DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (2) < [1] 2 >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: DVD Pacific andmebaas lekkinud?< Eelmine | Järgmine >
Spider Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 23 juul 2004,01:16 TSITEERI

Sattusin peale infole, et DVD Pacificu klientide krediitkaartidega on sooritatud veidraid tehinguid. Kõigil selle poe klientidel tasuks ehk kaardi väljavõte kriitilise pilguga üle vaadata.

Loe ka siit:
http://www.dvdtalk.com/forum/showthread.php?s=&threadid=376062
Back to top
PROFIIL PM 
elx
Registreerimata

Postitatud: 23 juul 2004,10:41 TSITEERI

Nii ongi. Eile õhtul vaatasin oma kaardi väljavõtet ja nägin kahte tundmatut broneeringut. Õnneks olid need vaid nn. proovi-broneeringud (0,13 kr). Blokeerisin igaks juhuks koheselt U-netis oma kaardi.
DVD Pacificust hakkasin tellima alles sel suvel ja juba selline jama! Pood ise on küll hea ja tellin sealt edaspidigi, kuid nüüd vormistan selletarbeks virtuaalse U-kaardi.
Back to top
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,10:52 TSITEERI

Hm...

Seoses Euroliiduga proovisin suve algses ka sellesama poe esmakordselt järele... Muidu oli kogemus ok, odav ja kiire, aga nüüd...

Leidsin eelmisel nädalal oma kaarditehingutest veidra 13-sendise reserveeringu, tegijaks firma nimega E-Cleaning. 1 USA sent seega. Käisin pangas teemal vestlemas, tehti mingi kirjalik paber ja täna vaadates seda reserveeringut enam polnud. Nüüd siis selge, milles asi ja kust jama pärit...

Nõme. Mu kaart kehtib aasta lõpuni ja vahetamistahtmist pole, seda enam, et Pacific on tegelikult ostmiseks päris kobe koht. Hea meelega prooviks aasta lõpuni vastu pidada - selge on ju, et sellel aastal ilmuvad kõik huvipakkuvad DVD-d ära ja järgmisel aastal pole enam DVD-poodi asja...
:)
(väga ebarealistlik ja loll lootus)

Aga, on kellelgi kogemust kaarditehingu annuleerimisega? Teatavasti võetakse arvelt raha 10. kuupäeval, see jätab nädalajao ruumi kahtlasest tehingust teatamiseks. Saab seda tasumata jätta?
Jääb muidugi lootus, et pangad ja kaardifirmad teevad rahvusvahelist koostööd ja kahtlased sooritajad pannakse mingikujulisse blacklisti... Seda enam, et tundub, et Skandinaavia on päris laialt kannatada saanud.

Ostan netist kusagil 95.-96. aastast ja seni pole midagi sellist veel minuga juhtunud. Ega ju nüüdki veel ei juhtunud... Aga selge on, et kaardiandmed on lennus.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,10:54 TSITEERI

elx - mis firmadelt broneeringud olid? Anna kindlasti Ühispangale asjast suusõnal teada, ma plaanin sinna täna ka helistada. ehk peaks isegi kontorist läbi astuma...

ma ei tea, mis oleks parem, kas kaart blokeerida või broneeringud tühistada. muidugi, mõlemad oleks targad teod...

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
toom Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,11:06 TSITEERI

Nõus, et hindade poolest küll kobe pood. Aga ei soovita sealt nt. SACD-sid tellida. Kolm plaati tellisin, kõik olid laiali ja kahel karp ka puru :(
PS Et teemasse läheks: juunis tegin sealt oma esimese ostu. Mingeid imelikke tehinguid - ptüi-ptüi-ptüi - pole pärast seda oma Trump-kaardil täheldanud.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,11:15 TSITEERI

elx - mine panka ja tühista need broneeringud. Nagu aru saan, on osade muude maade inimeste pangad ise nii targad, et on noid kahtlaseid 1 sendi broneeringuid tühistanud, nende arvetele ei ole vist ka siis 40 dollari arveid laekunud. Oleks hea, kui ka Ühispangast jääks mulje, et sellised sendibroneeringud ei lähe läbi - minu oma on igatahes kaarditehingutest tänaseks kadunud.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
elx
Registreerimata

Postitatud: 23 juul 2004,11:15 TSITEERI

üks oli UNIVERSAL WORD PROCESS ja teine THUNDER BOOMER. Tegelikult ma andsingi pangale teada ja nad soovitasid kaardi välja vahetada. Seepeale mõtlesingi algatuseks kaardi blokeerida, muidu mine tea, mis summad sinna veel tekivad. Kaarditehingute annulleerimisega olevat aga jama palju. Kui kaardinumbrid juba lennus, siis ei või ju kunagi kindel olla millal ja mida sulle kaela väänatakse. Igatahes sealt poest (ja võib-olla mujaltki) hakkan edaspidi ostma ajutise U-kaardiga.
Back to top
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,11:44 TSITEERI

Anime on DVD foorumist 19. juulil:
(tasub kogu thread läbida)

Hello to all DVD Plaza forum members,
I am writing to you from DVD Pacific and in regards to this thread we are actively investigating the fraudulent charges that some of you have reported and at present seems to affect about 6 members with us from Australia and also Norway. The correlation between these two countries is unknown.
In an effort to track these I would request if all who have noticed these charges please e-mail us at webmaster@dvdpacific.com with the following important information:
1) DATE OF TRANSACTION
2) AMOUNT OF TRANSACTION
3) ACCOUNT NAME WHO MADE THE TRANSACTION (LIP INC. or OTHERWISE)
4) YOUR ACCOUNT NAME WITH DVD PACIFIC
5) YOUR IP ADDRESS
6) FIRST 4 AND LAST 4 DIGITS OF THE CREDIT CARD DEBIT WAS PLACED TO
The above will allow us to conduct searches and cross check the information logged by Lip Inc. when the charge was made. We have to date traced 2 charges with the IP back to ISP's from Australia. If this is indeed the result of hacking they have been very astute in masking the IP's if these IP's are in fact not correct and not originating from Australia. I would highly doubt this as from what we can presently gather the IP's and ISP's are genuine.
We have over past few days since this problem arose been scrutinizing our security and we can positively say that we are unable to detect any flaws/holes in our systems. With that in mind we have been struggling to understand how this happened and if you can provide the above information requested then we will continue to investigate on behalf of our members. We have an excellent staff of IT personnel who are currently giving this the utmost priority as we obviously wish to not only remove the breach of security at present tentatively linked to DVD Pacific but provide our members with the information to how there personal information was leaked.
The site that the charges have originated from are http://www.spy-remove.com/ and it is for a downloadable spyware program. Lip Inc. have confirmed that this is also their site and hence the charges shown as Lip Inc. on your credit cards. The other problem we presently see with this action is that if someone had successfully hacked ours or another database why would they be continuously making the same debits for same program? If someone did in fact have access to that level of information you would think they would go on a "shopping spree" and charges would be seen at several different locations and differing amounts. This is not the case here. We have many thousands of members and seems to only affect a very small and limited range which provides us with further surety that the information was not garnered through our web site.
For those of you that provide the information requested above we will gladly provide you with IP address that we secure from Lip Inc. for the charges made to your card as some of you may also be able to do your own searching as many these days are very savvy when it comes the internet so if you request this we will provide to you. It certainly won't hurt to have as many people looking into this as possible.
A final word is that we are always available to answer any queries on this issue or any other and I am sure that this would be your experience to date with DVD Pacific so don't hesitate at anytime to write to us via e-mail. Hopefully we will soon be able to get to the bottom of this very (at present) mysterious circumstance and restore your faith in DVD Pacific if it is at all lacking due to this.
Brad S.
DVD Pacific Inc.
IT Management
www.dvdpacific.com
www.cdpacific.com
www.adultdvdpacific.com

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
toivo14 Offline
Liige

Postitatud: 23 juul 2004,13:54 TSITEERI

Tähelepanu! Tähelepanu!

Kõigil kellel on probleeme DVD Pacificuga, mis puudutavad kummalisi kaardibroneeringuid, palun andke mulle endast teada. Olen ajakirjanik ja kirjutan sellest lugu hetkel.

Toivo Tänavsuu
6804563
toivo@epl.ee
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 23 juul 2004,14:50 TSITEERI

Tähendab, kui seda juba pressis kajastada, siis probleem on minu meelest veidi üldisem.

Välismaa kommentaare lugedes on päris mitmete inimeste pangad sellistele veidratele broneeringutele ise jälile saanud, vajalikud blokeeringud ära teinud ja kliendile teatanud. Just nonde 1 sendi broneeringute lainel said (oli vist) USA pangad igatahes osalt sabast kinni. Minu meelest on küsimus selles, et Eesti pangad ei taba nagu eriti aktiivselt üldse liini ja mina igatahes ei saanud telefonivestluse järgselt kindlust ja veendumust, et pank minu viite põhjal asja edasi uurib, võimalikke analoogseid juhtumeid leida püüab ja üleüldse midagi ette võtab. Tundub, nagu tegelikult oleks see siiski kasutaja mure, vaheta siis kaart välja või jälgi arvel toimuvat pingsalt kuni kehtivusaja lõpuni. Seda, et mingi riikidevaheline koostöö kaardipettuste vältimiseks ja infovahetuseks toimub... sellist muljet mulle küll absoluutselt ei jäänud.

Mul soovitatigi kaart välja vahetada, kas see aga tähendab uue kaardi võtmist koos kõigi teenustasudega või on see mingisugune muu hädaabiprotseduur, mina aru ei saanudki.

Olen lugenud antud Pacificuga seotud jamade ilmnemisest Austraalias, Norras, Rootsis, Taanis, Soomes, Hispaanias, USA-s, UK-s. Holland ja Austria käisid ka nagu läbi, a neis ma pole väga kindel.

Otsapidi jookseb teemasse ka näiteks PayPal süsteemi mittekehtivus Eestis ja muud samalaadsed asjad.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ash
Registreerimata

Postitatud: 23 juul 2004,18:37 TSITEERI

Tsiteerin: (Ivar @ 23 juul 2004,10:52)
Aga, on kellelgi kogemust kaarditehingu annuleerimisega? Teatavasti võetakse arvelt raha 10. kuupäeval, see jätab nädalajao ruumi kahtlasest tehingust teatamiseks. Saab seda tasumata jätta?

mingi 5-6 aastat tagasi avastasin 9. kuupäeval oma hansapanga krediitkaardilt kolm tundmatut tehingut. läksin panka, täitsin blanketi nende tehingute kohta ja pank tühistas need. Lasin vana kaardi annulleerida ja tegin uue. Võltstehingute summad olid vene rublades ja päris suured, kokku vist üle 6000 kr. Tol ajal polnud ma seda kaarti kasutanud mujal, kui amazonist ostmisel.

Kokkuvõttes - suht ülepaisutatud probleem. Tarvis on ainult jälgida oma kaardi väljavõtet, enne kui pank sealt eelmise kuu tehingute raha ära kannab. Tundmatutest tehingutest informeerida panka ja lasta need annulleerida.
Back to top
Ash
Registreerimata

Postitatud: 23 juul 2004,18:52 TSITEERI

Lisaks veel: kaval on omada kahte kontot - üks, mille peal on reaalne raha ja teine, mis seisab tühjalt ning on seotud krediitkaardiga. Enne väärtuspäeva (tavaliselt 10. kuupäev) vaatad oma eelmise kuu tehingud üle ja kannad vastava summa rahakontolt krediitkaardi omale - sellisel juhul on välistatud reaalsest rahast ilma jäämine, kuna krediitkaardikonto läheb lihtsalt miinusesse (pank maksab ise), kui seal vajalikku summat pole. Hiljem saab seda miinust pangaga klaarida, kui selle taga on võltstehingud ning oma raha saatuse pärast pole vaja muretseda.
Back to top
bSa Offline
Ekspert

Postitatud: 24 juul 2004,01:53 TSITEERI

njah, mulgi on 13senti bronnitud..
07.07.2004 VIVA LAS VEGAS THEME W\LAS VEGAS\ US
arvata on et siis kuu alguses võisid need andmed lekkida. jama värk ühesõnaga. poe mainele see head väga ei tee. mul selles suhtes on hea et kaardikontol suurt raha pole, mõned sendid aind.. nii et pole väga karta, et ära kasutama kiputakse

--------------
www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/pesa - minu kallikesed
Back to top
PROFIIL PM MSN 
Rait Offline
Ekspert

Grupp: Admin
Postitatud: 27 juul 2004,11:25 TSITEERI

Kirjutatakse ka tänases Eesti Päevalehes.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
elx
Registreerimata

Postitatud: 05 august 2004,11:25 TSITEERI

Tellisin jällegi DVDPacificust. Seekord siis vormistasin igaks juhuks juba U-kaardi. Ja ettevaatus tasus ära - täna avastasin kaardiväljavõttel uue tundmatu broneeringu: HENRY W WEBER\JACKSON\ US   ja 13 senti! Seekord on aga broneering õnneks vaid U-kaardil, kust pole enam midagi võtta. Jõudsin eelmise, blokeeritud krediitkaardi asemel juba uue võtta ja kui oleksin selle numbrid DVDPacificule edastanud, oleks ka see raisus olnud. Niisiis ettevaatust!

Muuseas, seekord oli post ikka väga kiire, pakk pandi teele 26.07 ja täna oli juba pakiteade (eelmine kord ootasin 3 nädalat+ 1 päev).
Plaanin sealt ikka edasi tellida, nüüd aga kindlasti ainult U-kaardi vahendusel
Back to top
tp
Registreerimata

Postitatud: 05 august 2004,14:56 TSITEERI

Õnnelikud inimesed kellel ainult 13 senti on bronnitud. Puhkuselt naastes ja kaardi väljavõtet vaadates ootas ees kahjuks -39,99 USD. Nüüdseks on kaart blokeeritud ja loodan panga efektiivsusele raha tagasi nõudmisel. Vestlustes Pacificu töötajatega aga raiuvad nemad ikka, et nende andmetele pole ligi saadud. Ja et nüüdseks olevat nende andmebaase sertifitseerinud ka mingi firma, seega nemad pesevad käed puhtaks. Tuleb välja et inimesed levitasid ise enda kaardi andmeid. Aga hind ja kohale toimetamise ajad on siiski hetkel parimad.
Back to top
bSa Offline
Ekspert

Postitatud: 18 august 2004,14:11 TSITEERI

Tsiteerin:
Dear Rain,

Our web site has recently been subjected to various hacking attempts. We upgraded our security measures in lieu of this to ensure the
personal information we hold for you is fully protected. Part of these security enhancements have provided us information that led us to
believe that some data had been compromised by way of a worm on the server. No anti virus or spyware was able to detect this but we now
have information that contact had been made with an IP address outside our network. We attempted to capture this information without it
leaving the server so as to determine exactly what was being transmitted. Unfortunately this worm had some type of self detection available
and as soon as it realized we had discovered it, it self destructed leaving no trace evidence.

Yesterday the IP addresses we suspected behind this launched a malicious code attack on our SQL server and this allowed us to track their
IP addresses to their source and we have identified ISP’s in Russia and the Ukraine. We have contacted the FBI, Secret Service and filed
a full report at www.us-cert.gov. Further a report has been filed with FSB.ru.
We have blocked any possibility of this type of attack being successful but as a
precaution we have auto updated all member account access passwords and now sending you your new temporary password as indicated
below.

vat selline kirjatükk tuli nüüd, paistab et ikka tunnistavad et miskit on lekkind

Muudetud bSa on 18 august 2004,14:12

--------------
www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/pesa - minu kallikesed
Back to top
PROFIIL PM MSN 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 18 august 2004,14:27 TSITEERI

Tsiteerin: (bSa @ 18 august 2004,14:11)
Tsiteerin:
Dear Rain,
below.

vat selline kirjatükk tuli nüüd, paistab et ikka tunnistavad et miskit on lekkind

sain sama. ilmselt kõik said, kel kasutaja registreeritud

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 04 okt. 2004,11:34 TSITEERI

tundub, et kusagil on jälle miski pasamaru lahti. ebay soovis täna hommikul, et kinnitaksin mingeid andmeid. oletatavasti miski scam, aga otsustasin pangaga ikkagi rääkida. pank oli nii lahke ja saatis mulle kaardibroneeringutest väljavõtte:

STAN: 658593
 Terminal location:     AMERICA WORKS!        \COLUMBIA\ US
   Card acceptor id:   422899400010367 Card acceptor business code: 5655-
Kaupmehe kood viitab sporditarvete kauplusele
----------------------------------------------------------------------------------
 Terminal location:     MAILING PROGRAM       \DEARBORN\ US
Card acceptor id:      422899400011733    Card acceptor business code: 5399-
kaupmehe kood vitab igapäevatarvete kauplusele näit. Majapidamistarbed, elektroonika, mööbel, kosmeetika jne.
--------------------------------------------------------------------------------------
 Terminal location:     I SPECIALTY SHOP      \BASKING RIDGE\ US
Card acceptor id:      422899400013788   Card acceptor business code: 5631-
Kaupmehe kood viitab naiste aksessuaaride näit. Kübarad, vööd, juveelid, pesu, käekotid jne.
------------------------------------------------------------------------------------------

Terminal location:     PUDDLE & POND         \NASHVILLE\ US
 Card acceptor id:      422899400019431 Card acceptor business code: 780-
Kaupmehe kood viitab maastikuarhitektuuri teenustele, aia kujundus, aiandusalased teenused-taimede istutamine jne.
------------------------------------------------------------------------------------------

kõigil:
Currency:     EEK
Tr.amount:             -0.13
esimene broneering tehtud 15.09.04., viimane 01.10.04.

olen kunagi ammu registreerunud dvdpacific-us, aga ostnud sealt ei ole midagi. ostnud olen ainult järgmistest kohtadest:
dv-depot (viimati eelmisel kuul)
bensonsworld (viimati vist möödunud aastal)
dvdzone2 (ühe korra, ei mäletagi, millal)

kahte kohta olen veel kulutanud $10, aga ekstra ammu (ca 8 ja 3 aastat tagasi)

niisiis, mis lahti? andmebaas vasakule tõstetud või paljukiidetud turvaline firefox 'laseb läbi'? enda juures pole veel sportliku aiandushuvilise transvestiidi kalduvusi märganud.. kontrollige, kas teil on kõik korras

lisaks niipalju, et see eelmint mats dvdpacific-uga läks minust täiega mööda

Muudetud ronin on 04 okt. 2004,11:47

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 04 okt. 2004,12:29 TSITEERI

Mina ostsin esmakordselt Pacificust suve alul. Ja kuigi see pood tekitas mu väga pika netist ostmise ajaloo jooksul (95-st alates) esimese kaardinumbrilekke, olen ma kõik oma viimaste kuude DVD-ostud just sealt teinud - põhjusteks hind, pakkimisviis jne, mõistetavad põhjused, ma arvan.

Nüüd sellest, mis tolle lekke tulemus on minu jaoks olnud. Suvel, kümmekond päeva enne kui lekkest teada sain, märkasin oma kaardil kummalist 13-sendi broneeringut. Lasin selle pangal kohe maha võtta, alles hiljem selgus, mis selle põhjuseks ilmselt oli...
Seepeale oli vaikus, ei midagi kahtlast. Muidugi, selge, et kaardi number oli lennus, kuid kuna kehtivusaega oli jäänud veel vaid mõni kuu ja soov veelgi Pacificust osta, ei tühistanud ma kaarti. Kuni eelmise nädalani - leidsin KAKS 13-sendi broneeringut, mispeale lasin need mõlemad tühistada ja võtsin asenduskaardi. Mul pole enam meeles, millal broneeringud tehtud olid, aga mälu järgi kusagil 15. sept paiku.

Nüüd on seis selline, et tegin tolle uue kaardiga (mis kehtib aasta lõpuni) esimese netitellimuse. Ja just Pacificust (Aladdin, Hellboy, Texhnolyze 4) -  nad sindrid on ikka kiired ja ökonoomsed. KUI peaks juhtuma, et lähiajal jälle mõni kummaline broneering tekib, siis on muidugi jama, see näitab, et nende sait on ikka veel ebaturvaline. Ma siiski loodan, et nad on oma asjad korda saanud. Hea pood siiski.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
33 replies since 23 juul 2004,01:16 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (2) < [1] 2 >
vasta uus teema

Quick Reply: DVD Pacific andmebaas lekkinud?
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code