DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: The Island< Eelmine | Järgmine >
Ivar Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 03 august 2005,20:43 TSITEERI

Nägin eelmisel nädalal ulmeaktsioonfilmi The Island ja olin äärmiselt meeldivalt üllatunud. Minu meelest palju vaadatavam film kui Minority Report või isegi I, Robot. Täiesti arusaamatu, mis selle filmiga USA edetabelis toimus. Mina igatahes ootan DVD-d. Steve Buscemi kõrvalroll on täielik pärl ja mitu tema fraasi võiks lisada aforismialbumeisse.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
zoojapuhur Offline
Liige

Postitatud: 20 sept 2005,13:17 TSITEERI

Mina sellest filmist küll eriliselt orgasmis pole, üks kehvemaid Bay filme (Minority ja Robot olid paremad imho)
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 26 sept 2005,13:17 TSITEERI

Ma ei ole üldse eriline Bay fänn, Bad Boys II võis vaadata, aga ülejäänud, mida nägema olen juhtunud, pole sügavat muljet jätnud.
Proyas mulle meeldib, kuid I-Roboti lõpp läks mäsuseks, Minority oli kohatisele vingele visuaaliale vaatamata oma etteaimatava puändi ja totra ebaergonoomilise  dirigendiarvutiga siiski pigem koormav kui huvitav. Saar oleks ehk võinud olla julgem ja natuke krõbedama reitinguga, kuid mulle meeldis teda igatahes vaadata küll rohkem kui teisi viimase aja ulmekaid. Kahju, et DVD tõotab tulla lahja. Kui kuuldused, et USA diski eest vastutab DreamWorks, võib sealt EHK midagi tulla, mujal maailmas ilmub Warnerilt ainult paarikümneminutise promodokumentaaliga disk. Mul ei tule ka lambist ette, et Warner (erinevalt Foxist) harrastaks mõni kuu hiljem parema plaadi turulepaiskamist...

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 26 sept 2005,22:40 TSITEERI

Pahad poisid 2 tundus mulle suht jaburdus. Liig sisutu ja algeline animatsioonide poolest. Kohati oli isegi piinlik sellist asja vaadata, aga uudishimu ei andnud järele. Tahtsin näha milliseid jaburdusi veel filmi jooksul välja pakutakse. Samas oli neid igav oodata. Ei oskagi öelda millega tegu oli, sest komöödia kohta oli ta igav ja põnevusfilmi mõõtu ka nagu välja ei venitanud. See film konkureerib minu silmis suht tugevalt Mehed mustas teise osaga.
Back to top
PROFIIL PM 
Mobutu Offline
Liige

Postitatud: 26 okt. 2005,16:07 TSITEERI

ma kiidaks ka filmi, olin enne kinnominekut veid kahtlev, peljates effektirohket laus-actionit [nagu see BBII puhul enamasti oli]. Kuid olin lõpp-kokkuvõttes filmiga igati rahul, muidugi see klooninduse asi on kõhedusttekitav teema... kui miskit silma riivas, siis vast teatud kaubamärkide varjamatu reklaami üle;)
Back to top
PROFIIL PM 
kaspar444 Offline
Liige

Postitatud: 25 jan. 2006,22:56 TSITEERI

tahaks ka näha seda filmi!
Back to top
PROFIIL PM 
toom Offline
Ekspert

Postitatud: 26 jan. 2006,07:58 TSITEERI

Tsiteerin: (kaspar444 @ 25 jan. 2006,22:56)
tahaks ka näha seda filmi!

ameerikas ilmus DVD detsembri keskel, inglismaal jaanuari alguses.
Back to top
PROFIIL PM WEB 
janec Offline
Ekspert

Postitatud: 27 jan. 2006,13:29 TSITEERI

nägemiseks piisab ka laenutusse või poodi minekust, ainuke asi kui siin väljalastud plaadiümbrise tagakaanelt lugeda, ei jää filmi sisusse ühtegi üllatusmomenti, krt sedasi küll ei tohiks filmi kirjeldada, videoplaneti lehel sama. http://www.vp.ee/film.php?id=1540
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 21 juul 2006,23:18 TSITEERI

Otsustasin ka Saare lõpuks ära vaadata. Esimene kolmveerand filmi oli täitsa hea ja kriitikat kannatav, aga minu jaoks muutus film lõpupoole grammike jaburaks. Enam-vähem sellest hetkest alates, kui kukutakse pilvelõhkuja otsast vigastusteta pehmesse võrku. Üldse tõmmati lõpus mängleva kergusega otsad kokku. Lõpuosa meenutas kergelt ka Paycheck'i  ??? Kui Pahad poisid 2 oli minu jaoks üsna jaburat arvutigraafikat täis, siis Saar'es osati vähemalt tagaajamisel rongirataste lendamine üle autode paremini animeerida kui Pahades poistes tagaajamisel autode lendamine üle inimpeade ja teiste autode.

Muudetud friik on 21 juul 2006,23:32
Back to top
PROFIIL PM 
8 replies since 03 august 2005,20:43 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: The Island
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code