DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Subtiitrite lisamine DVD'le mängimise ajal< Eelmine | Järgmine >
cochrane Offline
Liige

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 26 nov. 2007,19:22 TSITEERI

Kas on võimalik lisada originaal-DVD'd arvutis maha mängides sellele subtiitreid? Internet on täis juhendeid, mis õpetavad filmi rippima, subtiitreid asendama ja uuesti põletama, kuid mind huvitaks just selline võimalus, et panen originaalplaadi mängijasse, lisan kõvakettalt subtiitrifaili ja vaatan.

EDIT: Mul tihti nii, et leian lahenduse või õige idee siis, kui abipalve esitatud. Siin siis võimalikud lahendused:

Nähtavasti on üks võimalus kasutada MPC + VobSub kombinatsiooni. See mul ei õnnestunud.

Siis on veel DVDSubber, mis on aga natuke liiga ebamugav.

Tasuline ZoomPlayer + VobSub mängib ka kuigi nad oma kodulehel hoiatavad, et mingit garatniid pole.

Ja lõpuks osutus päästjaks taas kord BS.Player PRO versioon, mis alates numbrist 2.20 toetab väliseid subtiitreid DVD jaoks. Ja nende lisamiseks pole muud tarvis, kui subtiitrifail mängiva filmi peale tirida. Programm muidugi tasuline, kuid tasub end ära.

Muudetud cochrane on 26 nov. 2007,21:56
Back to top
PROFIIL PM 
mürakaru Offline
Liige

Postitatud: 26 nov. 2007,23:58 TSITEERI

Kasuta tasuta mängijat -  Media Player Classic, plaat mängijasse...ja menüüst File valid Load Subtitle. Nii lihtne see ongi  :D
Back to top
PROFIIL PM 
cochrane Offline
Liige

Postitatud: 27 nov. 2007,02:08 TSITEERI

Seda juba proovisin, kuid selleks peab olema Output all määratud "WMR7 (renderless)" või "WMR9 (renderless)". Ja nende sätete korral hakkab mul pilt jubedalt hakkima.

Igatahes olen BSPlayeriga hakkama saanud, aga preagu proovisin Fifth Element Special Edition DVD'd, mille menüü on küll üks paras jubedus. Sellel on animeeritud menüü, kus tuleb õiges kohas vastav menüü aktiveerida et edasi jõuda. BSplayer kerib seda menüüd, kuid ühtegi menüüpunkti aktiveerida ei saa, MPC ei näita mingil põhjusel üldse pilti ja VLC saab menüüga hakkama, kuid subtiitreid ma alla ei saanud, isegi mitte DVD enda omi, rääkimata ettesöödetu srt failist.
Back to top
PROFIIL PM 
mürakaru Offline
Liige

Postitatud: 27 nov. 2007,11:20 TSITEERI

Huvitav....mul eelmine arvuti oli mingi 6 aastat vana Pentium 4 ja ometigi ei hakanud pilt hakkima... Eraldi videokaardiga (mitte integreeritud). Mina igaksjuhuks värskendaksin DirectX-i ja videokaardi draiverid ja võibolla siis enam ei haki... Kas sul on videokaart integreeritud? Kas DVD-lugeja IDE DMA seaded ikka paigas jne... Mis arvuti täpsemad andmed?
Back to top
PROFIIL PM 
cochrane Offline
Liige

Postitatud: 27 nov. 2007,11:37 TSITEERI

Väga sellest MPCst õnneks lugu pole, BSPlayer PRO on masinas ja sellega saan hästi hakkama. Tasuline küll, aga pean seda üheks mugavamaks ja kasutan juba aastaid.
VLC ja MPC on muidugi ka alati varuks olemas.
Videokaart on eraldi, ATI 9600 vist vms... aga draiverite osas on sul õigus, neid pole vist peale esmast installi üldse uuendanud. Teen millalgi ära, siis proovin MPC'ga ka. Hea siiski, kui kõik programmid korralikult töötakisid.
Prose on Celeron D 2,4 GHz, RAM 768, XP Home.
Back to top
PROFIIL PM 
4 replies since 26 nov. 2007,19:22 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Subtiitrite lisamine DVD'le mängimise ajal
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code