DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (2) < [1] 2 >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: kodumaine SUPERUUDIS!< Eelmine | Järgmine >
Ivar Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 01 august 2007,18:49 TSITEERI

Nagu välk selgest taevast...
:)
Ühesõnaga, seoses oma pisukese DVD-arvustamisülesandega käisin täna FCHE-s septembrinumbri tarvis DVD-sid toomas ja infot omandamas. Ja nägin seal paberite all midagi DVD sarnast... Selgus, et oligi DVD. Kusjuures mitte näiteeksemplar, vaid DVD, mis on täiesti reaalselt olemas ja tuleb meil üsna lähiajal müüki. Kusjuures - neid DVD-sid on kolm! Ja mul on need nüüd olemas!

Ehk siis täpsemalt:
õige pea jõuavad meil müüki "Sõrmuse isanda" triloogia kolm topelt-DVD-d. Jah, iseenesest ju vana teema, kõigil ammu nelikdiskid olemas, USA-s ilmusid samad DVD-d juba tükk aega tagasi, jne jne, aga:

*Filmid on pakitud väga ilusatesse lahtivolditavatesse pappkarpidesse
* tegu on topeltdiskiga
* esimesel 4-kihilisel ja kahepoolsel kettal on MÕLEMAD FILMIVERSIOONID, pool filmi ühel kettapoolel, pool teisel.
* Kummalgi versioonil on oma menüü, mis sarnaneb varasemate DVD-de menüüdega
* Teisel kettal on dokumentaalfilmid uue seninägemata materjaliga. Fellowshipi ketta film on ca 80 minutit pikk ja päris huvitav.
* NII FILMIDEL KUI DOKUMENTAALIDEL ON EESTI TIITRID!
* Topeltdiski hind peaks olema poes kõigest ca 199 krooni
* Kuldne kiri kaanel "Limited Edition" ei ole sõnakõlks. Kettaid on kogu Baltimaade peale ainult 2000 per film. Leedut see küll ilmselt väga ei huvita, sest leedu tiitreid pole.
* Levitajal on õigus neid filme müüa ainult kaheksa kuud. Komplektid, mis selle aja jooksul pole poodnike poolt ära ostetud, tuleb Warneri käsul hävitada.
* Filmid jõuavad müüki õige pea. Veidi pidurdab seda vajadus trükkida mõned infoga kaanekleepsud (keeleteave, ribakood etc), et täiesti kirjavaba tagakaanega komplektid ikka keeleseadusele vastaks ja ühtlasi ka poes ostjat heast asjast teavitaks. Kleepsud tulevad muidugi ümbriskilele.

Siin on mõned kiired isetehtud digifotod, mõne hetke pärast lisan ka paar kaadrit otse DVD-lt, spetsiaalselt dvd.ee-le.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Liromeno Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,19:15 TSITEERI

Väga meeldiv uudis!

OT: selline pakendilahendus sobiks ka Priit Pärna jt multikatele, kui need kunagi plaadile jõuavad...
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,19:29 TSITEERI

Ja nüüd siis mõned kaadrid "Fellowshipi" DVD-lt.

Menüüd:

Filmikaadrid:

Dokumentaaldisk:

Viimane kaader vihmavarjudega Ringwraithidest on äärmiselt naljakas...

PS: dokfilmidiski menüü on anamorfne 16:9, aga film ise mitteanamorfne laiekraan (st. mustade ribadega 4:3).

Muudetud Ivar on 02 august 2007,00:08

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
rezpekt Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,22:25 TSITEERI

Väga kenad plaadid/karbid/menüüd ja hea uudis. Lausa kahju oleks, kui need niisama peaks ära hävitama.

Mõni Eesti DVD võiks tõesti sarnase lahendusega pakendamise osas tulla. "Wikmani poisid" oli midagi sinna kanti, "Kevade" ja "Viimne Reliikvia" olid ka teistsuguse pakendiga kuid kõik ülejäänud - tavaline plastikkarp.

--------------
http://rez.twstr.ee/dvdlist/
Back to top
PROFIIL PM WEB MSN 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,22:31 TSITEERI

ouch. kallis kaasa ütles ainult: 'jälle?? milleks??' küll ma tean, milleks.. huvitav, kas neid annaks kusagil broneerida?

Muudetud ronin on 01 august 2007,22:32

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,22:46 TSITEERI

Ma ei usu, et nad nüüd nii siva ka müügilt kaovad... Tiraaž põhineb siiski mingitel ettevaatlikel prognoosidel, see 2000 ei olnud minu arusaamise järgi Warneri antud number. Lisaks, kui tiitreid ja kinoversiooni heliriba uskuda, siis EHK saaks sama diski ka Tšehhi vabariigist... Samas on mul tunne, et Eestisse juurde neid ka enam selleks 8-kuuseks perioodiks tellida ei saa.

Iseenesest on "Milleks?" täiesti õige küsimus. Ja USA-s oli vastus selge - raha. Meil siin on siiski ka teisi argumente. Isegi minusugune Pal-i-põlgur leidis, et ilusad karbid ja eesti tiitrid (rääkimata seninägemata dokfilmidest, mida on siis ilmselt kokku 4 tunni jagu) on sedavõrd klassikalise filmi puhul lisakulutust väärt. Ilma eesti tiitriteta poleks ma neid ostnud.

Mina õnneks DVD-de osas erilist kriitikat kuulma pole pidanud, kui, siis pigem teemal Mike Mignola / Hellboy träni...

Muudetud Ivar on 01 august 2007,22:57

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 01 august 2007,23:10 TSITEERI

Tegelikult ma vabandan kõigi ees, kes lugesid threadi pealkirja ja mõtlesid,
"Issand-issand, kas tõesti "Superstaari" DVD!?!"

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
AivoM Offline
Liige

Postitatud: 02 august 2007,09:15 TSITEERI

Äkki on sul ka miskit inside infi, millal neid poelettidel näha võiks? :;):
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 02 august 2007,09:44 TSITEERI

Tsiteerin: (AivoM @ 02 august 2007,09:15)
Äkki on sul ka miskit inside infi, millal neid poelettidel näha võiks? :;):

Ma täpselt ei tea. Kui õigesti aru sain, on diskid kohal. Küsimus on kleepsudes - ilma ribakoodi ja eestikeelse sisuinfota on nagu suht' mõttetu neid müüki lasta. Juba keeleseadus nõudvat eestikeelse sisu puhul ka eestikeelset kaant. Ma tõesti ei tea kui ruttu need asjad käivad, aga ma ei imestaks kui paari nädalaga.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
AivoM Offline
Liige

Postitatud: 02 august 2007,09:58 TSITEERI

Eks jääme ootama :)
Back to top
PROFIIL PM 
ergo100 Offline
Liige

Postitatud: 02 august 2007,17:17 TSITEERI

Supper uudis...Aga neile kes juhtuvad lähiajal põhjanaabrite juurde Helsingisse,sealt sai endale soetatud LTOR 1,2 ja 3 film 4-disc edition.Ja ühe boxi hind kõigest 8 euri.Oleks ka eestis nii meeletu filmivalikuga anttilad;)
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 02 august 2007,18:08 TSITEERI

Okei, minu isiklikust seisukohast oli "supperuudis" mitte kümnenda järgu tähtsusega tegur - hind, vaid see, et lõpuks ometi (ja seejuures ootamatult) on see moodne filmiklassika ka eesti tiitritega DVD-l olemas. (Tiitrite kvaliteedi ja raamatute kombel tõlgitud totakate tegelasenimede teemal võib muidugi vaielda, isiklikult see ei meeldi.) Neljadiskist eesti tiitritega komplekti olemas ei ole. Ja kui selline osta, siis pigem USA-st - saab õige kiirusega heli ja nahataolise tekstuuriga karbid.

Mul on üks tuttav teise klassi suunduv põnn, kellele vanemad juba paari aasta eest nii "Kääbiku" kui LotR-i ette lugesid ja kes teab kogu lugu minusugusest oluliselt paremini. Filmi pole lapsevanemad tal vist siiani võimaldanud vaadata. Kuid sobiv vanus on ilmselt peagi käes ja just temasugustele mõeldes on mul nende DVD-de olemasolu üle eriti hea meel.

Igatahes tänu neile diskidele võivad eestlased end jälle pisikese sammu võrra rohkem kultuurrahvana tunda.

Aga kel raha sügeleb, siis (ilmselt osaliselt sellestsamast threadist põhjustatuna) on filmid juba müügis!
http://www.filmipood.ee./new/
(Lisaks oletan ma, et ise Musta- ja Õismäe piirile FCHE peastaabi poodi suundudes ei pea ka plaatideta lahkuma.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
AivoM Offline
Liige

Postitatud: 02 august 2007,18:57 TSITEERI

Sügeles ja mitte vähe :D Tellimus tehtud, aga enne esmaspäeva vist pole lootust kätte saada :(
Back to top
PROFIIL PM 
rezpekt Offline
Ekspert

Postitatud: 02 august 2007,19:58 TSITEERI

Tsiteerin: (AivoM @ 02 august 2007,18:57)
Sügeles ja mitte vähe :D Tellimus tehtud, aga enne esmaspäeva vist pole lootust kätte saada :(

Homme (reedel) saavad raha kätte ja annavad pavi kullerile, laupäeval kohal. ;)

--------------
http://rez.twstr.ee/dvdlist/
Back to top
PROFIIL PM WEB MSN 
cochrane Offline
Liige

Postitatud: 03 august 2007,10:56 TSITEERI

Näh, jälle läheb raha sõrmuste isanda peale. Kunagi ostsin 2. osa kaheplaadilise versiooni, rohkem neid mitte, sest siis märkasin 4-plaadilisi, esimese neist sai kahjuks eestist ostetud, teised USAst tellitud. Ja nüüd taas. Ja oma kogusse neid ikka tahaks :-).
Back to top
PROFIIL PM 
Diamond Dog Offline
Ekspert

Postitatud: 03 august 2007,12:57 TSITEERI

Tsiteerin: (Ivar @ 01 august 2007,23:10)
Tegelikult ma vabandan kõigi ees, kes lugesid threadi pealkirja ja mõtlesid,
"Issand-issand, kas tõesti "Superstaari" DVD!?!"

Ja mina lootsin juba, et "Tantsud tähtedega"...
Back to top
PROFIIL PM 
friik Offline
Ekspert

Postitatud: 04 august 2007,19:21 TSITEERI

Tõlge on 5+ ja diskid igati ok, kuid suurte bokside eeliseks jääb ikkagi dts 6.1 heli. Uutel seda ei ole, kuid eesti keel kaalub heli üles. Esimese filmi põhjal on tähelepanek, et diski mahtu pole 100% ära kasutatud, kuid pildis see tunda ei anna. Esmapilgul tundub, et filmi lühem versioon on pikema sees ja õnneks eraldi neid kodeeritud ei ole, mis on igati mõistlik tegu.

Huvitav mitu korda me ühte filmi kokku ostame: kino, extended, limited ja tulevikus hd kino ning hd extended? :D
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 04 august 2007,21:19 TSITEERI

[quote=friik,04 august 2007,19:21][/quote]
Miks sellel filmipood.ee-l nii haige ostukorv avalehel on? Kui tellid kolm filmi, siis kaovad need nii sinna u-popi taha ära.

Sai ka just Tartu Kaubamajast ära ostetud 160 krooni karp. Selles filmipood.ee-s maksis 180 krooni.

Muudetud Raul Oja on 05 august 2007,14:48

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
Anti112 Offline
Liige

Postitatud: 05 august 2007,20:43 TSITEERI

Kas DTS-ES heliriba on ikka olemas?
Back to top
PROFIIL PM 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 06 august 2007,08:52 TSITEERI

Tsiteerin: (Anti112 @ 05 august 2007,20:43)
Kas DTS-ES heliriba on ikka olemas?

Sellist asja te ei leia nendelt plaaitdelt. Mul just tekkis huvi, et kui mul on olemas need neljased diskid, et kas sealt annaks tõmmata ja mixa üks korralik plaat? On see reaalselt võimalik?

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
31 replies since 01 august 2007,18:49 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (2) < [1] 2 >
vasta uus teema

Quick Reply: kodumaine SUPERUUDIS!
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code