DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: krediitkaarti ei võta vastu!!< Eelmine | Järgmine >
overture Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 19 veeb. 2006,12:50 TSITEERI

mis see põhjus on kui internetikaupluses mingi veateate pärast tellimus tagasi lükatakse? Olen mitu korda proovinud dvdpacificùs (ja ka teistes) ja ikka pole kaardilt raha maha kanda suudetud. Hansapangas ütlevad, et nemad nädalavahetusel sellega aidata ei saa - kaardiosakond ei tööta vms?

kas see on krediitkaartide juures tavaline?
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 19 veeb. 2006,13:10 TSITEERI

Hansapanga Mastercard või mis ta nimi on? Mul tuttaval on pidevalt jama selle kaardiga ja loomulikult ei öelda talle põhjuseks midagi mõistlikku.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Diamond Dog Offline
Ekspert

Postitatud: 19 veeb. 2006,17:48 TSITEERI

Tsekka igaks juhuks kaardi kehtivusaega. Mind saadeti puu taha, kui kaardi kehtivusaja lõpuni oli jäänud umbes kuu aega. Tuli kannatada, kuniks H-pank uue kaardi valmis sai.
Back to top
PROFIIL PM 
overture Offline
Liige

Postitatud: 22 veeb. 2006,13:28 TSITEERI

Kehtivusajaga on kõik korras - aasta lõpuni. Tuleb välja, et tegemist on sellega, et need kaks kohta, kust ma tellida tahtsin, lihtsalt ei aktsepteerinud minu kaarti - vbolla tudengi krediitkaart, sellepärast. Pull on see, et pank väljendab täielikku ükskõiksust - enda prbleem vms. Kuigi kauplus just ütles, et ainukene kes saab asja lahendada on pank!!!
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 22 veeb. 2006,13:35 TSITEERI

Mis kaart see ikkagi on? Võiks ju huvi pärast mainida, saaks ehk asjalikumaid vastuseidki.

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
overture Offline
Liige

Postitatud: 22 veeb. 2006,20:03 TSITEERI

See on Hansapanga just tudengitele (NPNK) mõeldud krediitkaart(krediit 3000), tõendab üliõpilasstaatust ja annab mõnesid ISIC kaardiga sarnaseid soodustusi. Oli just vaja mõne dvd ja CD ostmiseks. Ma arvan, et selles foorumis on see väga vähestel.

I
Back to top
PROFIIL PM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,13:18 TSITEERI

kas mingi veateate ka said? like, veateade nr. 27 - AVS mismatch? tundub, et praktiliselt kõik jänkistani kontinendi netipoed, mis kasutavad AVS süsteemi, peksavad idaeuroopas välja antud krediitkaarte tagasi. sain eile sellise teate:

Dear Valued Customer,
Thank you for writing DiscountAnime DVD customer support.
We understand the frustration customers are going through with the AVS mismatch problem and we would love to assist everyone who is willing to buy at our store.
However, please do not take this personally as this is what the credit card companies regulated from the ratio based on the past fraud cases from that Area.
Please note that if we believe this is an identity theft case, we will notify your local police agency.
If you would still like to order from us, please use Paypal (www.paypal.com) as your payment method.
We apologize for the inconvenience this may have caused.

vaat selline lugu. 'that Area'=idaeuroopa. praeguseks olen proovinud vist kümmekonda poodi. AVS mismatch = 'billing address does not match with data provided by card issuing bank' (makseaadress ei ole sama, mis panga poolt esitatud andmetes). ehk siis sisuliselt viisakas soovitus a la 'tõmba uttu, pätt'. paypal-i kasutajaid on foorumlaste seas, kuidas paypal-iga lood? toimib? hirmpsast tahaks neilt paari plaati soetada.. :)

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Jalutaja Offline
Liige

Postitatud: 24 veeb. 2006,14:26 TSITEERI

Paypaliga on isegi lihtsam maksta. Ei ole vaja pidevalt kaardi andmeid sisse toksida. Piisab oma konto parooli mäletamisest.
Back to top
PROFIIL PM 
Inq Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,14:47 TSITEERI

Paypal toimib kenasti.
Ronin: Mis poest käib jutt ?

--------------
"Opinions are like assholes - everybody has one"
-Clint Eastwood-
Back to top
PROFIIL PM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,15:56 TSITEERI

sellest poest. neil on ainukesena Triguni soundtrackid in-stock.

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,20:06 TSITEERI

See f****ing PayPal imeb ka sajaga vahest... ümmargune kuu tagasi oli vaja kähku üks makse meerikamaale teha PayPali abil, võta näpust... "Limited Account"!?!?!?

WTF? mõtlen ja hakkan PayPali ja enda vahelisi suhteid klaarima, noh, aega läks ümmargune kuu enne kui account taasavati, fakse ja paska sai neile saadetud, customer supporti helistatud, no kiirusega nad igatahes ei hiilga.
Ja loomulikult minu küsimus et miks account status limited oli... hmh, nojah... selle koha pealt olen sama tark siiani :p

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 24 veeb. 2006,23:26 TSITEERI

Asi on ehk väga lihtne. Asi selles, et uuel accountil on piirang peal. Limiit on vist 100 dollarit/euri. Mingi aja pärast, võib-olla ka kohe, saab selle maha võtta. Ma täpselt enam ei mäleta, ise tegin seda mõne kuu eest. Kaaskodanikuga meenutades  oli asi nagu nii, et tegid neile taotluse, nad reserveerisid kaardilt mingi summa (poolteist euri), sellel real kaardiarvel oli mingi number. See tuli neile Paypali lk-l tagasi sisestada ja oligi account vaba. Ühesõnaga, selline turvavärk et maksja ja kasutaja on ka isik, kel on võimalik selle Paypali arvega seotud krediitkaardi väljavõtteid ja arveid näha. Loogiline ja teretulnud ju!... Mul oli aktsioonis Ühispanga kaart. Kuigi Pal ütles, et reserveeringu laekumine võib võtta mõned päevad, oli see U-Netis hetkega olemas. Lõin siis koodi sisse ja oligi korras - piirang maas ja "account verified". Mõned müüjad kusjuures ei taha müüa verifitseerimata ostjatele.

MozMan - kui sa oma accounti pole verifitseerinud, on sul ilmselt ikkagi igakuine 100-ne piirang peal.
Kõik see on kusagil helpides kirjas. Mul küll jäi see iseenesest jalgu ja oli lihtne.

PS: see poolteist euri jääb krediidiks ja järgmine kord maksad selle võrra vähem.

Muudetud Ivar on 24 veeb. 2006,23:28

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
MozMan Offline
Ekspert

Postitatud: 25 veeb. 2006,00:37 TSITEERI

Tsiteerin: (Ivar @ 24 veeb. 2006,23:26)
Kaaskodanikuga meenutades  oli asi nagu nii, et tegid neile taotluse, nad reserveerisid kaardilt mingi summa (poolteist euri), sellel real kaardiarvel oli mingi number. See tuli neile Paypali lk-l tagasi sisestada ja oligi account vaba.

Jepp, tuttav teema... see mind eriti leili ajaski et kogu see 1,5 EUR ooper oli mul juba ammu läbitud, raha arvelt maas, antud turvakood PayPali sisse toksitud... nii "Verified Account" kui vähegi olla saab...

Siis jah, mingi aeg ei kasutanud PayPali, noh polnud vaja parasjagu, siis mingi suva hetk (olin just piiri taga komandirovkas) kui miskit meili PayPalilt tuli, ma XYI sellele tähelepanu see hetk pöörasin, delete ja asi korras, niigi GPRSiga netis rippumine kallis...

Nüüd kui meenutan siis vist oli meili teema jah midagi seoses accoundiga aga ikkagi... 1,5 EUR protseduur läbitud, sellega oma isik ja kaardi kuuluvus sellele samale isikule tuvastatud/kinnitatud... WTF on siis hiljem turvalisem oma isikut tuvastada saates PayPalile fax???  :O

Igatahes probleeme lahendades tundus kogu see ettevõtmine üdini "ameerikalik" olema = stagnatsiooni käes vaevlev kapitalism  :p

--------------
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 25 veeb. 2006,01:42 TSITEERI

"Paypalilt" on mulle tulnud mingeid võltsmeile, teadgi, millised, html-kujul, sisesta aga oma parool jne. Prükkarisse, otse. Muidu pole mingit accountiga seoses olevat päris probleemi-värki olnud. Mul pakkide ja kaardiarve aadress sama, see ka lihtsustab asja vahel, mõni koht muul juhul ei teenindakski. Aga sinu probleem jääb küll segaseks, huvitav oleks tegelikult teada, mida nad siis tegelikult tahtsid...

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 12 sept 2007,17:51 TSITEERI

Paistab, et PayPal on Eesti riigi nihutanud uude kategooriasse, oleme end Lätist-Leedust ette rebinud...
Et lihtsam leida oleks, mul endal läks igavene aeg -
https://www.paypal.com/ee....untries

Oskab keegi targem kommenteerida, mida see nüüd tähendab? Kas seda, et lõpuks ometi saab ka eesimaalane oma PayPali arvele raha vastu võtta (mitte ainult krediitkaardi abil maksta), kuid reaalseks väljamaksmiseks tuleb summa kanda USAs asuvale pangaarvele?
Ehk siis - PayPal võimaldab küll eesti inimesel sellega raha saada, kuid reaalseks raha kättesaamiseks tuleb see näiteks Soome tuttava PayPali arvele edasi maksta, kes siis oma kodumaal saab raha pangast välja võtta ja üle anda?
Või Ebays ära kulutada...

Igatahes abiks oleks kui PayPal meil siin mõlemat pidi toimima asuks...

Leidsin lisaks:
https://www.paypal.com/us....110c767

Muudetud Ivar on 12 sept 2007,19:46

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ain Offline
Ekspert

Postitatud: 13 sept 2007,21:47 TSITEERI

Withdraw:
Withdraw funds from your PayPal account:

* To your credit, debit, or prepaid card.
   * To your US bank account.

Hmmmmmm  :)
Back to top
PROFIIL PM 
15 replies since 19 veeb. 2006,12:50 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: krediitkaarti ei võta vastu!!
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code