DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Subtiitrid DVD mängijale< Eelmine | Järgmine >
Andero21 Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 24 okt. 2006,15:55 TSITEERI

Mul on soetatud DVD mängija Yamaha s 550 mis mängib divix-i filme,aga probleem seisneb selles et tõmmatud filmidele ei saa subtiitreid.Arvutis toimib film koos subtiitritega aga mängijasse pannes subtiitrid pole...........äkki keegi oskab aidata.....oleks väga tänulik?
Back to top
PROFIIL PM 
Andero21 Offline
Liige

Postitatud: 24 okt. 2006,17:55 TSITEERI

Kuidas saab Firmware masinalt maha?Arvan et sellepärast ei saagi subtiitreid vaadata.Äkki keegi vastaks ka?
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 24 okt. 2006,21:43 TSITEERI

Kannatust härra, ega see siin infoliin ei ole, las inimesed tulevad ikka töölt koju ja söövad kõhud täis. Firmwaret maha ei saagi, saab ainult uue vastu vahetada. Noh tegelikult saab ka, aga siis aparaat enam ei tööta üldse. See, et arvutis subtiitrid mängivad ja pleieril ei mängi ei näita veel, et firmware vale on.
Esiteks kas on tegemist DVD-ga või siis avi filmiga?
Kui DVD-ga siis võib firmware tõesti vigane olla, mida ma aga hästi ei usu. Tõenäolislt räägid sa divx/xvid filmist ( .avi fail)
Selleks, et subtiitrid pleieril mängiksid peavad subtiitrid olema esiteks mängijale vastuvõetavas formaadis (.sub ja .srt harilikult) ja sinu mängija puhul TÄPSELT SAMA nimega (välja arvatud laiend muidugi) kui film.
Yamaha 550 originaal FW subtiitreid ei mängigi, aga uuem firmware peaks siiski mängima.
Back to top
PROFIIL PM 
Andero21 Offline
Liige

Postitatud: 25 okt. 2006,16:48 TSITEERI

Tsiteerin: (switch @ 24 okt. 2006,21:43)
Kannatust härra, ega see siin infoliin ei ole, las inimesed tulevad ikka töölt koju ja söövad kõhud täis. Firmwaret maha ei saagi, saab ainult uue vastu vahetada. Noh tegelikult saab ka, aga siis aparaat enam ei tööta üldse. See, et arvutis subtiitrid mängivad ja pleieril ei mängi ei näita veel, et firmware vale on.
Esiteks kas on tegemist DVD-ga või siis avi filmiga?
Kui DVD-ga siis võib firmware tõesti vigane olla, mida ma aga hästi ei usu. Tõenäolislt räägid sa divx/xvid filmist ( .avi fail)
Selleks, et subtiitrid pleieril mängiksid peavad subtiitrid olema esiteks mängijale vastuvõetavas formaadis (.sub ja .srt harilikult) ja sinu mängija puhul TÄPSELT SAMA nimega (välja arvatud laiend muidugi) kui film.
Yamaha 550 originaal FW subtiitreid ei mängigi, aga uuem firmware peaks siiski mängima.

DVD mängija mängib divix formaadis filme ja ma tõmbasin netist filme ja supakaid....filmid toimivad ülihästi aga supakaid alla ei tule.Supakad on faili lõpuga sub.Point aga selles et Yamaha.com leheküljel leidus tarkvara selle masina jaoks....tõmbasin plaadile ja hops mängijasse....(ette rutates võin öelda tarkvara vigane pole),aga hiljem lähemalt uurides selle tarkvara kirjeldust siis leidus seal selline lause;
Old update Information (the latest update is including all old updates):
What is new in Version V.34:
1. After playing JPEG/MP3, shuffle mode cannot be canceled by tray open/close.
2. After playing WMA, DVD-Video playback sometimes becomes slow.
3. DivX subtitle cannot be displayed. Mina saan aru et siin number kolme all olev lause ütleb divixi suptiitrid ei toimi.Kui oskad mind kuidagi veel aidata siis oleksin väga tänulik.Ja vabandan et nii kärsitu olin.
Back to top
PROFIIL PM 
switch Offline
Ekspert

Postitatud: 25 okt. 2006,23:54 TSITEERI

Tsiteerin: (Andero21 @ 25 okt. 2006,16:48)
Ja vabandan et nii kärsitu olin.

Pole hullu.
Tundub, et selle firmwarega on lugu just vastupidi. Need, mis seal 3-s punktis üles loetud on on ikkagi vead, mis peaksid olema parandatud. Tõlge jätab aga hoopis vastupidise mulje. Seega V34 peaks mängima subtiitreid. Kontrolli ikkagi failinimed üle ning pane tähele ka seda, et failinimedes esinevad suur ja väiketähed peavad samuti klappima. Seega pane filmi ja subtiitrifailile lihtsad väiketähtedega ilma tühikuteta nimed, siis peaks asi kindlasti toimima. Ja kirjuta kasvõi uus plaat. Kooliraha peab maksma ja CD toorikud on ju suht odavad ikkagi. Soovitan enne plaadile kirjutamist sunbtiitrifaili laiend kirjutada suurte tähtedega: .SUB
Ja loomulikult peab subtiitrifaili sisu vastama laiendile
Sub formaat näeb notepadis välja selline:

{4498}{4587}Nüüd on liiga kuum.|Jää-aeg oli liiga külm.
{4591}{4660}Miski sulle ka ei meeldi.

.srt selline:
3
00:03:06,349 --> 00:03:09,259
Nüüd on liiga kuum.
Jää-aeg oli liiga külm.

4
00:03:09,309 --> 00:03:12,019
Miski sulle ka ei meeldi.

Tundub, et on väljas veel uuem firmware (V38), mille saab siit.
Pidi parandama mingi OSD vea.

Muudetud switch on 26 okt. 2006,00:09
Back to top
PROFIIL PM 
4 replies since 24 okt. 2006,15:55 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Subtiitrid DVD mängijale
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code