DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Kas keegi teab sellist PS3, mis..., Kas keegi teab sellist PS3, mis...< Eelmine | Järgmine >
Raul Oja Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 26 märts 2008,17:39 TSITEERI

...oleks regiooni vaba blu-ray filmide osas. Sooviksin osta PS3, kuid kahtlen selles, et siin  ei müüda häid B regiooni plaate. Head filmid on kõik regionil A, aga USAst ei taha osta PS3. Oskab keegi millelegi vihjata? Kas osta 40GB või 60 GB. Ons kellelgi mingit kogemust. Ise mängumees ei ole üldse.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
AivoM Offline
Liige

Postitatud: 29 märts 2008,16:51 TSITEERI

Praegu on PS3. ikkagi filmide suhtes regiooni lukus. See küll ei kehti mängude puhul. Ei ole isegi vist häkkerite poolt midagi loodu, et regiooni piirang maha võtta
Back to top
PROFIIL PM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,09:46 TSITEERI

näib, et peamised pingutused on suunatud sellele, et mängude 'varukoopiaid' pruukida saaks. väidetavalt olevat ver. 2.17 softi sees sobiliku kuju ja suurusega auk olnud, aga noh.. mulle tundus natuke fake see jutt.
teisest küljest on ps3 osutunud edevaimaks divx mängijaks. ver. 2.20 lubab vaadata filme, mille failisuurus on üle kahe giga, kasutada subtiitreid (minimaalse eeltöötlusega), kusjuures tiitreid võib olla rohkem kui üks komplekt ning neid saab ka välja lülitada.
dvd regioonivabadus on senini vist suht puutumata teema ja minule isiklikult ei ole silma hakanud ühtki asjast huvitatud tegijat.
bd regioonilukk ilmselt jääb suht kauaks püsima, kuid tundub, et plaadivalmistajad on taibanud, et lukk pärsib müüki ning 'this bluray disk plays in all bluray compatible players' on laksatud päris mitmete plaatide juurde netipoodides. eriti näib see kehtivat vanemate, 'klassikaliste' filmide puhul (esimesed kaks terminaatorit näiteks). ehk siis, 'uuestimüük' paistab olevat märksõna. mille vastu mul midagi pole, kui plaat maksab suurusjärgus £10, eks ole.

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,11:01 TSITEERI

[quote=ronin,31 märts 2008,09:46][/quote]
Ma sain nüüd ise sellise info, et 60 GB enam ei toodeta Euroopa turule. Kohe, kohe on tulemas 160 ja 120 GB mudelid. Eks siis ootab ära.

Ma nüüd selle peale ei tulnudki, et PS3 võib veel omada ka DVD plaatide regioonilukku. Kas see vastab tõele, et Euroopa turul müüdavad mängivad ainult 2 regiooni DVD plaate? Siis on ju päris jama.

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,12:46 TSITEERI

Tsiteerin: (Raul Oja @ 31 märts 2008,11:01)
Tsiteerin: (ronin @ 31 märts 2008,09:46)

Ma sain nüüd ise sellise info, et 60 GB enam ei toodeta Euroopa turule. Kohe, kohe on tulemas 160 ja 120 GB mudelid. Eks siis ootab ära.

Ma nüüd selle peale ei tulnudki, et PS3 võib veel omada ka DVD plaatide regioonilukku. Kas see vastab tõele, et Euroopa turul müüdavad mängivad ainult 2 regiooni DVD plaate? Siis on ju päris jama.

ahem, milleks midagi oodata? eripakkumisega 40G soetada ning 1.5K eest 250G kõvaketas sisse laksata ja ongi olemas. garantii säilib, muide :)
huvitav, kas ainult mina ei visanud vana dvd-mängijat ära peale ps3 soetamist?

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,12:54 TSITEERI

Kas see on siis tõesti lubatud ja võimalik? Mulle öeldi, et kõvaketast ei saa vahetada, et mingi jama tekib siis jne. See oli ühe Sony poe müüja väide mulle. Ja rohkem ma ei viitsinud enam uurida. Kas Hr. Roninil asi sedasi toimib?

Huvitav, et kas peale kõvaketta suuruse mingeid muid lisasid ka juurde võib PS3 tulla? Kui suurt kõvaketast üldse kannatab PS3 taha pookida? Seal oli vist 2,5" kõvaketas.

Kuidas selle DVD regioonilukuga PS3 ikkagi on? Kas mängib kõiki regioone?

Minu teada ei ole 40GB-l mudelil mingeid mälukaardipesasid ja veel mingeid muid asju, mis 60 GB on olemas.

Muudetud Raul Oja on 31 märts 2008,13:15

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,14:25 TSITEERI

väike illustreeriv video. kettavahetuse õpetus peaks olema piltidega isegi manualis olemas, ei tea, pole manuali karbist välja võtnud. :p
euroopa ps3 mängib ametlikult r2 dvd plaate. mitteametlikult mängib ta ka r0 (=regioonivaba) plaate ja neid, millel on peal märge r1 r2 r3 r4 r5 (=multiregionaalne).
mängud on ilma regioonipiiranguta. jänkistanist ostetu mängib nii jaapanis kui meil.
40G versioonil on ainult 2 usb pesa. puudu on kõik mälukaardilugejad, samuti ps2 mängude tugi.

kohalike sony inimeste väiteid ei maksa just puhta kullana võtta. esiteks tundub mulle, et nad eriti ei tea, millest nad ps3 puhul räägivad, teiseks tundub mulle, et nad eriti ei tahagi klientidega rääkida. ma olen mitu kuud hoogu võtnud, et kirjutada ise üks lühiülevaade, mis ei oleks fokuseeritud mitte mängudele, vaid just igasuguse meedia (filmid, muusika, pildid) taasesitusele. aga noh, aeg..
paneks summa sõnadega: ise kahtlesin enne ostmist tükk aega, aga olen rahul.

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
Raul Oja Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,19:25 TSITEERI

[quote=ronin,31 märts 2008,14:25][/quote]
Sa siis väidad, et see mängija ikkagi mängib kõiki DVD regioone?
Kas see PS3 60 GB mängib ka PS2 mänge?

Kas PS3 on 110-240V? Kas USAst ostetud mängija saab kohe meie stepsli pista, juhul kui on meie standardi pistikuga juhe?

--------------
Normaalne!
Back to top
PROFIIL PM MSN YIM 
ronin Offline
Ekspert

Postitatud: 31 märts 2008,20:32 TSITEERI

ma väidan, et see mängib regioonivabu, multiregionaalseid ja r2 plaate. r1, r3, r4 ja r5 plaate spetsifikatsiooni järgi ei mängi.
siit/sealt on lugeda olnud, et toitepingel vahet ei ole, sööb 110V kuni 250V vahelduvvoolu. ei ole kuulda olnud, et keegi euroopas oleks oma lombitaguse ps3 läbi põletanud.

--------------
rgrds,
ronin
Back to top
PROFIIL PM WEB 
8 replies since 26 märts 2008,17:39 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Kas keegi teab sellist PS3, mis...
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code