DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: MirrorMask, http://us.imdb.com/title/tt0366780/< Eelmine | Järgmine >
ronin Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 24 veeb. 2006,13:27 TSITEERI

sattusin nimetatud filmi eile vaatama. pehmelt ütelda võtab sõnatuks. Jim Hensoni (no, tutvustamist ilmselt ei vaja) kompanii, Neil Gaimani (kes tuntumatest projektidest B5-ga pisut seotud) ja Dave McKeani (minu jaoks suht võõras nimi) stoori. sisuliselt on kokku miksitud alice imedemaal ja labürint ning minu meelest on tegijad olnud Gilliami ja mingite seni kogemata keelamata ainete mõju all. kel võimalust ja huvi 'lõpuni läbi närimata' asjade vastu, vaadake kindlasti.

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,15:00 TSITEERI

Neil Gaiman on põhiliselt kirjanik ja koomiksiautor. Paar tema asja on ka eesti keeles olemas, Terry Pratchettiga kirjutatud paroodia "Good Omens" näiteks. Filmidega pole ta eriti tulemuslikult tegelenud, kuigi mitu projekti on juba aastaid töös, sealhulgas nüüdseks hoo sisse saanud "Beowolf" Zemeckisega.

Aga põhilselt on Gaiman tuntud koomiksitegijana. Soovitan tõsiselt "Sandmani" uurida, "Dream Country" sisaldab nelja lühikest lugu, sealhulgas üht kõigi aegade auhinnatumat koomiksit üldse, sobib sissejuhatuseks hästi ja on osaval tegutsemisel ka netist leida.

"Mirrormask" on kööstöö Dave Mckeaniga. Too mees on MEELETU multitalent. Ta on teinud koomikseid, kujundanud kõik Sandmani vihikute ja kogumike kaaned, joonistanud ja pildistanud hulgaliselt plaadikaasi, teinud ise muusikat jne. See on tema esimene täispikk film, kus ta nii lavastaja kui ka visuaalia autor. Minu arusaamise järgi on ta üks parimaid foto, tüpograafia ja joonistuste miksija maailmas.

http://www.mckean-art.co.uk/
http://www.dreamline.nu/

Film on mul hetkel postis ja loodan sellega peagi lähemalt tutvuda.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,15:52 TSITEERI

kui kätte saad, siis sooviksin lisadega (kui selliseid on) tutvumiseks kunagi laenata. kariibi meri on küll suur ja lai, aga mitte ammendav..

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,16:24 TSITEERI

Why not. Keegi D. Pacific pani selle 8. teele, ju on varsti kohal...

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
3 replies since 24 veeb. 2006,13:27 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: MirrorMask
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code