DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (5) < 1 2 3 4 [5] >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Viimse reliikvia DVD?< Eelmine | Järgmine >
bSa Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 11 märts 2004,20:59 TSITEERI

tra leidsid ka aja. oleks võind vähemalt natu reklaami teha.. :O

--------------
www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/pesa - minu kallikesed
Back to top
PROFIIL PM MSN 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 11 märts 2004,21:54 TSITEERI

Ok, editeerin ja tsenseerin omaenda juttu.

Weebist vaadates ei tundu ümbris just üleliia õudne, isegi esikaane foto on oluliselt parem kui vhs-i kaas.
Muidugi, tagakaane liigendus on imelik. Ma ei tea, miks on vaja nii suur osa kaanest katta piratismihoiatusega? Selle ala oleks võinud sisukokkuvõtteks või mõneks muuks ostuhuvi suurendavaks nipiks kasutada...

Ja muidugi, eelnenud kirjeldust uskudes oleks võinud sedavõrd olulise filmi (ja kalli DVD) veidi paremini pakendada. Nagu aru saan, on see pakend "Nukitsamehe"-masti papp-plastmass-liistakas, mis näeb välja nagu tasuta jagatud promoplaat...

Muudetud Ivar on 12 märts 2004,10:12

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Andy Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,08:44 TSITEERI

Orbital Voxi kodulehel leidsin sellise kaanepildi:
Ka DVD2002 lehele on see jõudnud.

Muudetud Andy on 12 märts 2004,08:48

--------------
"... nõuanne on ohtlik and, isegi targa kingitusena targale, iga valik võib ju osutuda valeks."
Back to top
PROFIIL PM ICQ 
hannov Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,09:28 TSITEERI

et mis sellel kaanepildil siis viga on - ei saa aru ???

ei ole küll veel ise asja käes hoidnud, äkki on tõesti kole:(

aga öelge, kas heliribasid on rohkem kui 1? see on üks olulisemaid asju mu arvates, kuna venekeelsel variandil saab kuulata Georg Otsa laulmas, eestikeelsel aga Peeter Toomat ennast
Back to top
PROFIIL PM 
hannov Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,09:55 TSITEERI

tagakülg on nähtav siin:

http://www.reaal.ee/Product....1000202

ja kas tõesti on vaid eestikeelne heliriba - appiii!!!! väga kahetsusväärne lugu
Back to top
PROFIIL PM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,11:08 TSITEERI

njah, kaua tehtud, 'kaunikene'.. vaatamata kõigile puudustele tuleb ta ikkagi ära osta. nende tsitaatidega pea pool elu elatud ikkagi :). peab ainult hiilima, kuskohast odavamalt saaks

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Willem Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,14:37 TSITEERI

Kaanepilt on ok, aga tagumise külje kompa jätab kõvasti soovida.

Katsusin Kaubamajas: papist ja 5 mm paksune on see asjandus. Ei oskagi head näidet tuua, aga kummalisena mõjus. Plastmassriba ei täheldanud.

Plaadi sisu pole saanud vaadata.

Aga kaks aastat ootamist tekitab praegu seda rohkem vastakaid tundeid. Enam nagu ei huvitakski eriti. Et kas see asi oligi siis seda foorumis kirjapandut ja ootamisõhinat väärt? Järjekordne eesti värk, nagu "Täna öösel me ei maga".

Rääkisin siiski vaid visuaalsest kompamisest, loodan, et kui sisu näha saab, siis meeleolud muutuvad...
Back to top
PROFIIL PM ICQ MSN 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,16:15 TSITEERI

Nii, nüüd on mulgi see DVD laual.
Ta ei näe tegelikult kole välja, paradoksaalsel kombel. Aga samas, Liromeno kommentaar välimuse kohta oli täiesti adekvaatne. Ja ma mõistan ka Willemit...

Ta EI NÄE minu meelest karjuvalt kole välja. Aga häda on selles, et ta ei näe kaugeltki niii hea ja silmatorkav välja kui peaks.

Esikaane foto on ok. Värvid on minu maitse järgi isegi ilusad ja ega ma tegelikult usugi, et koostajatel see pidimaterjali valik ülisuur ees oli. Ise küll, kui ausalt öelda, kujutlesin seda DVD-d joonistatud kaanega, a la Drew Struzani Indy, Star Wars, Potter etc. Originaalis ilmselt midagi ligilähedastki ei eksisteerinud, ja et keegi selle nüüd joonistanud oleks, oli ka muidugi utoopiline soovunelm.

Tagakaanega on sama häda, mis ETV "Wikmani poistel" - kaantel puudub igasugune sisututvustus, seda asendab suur, ülipikk ja domineeriv piratismihoiatus. Jätab kahjuks väga tugeva kriminogeense arengumaa DVD mulje. Ja kui nüüd mõni mitte-eestlane seda poes silmab, ei saa ta küll üldse aru, millist reliikviat ta käes hoiab...

Ja kolmas häda on karp ise. CD-del selline karbitüüp vahel sobib, 4.a.d. (Pixies, Cocteau Twins, Belly etc) andis kunagi oma ep-sid ja albumite limiteeritud versioone sellisena välja. Olid tõsiselt ilusad ja eksklusiivsed. DVD on aga sellises kestas kuidagi odava olemisega. Pigem nagu promodisk või mõni tasuta jagatav reklaamiprodukt, igal juhul mitte kui ühe rahva kõigi aegade edukaim kultusfilm. Eriline häda on ju riiulis - kuna selg on imeõhuke ja kirju sellel ka praktiliselt pole, ei paista ta teiste vahelt absoluutselt välja.

Ma tegelikult aiman karbi põhjust - mitu kohalikku filmi juba on sellises karbis, ju siis arvati, et nii sobivad need paremini kokku ja moodustavad ühtse terviku. Ja, tõenäoliselt oli see karp odavam ka kui Amaray. Mis muidugi pole sellise kalli DVD puhul argument.

Eks õhtul, kui kodus olen ja kile eemaldan, saab sisust aimu. Ja kuna saatus on õnnistanud vaba pühapäevaga, siis ehk viitsin/jõuan esmaspäevaks mingi arvustuse kokku kirjutada. Ja kuigi plaat on tasuta saadud, ei saagi see ilmselt olema piiritu kiidulaul, nagu ise eelnevat teksti üle lugedes rõõmsa üllatusega tõdema pean...
:)

PS: tegelikult oleks päris huvitav, kui kohalik DVD-kommuun kamba peale ametlikule kestale oma kobedama alternatiivi välja aretab. Posterlikuma kaanepildi ehitamisest oleks ehk isegi huvitatud...

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Willem Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,16:27 TSITEERI

Alternatiivkaane idee on hea.
Kuna ise kirjutan esmaspäevasesse Eesti Päevalehte väikse loo sellest dvd-st, siis oleks võimalus see pilt sinna lisada. Kui keegi teeks midagi ja edastaks willem@epl.ee, oleks samm avaldamisele lähemal :)

Ja kasutan ka DVD-maailma foorumis ootamisagoonias kirjutatud mahlakamaid lauseid...viitega siis DVD-maailma foorumile.

Ivari puhul küsin luba teda tsiteerida õige nimega?
Back to top
PROFIIL PM ICQ MSN 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,16:42 TSITEERI

Poogen, eks sa tsiteeri. Muidugi, huvitav oleks ju enne teada, mida... :)
Aga mis alternatiivsesse kaanepilti puutub, siis see on sedavõrd suur töö, et mina seda ühe-kahe päevaga küll valmis ei saaks. Isegi kaadritest kokku monteerides mitte, kardan ma.

Kuna mul on paar kuud olnud Wacomi tablet ja ilge tahtmine seda ja enda oskusi tõsiselt proovile panna (aega aga mitte...), siis ideaalis võiks ju proovida tõepoolest filmikaadrite põhjal korraliku võltspostri kokku joonistada. Seejärel lisaks ameeriklaste stiilis tekstid ja logod, prindiks A2 suuruses väja, raamiks ära ja saaks päris vinge koduse kujunduselemendi...
:)
Eks näeb, kas nädala pärast, kui ma olen tollesama asjandusega ja olude sunnil ühe hundi ja hunniku lambaid ära joonistanud, mul see soov veel alles on...

Muudetud Ivar on 12 märts 2004,16:49

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ivar Offline
Ekspert

Postitatud: 12 märts 2004,18:38 TSITEERI

Ok, ma võtsin DVD kilest välja.
Ja, ohh üllatust, ta on ikka mõnevõrra kobedam asi kui näiteks "Nukitsamees".
Tegelikult on see pakend üsna samasugune kui kasvõi ameeriklaste "Moulin Rouge", ainult selle vahega, et karp pole mitte topeltplaadile mõeldud, vaid on ühe DVD karp - vasakus pappkaanes bukleti tasku ja puha. Ausalt öeldes pole ma sellist ühest karpi varem näinudki.

Ühtlasi on ta (arusaadavatel põhjustel) igas mõttes äärmiselt sarnane ETV "Wikmaniga"...

Kahju igatahes, et see DVD kiles ja avamata kujul sedavõrd kleenuke välja näeb. Tõepoolest, kui see oleks olnud samasugune, aga kahe dvd karp (millest üks oleks eelmainitud soundtrack-CD), siis oleks kogu komplekt päris kobe saanud. Praegu paistab ta riiulis nagu mingi perestroika-aegne pehmes köites raamat...

Müügiga läheb ilmselt raskeks.

Muudetud Ivar on 12 märts 2004,18:39

--------------
www.utv.ee/~ivar/dvd
Back to top
PROFIIL PM 
Ain Offline
Ekspert

Postitatud: 13 märts 2004,10:57 TSITEERI

Ostma seda plaati küll ei hakka - esiteks on tal prahimüügi firma logo peal ning teiseks olen igasuguste papist plaadi ümbriste vastu (Warner ja special cases) olgu film ükskõik kui hea.
Back to top
PROFIIL PM 
elx
Registreerimata

Postitatud: 13 märts 2004,15:39 TSITEERI

Ostsin filmi täna Magistraali kaubanduskeskuse plaadipoest. Hind 299. See karbi tagakülg on imelik jah - ei ühtegi sõna sellest, milline regioon, millised lisad. Esiotsa arvasin üldse, et mingi ilma lubatud lisadeta versioon. Õnneks kõik olemas ja hind ka normaalne.
Back to top
Liromeno Offline
Ekspert

Postitatud: 21 mai 2004,10:32 TSITEERI

Tegin eile õhtul "otsa lahti"...

http://www.hot.ee/liromeno/reliikvia.jpg
Back to top
PROFIIL PM WEB 
fdsfds
Registreerimata

Postitatud: 21 mai 2004,16:22 TSITEERI

1.33:1 ei ole mitte?
Back to top
leib Offline
Ekspert

Postitatud: 21 mai 2004,16:59 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 21 mai 2004,16:22)
1.33:1 ei ole mitte?

Kinofilm ongi 1.37:1
Back to top
PROFIIL PM 
Stemugram Offline
Liige

Postitatud: 26 okt. 2005,18:40 TSITEERI

Laias internetis ringi seigeldes leidsin siis ka venekeelse "Viimse reliikvia"
Küll mitte DVD kujul vaid *.avi failina. TV või VHS kassetilt võetud venekeelne heli oli pandud DVD-lt võetud filmi taustaks.
Kuigi siin artiklis väidab Tallinnfilmi direktor, et venekeelne ja eestikeelne versioon on erinevad ja heli poleks saanud automaatselt lisada vaid oleks pidanud taastama ka venekeelse versiooni pildi. Nagu näha see siiski paika ei pea.
Kuigi ma pole näinud venekeelse versiooni pilti siis arvatavasti ei saa see eestikeelsest versioonist erineda, sest vene. heli ja eesti. pilt olid perfektses sünkroonis.

Helist nii palju, et põhiheli (sammud, hobuse kappamine, linnulaul jms. ning ilma lauluta muusika) on täpselt see sama mis ka eestikeelsel versioonil.
Mõned lehed (nt.IMBd) väidavad, et Georg Ots laulab sümfooniaorkestri saatel. Ka see ei pea kahjuks paika, muusika on sama mis Peeter Tooma lauldud versioonis.
Ei tea kas "Viimsest reliikviast" on veel ka 3. versioon, mis on pikem ja kus kõlab sümfooniaorkester?

Igatahes on kahju, et Tallinnfilm ei saanud venekeelse versiooni taas elustamisega hakkama, vaid selle tegi keegi filmi fänn.
Back to top
PROFIIL PM 
Stemugram Offline
Liige

Postitatud: 17 nov. 2007,16:06 TSITEERI

Nüüd siis lõpuks nägin ära ka venekeelse "Viimse reliikvia"
Ja oh üllatust, nii DVD peal olev kui telekast tulnud venekeelne "Viimne reliikvia" on pildiliselt täiesti identsed. Välja arvatud muidugi alguses ja lõpus olevad venekeelsed tiitrid.
DVD-l oleks siiski võinud olla ka erinevad audiod, sest teatavasti on film dubleeritud kümnetesse keeltesse alates vene, inglise ja prantsuse keelest kuni kirgiisi ja usbeki keeleni.
Internetis olen ma müügis näinud prantsuskeelset VHSi.

Muudetud Stemugram on 17 nov. 2007,16:07
Back to top
PROFIIL PM 
97 replies since 19 veeb. 2002,14:04 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (5) < 1 2 3 4 [5] >
vasta uus teema

Quick Reply: Viimse reliikvia DVD?
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code