 2004,21:20)
Ainus võimalus suhteliselt kindel olla on et andmed kaduma ei lähe on siis, kui kauplus kaartide andmeid enda juures ei säilita nagu seda teevad nt. dv-depot ning ka ezydvd. Siis on kaardi numbrid niiöelda kättesaadavad vaid lühikese perioodi jooksul.

usun, et mingisugused statistilised andmebaasid on kõigil olemas, et kes, millal ja mis kaardiga, mida ostis :)

Huvitav, et amazoni asi mul tookord kõrvust mööda lipsas ??? Kõige kindlam on siiski ühispanga virtuaalne u-kaart, kus paned limiidi niipalju, kui vaja läheb (koos väikese valuutakursi kõikumisest tingitud varuga). Kui ost sooritatud, siis vahet pole, mitu suli sealt tühja kaardi pealt üritavad näpata. Aegub nagunii varsti.
Back to top
küs
Registreerimata

Postitatud: 19 nov. 2004,09:29 TSITEERI

veidi OT, aga kui kiiresti teil viimasel ajal pakid Priority Air Mail-ga dvdpacificust tulevad? Paar-kolm kuud tagasi tellisin paki, mis tuli üle kuuaja :(  . Viimati tellisin 2nädalat tagasi - siiani ei midagi...pool aastat tagasi sai ikka paki nii 1,5 nädalaga kätte
Back to top
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 19 nov. 2004,11:00 TSITEERI

Mul pandi viimane kohale saabunud Pacificu pakk posti neljapäeval 4. novembril. Pakiteatel oli 12. novembri kuupäev (reede), seega oleksin ma ta ilmselt 13. kätte saanud, kui oleksin Tallinna peapostkontori postkasti uurinud. Tegelikult sain kätte 15-ndal. Postitatud just tolle International Priority Mailiga, mis maksis $12.91, pakis "3 titles in total", mis seekord tähendas kolmes karbis olnud üheksat DVD-d.

Kiiruse osas on mul Pacificuga siiamaani vedanud.

Vastuseks ka friigile - Pacificu puhul ei pruugi olla tegu "paari krooni sooduka taga ajamisega". Näiteks sellest samast pakist - Witch Hunter Robini boks maksis seal $86.66, täishind $149.98. Amazonis on sama asi hoopis kallim - $119.98. Ja muidugi oli tore seda, Shrek 2-te ja Mulani topeltplaati sisaldanud kast ilma jahmerdusteta p-kontorist kotti saada ja koju jalutada.

Muudetud Ivar on 19 nov. 2004,11:07

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
33 replies since 23 juul 2004,01:16 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (2) < 1 [2] >
vasta uus teema

Quick Reply: DVD Pacific andmebaas lekkinud?
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code